Плодове и чай с мед - 14 част

  • 16 116
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 459
Миранди, аз почвам от 31ви! Утре имам празник! Ще празнувам четвърт век  Laughing !
ООО,имаш оправдание и още как!  bouquet
Не се мразете,щото лошо! Joy Действайте по въпроса,явно всички тука сме с издънки,ами..човешко е .

# 46
  • Мнения: 3 640
Здравейте, сладурки!  Hug
Нямаше ме малко и вие сте писали, писали... не мога да ви изчета.
Tristania, малко със закъснение, но искрено ти пожелавам да си жива и здрава, много щастлива, винаги изпълнена с ентусиазъм и добро настроение!  newsm51
Зимка и тя е от нашата лъвска порода гледам.  Heart Eyes Моят рожден ден беше на 25.07., но ме нямаше и не можах да ви почерпя, милички, но си мислех за вас, да знаете.   love001
Мирандичка, виждам, че започваш да се адаптираш постепенно след морето. Няма да се предаваш, мила!  Heart Eyes  Hug И без черни мисли.  Naughty
Емия, успех с подновяването на тренировките и режима  bouquet
Блонди, както винаги, справяш се страхотно!  smile3525
ДОРИНДА, бавно, но сигурно ще постигнеш желаните килограми. Вярвам в теб!   bouquet
mery_79, поздравления за здравословния ти начин на живот.  Flowers Bouquet Убедена съм в плюсовете на разделното хранене, но все не успявам да започна да се храня по този начин. Мисля, че е крайно време да положа повечко усилия в тази насока.  smile3521
Крейзи, пристигна ли си вече в БГ, миличка? Heart Eyes
Целувки на всички!   love001 Лека вечер и спокойна нощ ви желая!  lovekiss

# 47
  • Мнения: 1 817
Сънче, тя нашата зодийка си е най-хубавата!
Обаче тази година ще празнувам на дъжд и вятър. Това никога до сега не ми се е случвало! Обикновенно е над 35 градуса  Crazy ! Ти къде се загуби? Надявам се, че всичко е наред и че си имала един хубав празник! Hug Heart Eyes  bouquet

# 48
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте,мили4ки.
Благодаря ти Сън за вярата и пожеланията.За това си влизам тук и си изплаквам болките...намирам подкрепа и разбиране...Оби4ам ви,моми4ета..... Hug
И да се зарекъ и аз от 1.08 съм пак на диета...не знам каква ще е то4но,но ще отрежа тотално пак месото,служебните обяди и др.подобни истории дето хи4 не ми влияят добре.Минавам само на салати,плодове,фрешове и т.н.
Лека седмица на вси4ки  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 817
Мили плодчета, черпя ви за мое здраве по случай утрешния празник! Hug


# 50
  • Мнения: 6 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
ZiMa

Жива, здрава, много късмет и любов  Heart Eyes


# 51
  • Мнения: 1 817
Миранди, благодаря ти за хубавите пожелания! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 290
Честит Рожден Ден от мен,Зимче


Много здраве,красиви мигове и сбъднати мечти Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 817
Тристанче, благодаря ти мило!   bouquet

# 54
  • Мнения: 523
Добро утро плодчета от вчера плодувам и реших да се присъединя към темичката!  bouquet
Аз се лутах между плодолечението и японското чудо ,но в тази жега и тези яйца на 3-тия ден напрово много зле се чувсвах така че с вас съм!Първо ще пробвам с 10дневно гладуване а после ще видим с колко ще продължа започвам от 76-77 и ми се иска да сваля поне 10-15 за 1-2месеца дали е възможно? newsm78
По-опитните плодчета могат ли да ме посъветват нещо?  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 640
Зимка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мило!



От сърце ти желая много здраве, щастие, любов, късмет, приказна сватба и едно прекрасно бебче през тази година!  Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 2 060
Добро утро, сладуранки!

ZiMa, честит рожден ден, мила!
Желая ти много, много успехи, красива любов и непоклатимо здраве


И  успех с постигането на целта! Това с напълняването в чужбина съм го изпитала и аз. Явно е от стреса, от т.нар. културен шок или нещо такова.....Във всеки случай - преодолява се! Още веднъж - сигурна съм, че ще успееш!

# 57
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  family

Нека Плода и чай с мед, започне С Е Г А...

С Т А Р Т

Решена и готова повече от всякога за едно голямо и сериозно плодолечение, кой е с мен?


Успех на всички  lovekiss



Tristania от днес?!?

ZiMa от утре?!?

Kiss_ me от вчера?!?

Друг... ?!?  newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 2 060
Хайде и аз, но от сряда и ще бъде смесена - плодове и зеленчуци, че ....коремчето не ще да се скрие съвсем....Надявам се да го преборя.

С други думи с вас съм Peace

# 59
  • Мнения: 523
Миранди аз съм твърдо с теб!Ще ге преборя гадните сланини! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт