Кога ви поникнаха?

  • 3 222
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
Чувала съм, че масажите с тоалетна хартия помагат Thinking
Като си гледам г*зо....може и да са прави хората Thinking

 Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 212
Темата е ПРОСТАШКА, ако беше достатъчно добър психолог, щеше да знаеш, че не само провокативното ти поведение, но и използването на подобни думи и наименования на отделни части от женското тяло, не се котират особено добре пред жените, да не кажа, че направо те изхвърлят зад хоризонта... (разбирай - по темата ще познаеш простака)...
И аз съм се чудил понякога, как е възможно тук да се съберат толкова много простаци. Ама като магнит ги привлича този форум. Ужас. Добре че не съм от тях....

# 47
  • Мнения: 1 400
Темата е ПРОСТАШКА, ако беше достатъчно добър психолог, щеше да знаеш, че не само провокативното ти поведение, но и използването на подобни думи и наименования на отделни части от женското тяло, не се котират особено добре пред жените, да не кажа, че направо те изхвърлят зад хоризонта... (разбирай - по темата ще познаеш простака)...
И аз съм се чудил понякога, как е възможно тук да се съберат толкова много простаци. Ама като магнит ги привлича този форум. Ужас. Добре че не съм от тях....
Нали?
Знаех си, че свестен народ е останал, еееййй!

# 48
  • Мнения: 150
Нова мисъл в мен напира.
Прощавайте, тоалетната?
Де`й ви се намира?

# 49
  • Мнения: 1 130
Лелей, ами хайде и аз при проЗтацИтИ  Mr. Green Кат забременях и се обзаведох с тез прилични атрибути - има-нема 16 санта отгоре . От цялата работа най-доволен беше мъжО - да дава сега парички за суФтиенчета Триумф като е мераклия  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 4 585



Майките с малки цицки водят в млеконадоя.
Няма логика, но е така. Що така?



Няма такъв филм. Аз кърмих година и три месеца.
Нищо общо няма големината с изобилието.
Може, не съм ти виждал циците.

# 51
  • Мнения: 5 468
Пусна темата Стоян, облегна се и зачака Отговори... запотен, полуусмихнат и с к*р в дясната ръка.

# 52
  • Мнения: 150
Пусна темата Стоян, облегна се и зачака Отговори... запотен, полуусмихнат и с к*р в дясната ръка.
До тук си правехме майтап... Стараехме се никого да не обиждаме. Дори и тези, които си признаха, че имат малки цици (в което според мен няма нищо лошо, даже е много по-естетично). Какво предизвика твоята намеса? И защо ме караш сега с дясната ръка, вместо да държа онова, което раздели със звездичка, да натисна "Информирай модератор"?

# 53
  • Мнения: 5 468
Какво предизвика твоята намеса? И защо ме караш сега с дясната ръка, вместо да държа онова, което раздели със звездичка, да натисна "Информирай модератор"?
Предизвика я с това, че откакто си се регистрирал тук, все за цици говориш. Аз мога да ти задам същия въпрос - Какво предизвика рег. ти в този форум?...
А това последното заплаха ли е? newsm78... информирай, който щеш... твое право си е.

# 54
  • Мнения: 150
Глас народен - глас божи.

И все си мисля, че във форум е невъзможно да си говориш сам Simple Smile

# 55
  • Мнения: 11 313
Първи път - 4 клас. Леко наболи миши муцунки.
Но с протичането на червената река, положението в 6 клас стана неудържимо, та се наложи да пообличам цицокрепи и бях обект на забежките на разгонени хлапаци.
Втори път - първа бременност. Качих 2 чашки.
Трети път - втора бременност - качих още 1 чашка.
В момента са запазили този си вид.

# 56
  • Мнения: 3 423
Вечке, а цомбеха ли ви момчетата?
В пети клас, примерно.

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ау, портивен спорт е това цомбенето на женки. Не за практикуващите, де.

# 58
  • Мнения: 4 406
Пусна темата Стоян, облегна се и зачака Отговори... запотен, полуусмихнат и с к*р в дясната ръка.
До тук си правехме майтап... Стараехме се никого да не обиждаме. Дори и тези, които си признаха, че имат малки цици (в което според мен няма нищо лошо, даже е много по-естетично). Какво предизвика твоята намеса? И защо ме караш сега с дясната ръка, вместо да държа онова, което раздели със звездичка, да натисна "Информирай модератор"?
Стоян бил левичар и държал КалкулатоР в дяксната ръка. с лявата смятал статистиката от темата си...

# 59
  • Мнения: 11 313
Вечке, а цомбеха ли ви момчетата?
В пети клас, примерно.


Аз точно това имах предвид. Намирах го за вулгарно. Ама кой ти е пасал вълци на тая възраст Joy

Общи условия

Активация на акаунт