Плодове и чай с мед - 14 част

  • 16 117
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хоп....Цоп....
Тук съм,мили4ки Hug
Много ми липсвате и за това се прислам4вам.....
Да се похваля и тук...за 1 седмица 1кг  Peace
Вси4ки тук сте върло диетуващи та няма да казвам какво и как съм го яла Wink,да не ме изгоните....
Направих си и аз онзи тест,но май нещо не схванах newsm78.Имам 5 отговора в 1ва колонка,т.е. тип А.Но като го игнорирам и продължа излиза тип С,което по се връзва с мен някак си.....Я дайте съвет как да го интерпретирам това....
Сега да се покажа Embarassed
Бях преди 4г така:
http://images18.snimka.bg/003539398.jpg
Сега съм това:
http://images18.snimka.bg/003539400.jpg


Да добавя,4е преди 2,5г отново бях 53кг...........

# 16
  • Мнения: 890

Ето ме и мен  Hug Hug Hug Нооо не си мислете, че сега ставам. До сега тренирах на кростренажора. Днес направих 55 минути! А и освен това сутринта бях изтощена и преди кростренажора пийнах едно кафенце. Но си сложих 4 бучки лед в него и стана много приятно и студено, че горещи напитки по това време Crazy Crazy Crazy

Блондинчице, и кайсиите и крушите са много подходящи за диета. Кайсиите съдържат калий и отводняват организма, а крушите действат диоритично

ДОРИНДА, пак ще изглеждаш така мила, няма непостижими неща  Hug Hug Hug

Лек ден милички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 817
Блондинке, напълно те подкрепям за храненето с плодовете, че имат лечебно действие! Аз също не обичам месо и хапвам много рядко пиле-веднъж на месец, два. Но рибка обичам и хапвам веднъж в седмицата или най-много веднъж на две седмици. Мога да си представя колко ти е втръснало със супа и кисело мляко! Ти сигурно си отслабнала много от тая течна диета? Сподели резултат, моля те  Praynig ! Бързо възстановяване, пък корема ще го махнеш с упоритост! Hug
Далалче, ти си страхотна! Завиждам ти за волята и последователността, с които се бориш!  bouquet
Дориндичке, все едно себе си гледам! Но ако се стегнем, ще ги преборим тия гадни килца! Wink На мен като че ли тук в Германия ми е по-трудно да се боря с тях, за съжаление! То не са е-та, не са консерванти, маята и захарта и те са на всякъде... Rolling Eyes НО няма да се даваме! Heart Eyes

Къде Сън, момичета  newsm78 ? Загуби се...
А Миранди? Сигурно тайничко си хапва  Laughing Thinking ? Мирандичке, дай си малко почивка с тия диети! Аз като кажа, че съм на лунна или на сокове и до вечерта съм хапнала за 2-3 дни напред!  Mr. Green Май и ти имаш нужда от почивка!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 290
Блондинка в книжарницата,ами жеги дам,добре,че имам климатик в стаята си и правя температурата като за бели мечки,чак дъха на човек може да му се види  hahaha Повече ме притеснява мързелът,който ме наляга  Rolling Eyes А ти къде го видя този корем,аз ако поне малко заприличам на теб в тялото ,ще да почерпя  Drunk
Далал чакаме от най-спортното гадже в темата-тоест ти,скоро снимки за мотивация на нас мързелите  photo smile3509 И пак не каза като не ядеш откъде взимаш сили за спорт? #Crazy Иначе и аз пия кафето с лед   grinning039
Миранди от тоя чай мислиш ли,че има ефект? Аз изпих две опаковки и нищо,грам  Rolling Eyes
ZiMa ами мотаме се заедно,днес пак не ми е ден,така,че няма да си давам зор,но пак съм си на диета де,плюскам пилешко без сол и едва се сдържам да не  Sick Ти какво ядеш?
ДОРИНДА а сега колко килца си? Тези 53 ти стоят кльощаво според мен,сигурна ли си,че се харесваш така?  newsm78 Колко си висока? Аз с 53 кила пак ще съм с бая месце  Rolling Eyes

Досега на гладно л-карнитин и бърнер,вело 30 минути, 150 гр пилешко филе на скара без сол  Sick ,вода,очаква ме гадна риба без сол на скара,разделена на 2-3 хранения  Sick Sick Sick вода, л-карнитин и тренировка  над 45 минути  newsm39
След малко ще му ударя един шопинг,че уж температурите са поносими днес и няма да получа удар ако изляза  sun

Я ми кажете вие каква вода пиете,аз съм с няква Кристална ,ама ми свърши и май ще продължа с чешмяна  wait

Имам и питанка към пиещите л-карнитин,смятате ли,че има изобщо някакъв ефект без усилено блъскане в залата?  smile3506

# 19
  • Мнения: 6 958
А Миранди? Сигурно тайничко си хапва  Laughing Thinking ?

Рапорт:

1 тренировка 65 минути
2 тренировка 75 минути

Храна до момента:

1 кафе Витаголд
2 грейпфрута на фреш
1.5 вода
1 чай Инхуа

следва продължение...

Тристания пий и чай, пий и Карнитин, пий и Липозан ако щеш... т.е. аз това правя сега... удърна доза от всичко за през следващите 20 дена и да видим кой кого, в твоя случай ако го приложиш ще си казала бай бай и на последните ти 5 кг.   Heart EyesHug  bouquet Hug Heart Eyes Сладур аз съм невежо, квай таз Кристална вода?  Blush Аз съм на минерална Горна бяня, с редуване на изворна и чешмяна, но в повечето пъти на минерална...  Peace Може с малко тренировка, но карнитина действа и то на гладно!!!  Naughty Hug

ДОРИНДА много си хубавичка, малко по малко ще постигнеш идеалната за теб форма  Hug Много се радвам, че си пак тук  Heart Eyes

Далал стискай ми палци да съм в играта със спорта повече от всякога  Praynig а теб просто съм те признала за спортист и най-сериозната диетичка може би от всички ни...  Rolling Eyes

Блондинка в книжарницата подкпрепям всичко казано от теб, с плодовия начин на хранене човек може само да спечели  Hug Hug Hug

Сън как си?    bouquet

Шарли как върви?   bouquet

# 20
  • Мнения: 890

ZiMa, ти на твоята диета ли си си сега? и как са килцата?

Tristania, взимаме си Девин или Горна Баня в големи туби. Но понякога пия и чешмяна. В момента ми е все едно каква е водата стига да е студена  Grinning

Миранди, ти днес уби рибата с тренировките. Браво. Кога успя да ги направиш?? Вчера май се ядоса на килцата и днес се бориш вече с всичка сила. Само така!!!  box box box box box box box box

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
Малко подомакинствах и пак съм тук.
ZiMa, от течната диета първоначално спаднах до 54,5 но явно повече няма на къде. Като започнах пасираните супи и започна да се захранва организма качвам по 200 гр. Явно толкова голям е бил стреса за организма, че просто всичко, което хапна се трупа в запас. Освен това, четох тука из темите едни неща за нормата на теглото и индекса на телесната маса и правих някакви сметки. Та се оказа, че всъщност моето чисто тегло без никакви защитни за организма мазнинки е 54 кг и по-надолу вече става опасно. То и аз си го виждам, че почвам да изглеждам на "освиенциум" - при ръст 175....Сега като опитах и от други храни качих до 55,8, но след вчерашното плодуване съм 55,2. Е, сигурно ще кача до 56, но ще гледам да ги задържа. Почти през целия си живот на възрастен човек, т.е. след 18 годишна възраст съм тежала толкова, така че ще гледам да ги задържа....
Tristania, коремът ми го няма на снимките, защото тогава нямах. Получи се вследствие на възпалението на апедисита и операцията и голяма борба пада. Както казва Миранди "ще видим кой кого Всъщност вече не килограмите са ми проблем, а липсата на спорт, но за сега не може. След месец - два ще започвам отново. Тъкмо се бях вкарала в някаква що годе поносима форма и хайде.....пак ще се отпусна. Но......да не се оплаквам.
Миранди, браво, душко. Днес си направо шампионка. Така се успява!

Доринда, успех с диетката на теб. Сега ли ще започваш плодов режим или си на диетата на Търмънд поне като чета, че си правила тест за определяне на типа, така си мисля?

# 22
  • Мнения: 890

Ето ме и след вечерната тренировка. Направих 43 минути кростренажор.
Днес бях и добре от към диета. Хапнах 200гр пъпеш и 3 сливи (около 100гр) и пих около 1,5 литра вода. ДОВОЛНА СЪМ! Исках да направя 2-3 ударни дни. Утре заминавам на море за уикенда и там ще съм на салати. Поне така се надявам. Тъкмо ще видя колко ще сваля без спорт и само на салати. Утре преди да тръгна ще се премеря и ще ви информирам какво е положението. Надявам се да се зарадвам. Дано, дано...

Лека нощ и много целувки. Спете спокойно и сладко  smile3524 Sleeping Sleeping Sleeping

# 23
  • Мнения: 2 149
Здравейте момичета.Обожавам плодовете и си хапвам завидни количества всеки ден.Благодарение на тях, както и на принципите на рх нямам никакви проблеми с килограмите,родих и продължавам да си поддържам теглото-чувствам се добре, имам сили и енергия и усмивката е неразделна част от ежедневието ми.Надявам се да ви предам от моя оптимизъм и да ви пожелая много успехи и смело напред:))

# 24
  • Мнения: 890


Добро утро момичета!

