Някой ми е счупил или разглобил огледалото на паркинга !!!

  • 1 205
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Ми хубу де-каква ви е колата?

# 16
  • Мнения: 6 206
Ако твоят мъж види моята кола, ще му се иска не само да ми вземе ключовете ами и указ да издаде.
Моят отдавна е вдигнал ръце от мен. Аз съм много внимателен шофьор, но и от четирите страни колата ми е жулвана при паркирания разни. Ми те колите са за това, верно че трябва да се пазят, ама чак роби няма да им ставаме. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 274
Ако колата ти е застрахована, отивай в застрахователното бюро, там ще я огледат и ще опишат щетата. Казваш че се е случило на паркинга и не си видяла, няма да имаш проблем. Те ще ти опишат щетата и ще ти обяснят какво да правиш нататък.
Ако не е застрахована, нека я види някой който разбира. така не мога да кажа дали е счупено или откачено. Второто е почти невъзможно, защото при удар се чупи конзолата. До сега откачено не съм видяла. Тогава вече трябва да се види кое е счупено и т.н. Ако мъжът ти разбира, нека го види той, ако не отивай в сервиз.

# 18
  • Мнения: 2
E na men mi otkradnaha napravo kolata

# 19
  • София
  • Мнения: 550
Най-лесно е в сервиз или някой познат, който е по-сръчен да го погледне. Най-вероятно някой го е "забърсал", минавайки покрай колата. На мен пък най-културно ми свалиха халогените, без да чупят нищо  Laughing Не съм се занимавала със застрахователи, защото нямам нерви за хабене.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Laughing Все се надявам до хапчета да не се стига де ....

Сърдечно ти го пожелавам  Hug
Ама като гледам как се впрягаш на авто-темите... Давай малко по-ведро  Peace

Впрягам сеее Wink защото съм с последно предупреждение, че при следваща повреда независимо чия е грешката ще ми се вземат ключовете  Laughing

 hahaha Joy Ами отправи и ти предупреждение, че при още една такава забележка му се отнемат ключовете за дома. Joy
Май и мъжа ти и ма нужда от хапчета. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт