Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Аз чак сега научих за малкото дете, което е починало от менингит. Било е от Гецово, само на 1 годинка. Толкова ми е гадно, и за пореден път се убеждавам че нашите лекари за нищо не струват.
Мила ми каза вчера но не знаех от какво е починало и че е от Гецово. Praynig
Тези дни големи трагедии вчера погребаха най-добрия ми приятел от детството също от Гецово/за това имам свещичка в подписа/. PraynigОт вчера не съм на себе си newsm45
Направо ужас много ми е мъчно и за това детенце,кога ще спрат тези трагедии smile3512
Пък за лекарите думи нямам smile3512 smile3512 smile3512
ГОЛЯМА ТРАГЕДИЯ. Това е ужасно. Докога ще се случват тези нещастия ?

# 16
  • Мнения: 2
И аз да ви се оплача сега. Ставаме тази сутрин от сън и какво да видя, Патрисия се изприщила по цялото и личице. Отиваме при педи и се оказва, че е от горещините. Изписани мазила и тъкмо си тръгваме и затварям вратата след себе си и телефона ми звъни. Медицинската сестра от детската градина на Владимир ми вика незабавно да го взема и да го нося при личната защото повръщал вече три пъти. ooooh!Веднага пристигам в градината и сестрата ми казва да го вземам и докато не се оправи да не се връща. ooooh!Отиваме ние пак при личната и след един час чакане най-накрая ни прие Cry и на него ампулки и сега на къде. Добре, че свеки живее на близо, че иначе незнам newsm78. Пратих малката с нея а Владко при мен. Няма как трябва да ги разделим докато видим кое на къде е. #Crazy Сега Влади спи, но дано като се събуди е по-добре newsm17 Дано всички сме добре и да няма вече болни дечица newsm17

# 17
  • Мнения: 3 219
Пламе, оправяйте се , в предната тема бях пуснала едно бабешко  лекарство против повръщане, на Сашо много му помогна ,за няколко часа се оправи. Иначе натриев цитрат и деган, също има и хомеопатични   свещички против повръщане, нещо с Во.... започваше ,чувала съм ,че са ефикасни. Дано бързо се оправите .

# 18
  • Мнения: 441
Плами,аз имам такива свещички ,казват се Vomacur и Vomitusheel.За съжаление не съм запазила листовките и не знам кой ще ти свършат работа.Питай личната или в аптеката(и ако имаш време напиши за да си запиша и аз).Помня само ,че бяха много ефикасни.
Бързо оздравяване ви желая.

# 19
  • Мнения: 3 219
Значи вторите бяха подходящи за деца. Сега четох една подбна тема в здравния форум.

# 20
  • Мнения: 4 585
Здравейте! Честито нова темичка. Лесно ви намерих.  Joy
В Разград има ли класически хомеопат? За децата - някакъв летен вирус щъка.
В тия жеги като чуя шадраваните пред НДК-то, ми се иска да се бухна вътре.
Само близостта на РПУ ме спира. Ако чуете нещо такова - аз съм.

# 21
  • Мнения: 441
В тия жеги като чуя шадраваните пред НДК-то, ми се иска да се бухна вътре.
Само близостта на РПУ ме спира. Ако чуете нещо такова - аз съм.
hahaha hahaha hahaha
А на въпроса ти за хомеопат-няма разбира се,за Разград говорим все пак.

# 22
  • Мнения: 3 219
Вълчо , днеска е поносимо, каква лудост те е обхванала ,че ще се бухваш във фонтана...
Хомеопат, доколкото знам , няма. Close

# 23
zdraveite mami.kak ste?az sam lelqta na миши 06.

# 24
  • Мнения: 292
plamelita дано бързо да се оправите Praynig
Танче много хубава молитва Hug

# 25
  • Мнения: 2
Плами,аз имам такива свещички ,казват се Vomacur и Vomitusheel.За съжаление не съм запазила листовките и не знам кой ще ти свършат работа.Питай личната или в аптеката(и ако имаш време напиши за да си запиша и аз).Помня само ,че бяха много ефикасни.
Бързо оздравяване ви желая.
Той Владко като чу, че става въпрос за свещички в дупето и се разпищя. Не, та не и тя му изписа натриев цитрат, а той след като излязохме ми каза, че не искал горящи свещички в дупето Joyпомислил си е за истински свещи LaughingНа обед след като изпи НЦ и до сега не ми се е оплаквал, че го боли нещо и не е повръщал. Дай боже. newsm17
Бубе, би ли ми казала за бабешкия метод за всеки случай, че нещо не мога да вляза в старата тема и въобще много е трудно влизането.

# 26
  • Мнения: 441
zdraveite mami.kak ste?az sam lelqta na миши 06.
Не си ли малко малка за да си леля на Мила  newsm78
а той след като излязохме ми каза, че не искал горящи свещички в дупето Joy
hahaha hahaha.
Плами,дано само с това ви се размине  Praynig

# 27
# 28
  • Мнения: 4 585
Върлува нещо из цялата страна по децата.
В който и подфорум да вляза, все има болни деца.
На здравното министерство изобщо не му е приоритет
май здравето на дечицата сега. Добре, че минава за два три дни.
Лека вечер на фамилиите ви.

# 29
  • Мнения: 3 219
Пламе, цитирам от предната тема....
Цитат
За повръщането да кажа - половин час след последното повръщане на всеки десет минути се дават по 2 ч.л. от следната смес- 200 грама вода с две равни чаени лъжчки захар и две щипки сол. Повярвайте ми -ПОМАГА !!!

Общи условия

Активация на акаунт