Днес денят ми започва много добре. Направих тренировка на кростренажора, но днес само 30 минути. Сега се оттеглям в спортна почивка до понеделник, когато пак ще направя няколко бъхтави дни срещу килограмите.
На морето ще гледам да карам на салати, защото през цялото време ще съм с приятели и няма да мисля за храна. Ще ям по една салата на обед и една на вечеря. Малко ще ми е трудно да се въздържа от закуската в хотела (а по-точно френските кроасанчта), но просто няма да слизам на нея! Освен това ми е интересно да разбера как ще са килограмите без спорт и на салати!
А сега да ви кажа най-голямата новина. След последните дни на немерене (около седмица). Днес след леката тренировка кантарът ми показва най-накрая 4чица! Много съм щастлива и се надявам това да ми добър стимул, за да продължа смело напред и да внимавам в картинката на морето!
Ако чувате вълнички да знаете, че това съм аз от морето и ви плискам, за да ви разхладя от жегите!

Аз тръгвам, до скоро!

# 25
  • Мнения: 1 290
Здравейте,сладуранки.Днес ще празнувам и малко ще позабравя всякакви диети ,че одъртявам с една година  Laughing
Ха да ви почерпя виртуално   bouquet



# 26
  • София
  • Мнения: 2 060
Добро утро на всички!

Приятно изкарване на морето, Далал? И там ще спортуваш - нали ще плуваш. А от това по-добро за фигурата няма. На всичкото отгоре е и приятно.....

Благодаря за почерпката, Tristania! Честит рожден ден, да си жива и здрава. Желая ти много любов, успехи във всичко и много сбъднати мечти.

Лек и успешен диетичен ден на всички!

# 27
  • Мнения: 6 958
Tristania Честит Рожден Ден


Жива, здрава, много късмет и успех в живота и любовта  Heart Eyes



Хапвай тортичка, че утре пак на диета  Mr. Green Wink Hug 


# 28
  • Мнения: 1 817
Тристания, вчера хапвах таратор, салатка, пица и бира  Laughing ... Днес съм хапнала кроасани с кафе и чай до сега  Blush ! Май трябваше да я кръстим тая тема Подготви се за чай с мед и плодове  Joy hahaha !
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Пожелавам ти да бъдеш здрава, обичана, щастлива и голяма късметлийка!  newsm51 newsm59 Gift  party023  ura Весело изкарване и хубав празник! Hug
Миранди, ти защо пиеш карнитин и липозан? Аз четох, че в Липозана се съдържа и карнитин. Peace
Далал, на лакомата диета съм (хапвам, каквото ми се хапва-абсолютно всичко, но в по-малки количества-сипвам си по половин порция горе долу). Така не ми мърдат килата на горе и не се подувам. Същото правило прилагам и за алкохола-може 1 бира или 1-2 чаши вино и край! Дадох си малко почивка, защото в тоя студ, който беше тук и в сесия малко се депресирах! Crazy ЧЕСТИТА 4КА!!!  bouquet Heart Eyes Hug БРАВО!!! Пожелавам ти да се върнеш от морето със заветните килограми! Peace
Блондинке, от колко кг стана 54,5 на течна диета? И за колко дни? А какви са тия таблици за теглото, които показват кое е полезно и кое е вредно? newsm78
Мери, добре дошла!  bouquet Разкажи ни как се храниш, колко тежиш и колко си висока, колко качи по време на бремеността и бебе колко тежеше при раждането? Hug



# 29
  • София
  • Мнения: 2 060
ZiMka, имай предвид, че това беше по принуда и след операция. Шокът и стресът за организма беше невероятен. Като ме изписаха бях 58 кг. От апендисите се бях подула здравата. В болницата не бях яла 3 дни нищо и пак бях 58, при положение, че преди да вляза там бях 57,5. След това 4 дни бях само на айрянчета и станах 54,5. Беше си ужас, а след това включих пасирани супи и постепенно задържах на 55. Но това е една обърквация, нали разбираш?!

Чай и плод си е много по-добре!

А сега ще взема да се разровя за тия таблици. Те са малко смешни и неточни. Според тях нормалното ми тегло трябвало да бъде 62 кг. Да ама когато съм толкова не се чувствам добре и съм си дебелка. Трябва да се имат предвид и някои специфични физиологични особености - например аз имам по-леки кости и така тежа по-малко. Имам приятелка, която тежи колкото мен в момента 55 кг, но тя е истински кльощак и като застанем една до друга със сигурност изглежда по-слаба, а кг са ни еднакви. Тъй че много не вярвам на тия дивотии, но все пак правих изчисления там....

Общи условия

Активация на акаунт