Имаш като мойта пола :)

  • 4 032
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Повод за темата ми даде една съвсем скорошна и според мен смехотворна случка. Купих си нова  пола и съвсем естествено се фръцкам в работата и набирам комплименти.  Embarassed Embarassed EmbarassedВ един момент една колежка става и казва:
- Аууу ти имаш като мойта пола!!!  Money Crazy Money Crazy Party Party Party
- Сега трябва да се разбираме кога да си ги обличаме да не сме с еднакви!  ooooh! ooooh!

Та по тоз повод да ви питам дразни ли ви, като видите някой с дреха подобна на вашата. Според мен дори и една съвсем и съща дреха седи на различни хора по съвсем различен начин, съчетана с различни обувки и аксесоари и с излъчването на човек дори може и да не се забележи еднаквостта според мен.
А вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 1 313
Не, не се дразня. Права си, че дрехите стоят различно на всеки. И дори някой да е с пола като твоята, едва ли ще бъде със същата блуза, обувки и т.н.
Освен това мисля, че проблема е на тези, които се дразнят, а не на хората, които имат като техните дрехи. Като не им харесва да не носят тази дреха.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Не се дразня. С моята пряка началничка вече имаме толкова еднакви дрехи, че се случват дни, в които да сме облекли едно и също сако, блузка...Просто имаме сходни вкусове и предпочитания към магазини и марки  Hug

# 3
  • Мнения: 1 733
Изобщо не ми пука кой има като моите дрехи. Няма да забравя обаче как един ден с една колежка отидохме в един магазин и понеже имаме сходни вкусове, си купихме еднакви дънки. На другия ден аз бях с моите на работа, а тя като ме видя ми каза сърдито:"Защо не ме предупреди , че ще си с тези дънки? Ами ако и аз си бях облякла моите?". Струва ми се глупаво да се съобразявам с това, че и друг може да се облече в същите дрехи като мен. Не й отвърнах нищо, нито пък сметнах за нужно следващия път като си обуя новите дънки да я предупредя.

# 4
  • Мнения: 600
съвсем не ме дразни, даже ако някой иска да си купи същото казвам откъде е. ами то си е признание за добър вкус  Wink или за лош  Laughing

# 5
  • Мнения: 393
Ами за какво да се дразня, аз съчетавам дрехите по един начин други по друг на мен стоят по един начин на други жени стоят по друг, така че винаги има разлика.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 788
Не разбира се. Който се дразни, да си копува уникати, или сам да си ги прави, в противен случай винаги може да изникне някой със "неговата" дреха.  Laughing Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Хехе...сещам се за 1 случай миналата година. Бях си купила страхотен ленен костюм и отиваме с мъжа ми да пием кафе. Насреща ни в кафето стоят момиче и момче...момичето облечено в същия костюм. И двете се изгледахме странно, а мъжете ни машинално ни прегърнаха и двамата казаха "на теб ти стои по-добре"  Laughing
Не мога да кажа, че ми е изключително приятно да видя някоя със същата като моята дреха, което се случва много ама много рядко, но все пак се успокоявам с това, че на всеки стои различно  Wink

# 8
  • Мнения: 3 634
Не мога да кажа, че ме дразни. Моето мнение е, че женските тоалети ги правят аксесоарите.
 
По скоро ме ядосва когато попитам някоя позната откъде си е купила нещо, а тя отказва да ме осведоми, за да нямам като нейното. Това ми е много тъпо!

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не се дразня,а напротив кефя се че някой е харесал същото като мен,но не се случва често....Един  път си купихме еднакви плажни чехли с една приятелка,моите се скъсаха на 2 ия ден,а нейните и ги откраднаха.Не било писано Laughing

По скоро ме ядосва когато попитам някоя позната откъде си е купила нещо, а тя отказва да ме осведоми, за да нямам като нейното. Това ми е много тъпо!
Това е тъпо наистина,и аз съм се сблъсквала с подобно отношение ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Чак да се дразня - не. Ако се дразнех истински, щях да си купувам само уникати Laughing Но определено предпочитам, в едно и също помещение или на едно и също събитие, да не сме тумба мацки с едни и същи рокли Crazy Особено по официален повод е ужасно смешно да се изтъпанят две дами с едни и същи тоалети LaughingГледам да си купувам по-оригинални неща, не обичам масовките. Всъщност не си спомням досега да ми се е случвало да попадам в такава ситуация. Но пък се сетих нещо друго много смешно. Като момиче имах една много сладка трикотажна рокля, евтина, но симпатична. И ми стоеше разкошно. Носех си я с кеф. Докато един ден не видях на улицата циганка, ама от ония най-мръсните, облечена с рокля като моята hahaha Явно ниската й цена беше съблазнила не само мен Joy Повече не я облякох...Не мога да обясня защо точно, но просто вече нямах желание да я нося.

# 11
  • Мнения: 739
имам много дрехи и затова вече си купувам само нещо неустуимо, оригинално и да ми стои много добре. сещам се само за един случай на съвпадение с колежката ми, понякога пазаруваме от един магазин и се случи да имаме еднакви поли. Но и двете ги обличаме много рядко и не сме се засичали с тях досега. Дори и това да стане, няма да ми е неприятно, даже ще изглежда сякаш сме се наговорили.  Grinning. Често се случва и двете да сме с еднакъв тип дрехи даден ден - например къси панталонки, къса пола, дънки, рокля и т.н. и тогава е интересно. По- ми е неприятно ако аз съм спортно облечена а тя - със сатенен панталон например, защото обедната почивка сме заедно и мисля изглеждаме смешно в такава комбинация.

# 12
  • Мнения: 647
 Не ми е приятно  , но чак пък да се дразня...Всъщност случвало ми се е преди много години ,по точно мъжът ми си купи от чужбина една много хубава маркова блузка . Естествено изръси се доста пари и след известно време пуснаха някаква турска имитация и всички роми носеха такива #2gunfire #2gunfire #2gunfireТой направо побесня !!!!

# 13
  • Мнения: 7 263


По скоро ме ядосва когато попитам някоя позната откъде си е купила нещо, а тя отказва да ме осведоми, за да нямам като нейното. Това ми е много тъпо!
Това е тъпо наистина,и аз съм се сблъсквала с подобно отношение ooooh!

А това пък да не говорим!  Thinking

Аз съм на мнение, че човекът прави дрехата, както се казва. И че е важно как се носи една дреха с какво се съчетава - бижута, аксесоари, акценти. Смятам че дори конфекцията стои различно на различните хора. Но има хора, които наистина не го приемат така.

# 14
  • Мнения: 1 065
И аз имам подобен случай-преди години,когато беше криза, ми донасят от чужбина много хубав плат и си уших  разкошна рокля.Представете си каква беше реакцията ми ,когато виждам на улицата циганка със същата рокля #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт