Може ли да съм бременна

  • 1 164
  • 12
  •   1
Отговори
Може ли да съм бременна,ако съм правила секс на 19ти,а ми е свършило на 18ти /доъде ми на 11/ и приятела ми не е свършил в мен.Правихме го 20 мин някъде и той не е свършвал изобщо,а преди това се е къпал?Та има ли някакав шанс и рано ли е за тест?

# 1
  • Мнения: 712
Ами много малко вероятно, да не кажа почти невъзможно при така описаната ситуация. А за тест е много, много рано - така като смятам, най-рано след 10-тина дни

# 2
  • Мнения: 27 524
шанс има, но той е супер минимален. Не вярвам да си.  Simple Smile

# 3
Дано не съм.Тук четох мнения на жени,че са забременявали на 6,7,8 ден след началото на менструацията и се уплаших супер много.Нямам никакви симптоми.Казват,че вможе от предеякулационната течност,но вижте тук каква статия намерих:



Ако това е вярно,значи няма как да съм.А и не мисля,че съм била в овулация,защото менструацията обикновено ми е на 28-30 дни.Само веднъж ми дойде и то на 20,но беше след първия ми път и може би това и повлияло.Моля ви за още някой съмет  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 273
шанс има, но той е супер минимален. Не вярвам да си.  Simple Smile

Така е.  Peace
Само да вметна, че на майка ми овулацията винаги е била денят след цикъла  ooooh!
Но вие щом сте се пазили... За 19 този месец ли става дума, защото ако е този, е раничко за тест. Ако е било минали-- бягай до аптеката и ако е една черта-- при чичо доктор.
Успех  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
А защо изобщо си задаваш подобен въпрос? И защо четеш този форим? Докато не пожелах деца дори и не подозирах за съществуването му. И да го бях срещнала, щях да го подмина... Дали пък подсъзнателно не искаш да си бременна? А иначе, на твоя въпрос, не си бременна и е рано за тестове. Но не е ли дошъл момента да си поговорите - с младежа, ако отношенията ви са сериозни, или сама със себе си - да си изясниш ти какво искаш, демек...

# 6
Чета,защото в гугъл написах `забременяване на шести ден мсел менструация` и ми излеле това.Не,ве искам да съм бременна.Просто съм се паникьосала много и за това пиша тук..

# 7
  • Мнения: 4 496
приятела ми не е свършил в мен. той не е свършвал изобщо,а преди това се е къпал?
Мисля,че и сама можеш да си отговориш.

# 8
  • Мнения: 1 132
Едва ли някой може да ти отговори! Купи си тест и провери или иди на лекар! Предполагам сама разбираш, че каквото и да ти отговорят, няма да ти помогне да разбереш дали си/не си бременна.
КатяАБВ, наистина ли си в 43 г.с. и 2 дни ?  Shocked

# 9
  • Мнения: 3 647
 Embarassed написах в гугъл " хвърляне на боб " и  ми излезе това  Flutter Flutter
 bowuu hahaha Joy Joy hahaha
 сега по темата :
Надали  ако  ти е нормален цикълът около 12-13-14 ден след като ти  е спряло  е овулацията  Peace

# 10
  • Мнения: 4 555
След като не е свършвал изобщо, не виждам как можеш да си бременна.
Хубаво е, че имаш отговорно отношение към нещата, но щеше да е по-хубаво, ако малко повече се информираш и по-малко се паникьосваш.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 561
Не мисля, че си бременна ! А и за тест ти е раничко все още  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 588
Можеш да забременееш по всяко време, но в ситуацията, която описваш, шансът е минимален. Peace

Общи условия

Активация на акаунт