Впечатления от боя за коса - FARMACOLOR

  • 18 248
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 778
Предстои да се боядисам точно с такава боя.... Досега не съм я ползвала и бих искала да чуя мнение на човек, който я е пробвал.
Доволни ли сте?! Изтощава ли косата ви?! Траен ли е цвета?!
Въобще мнения ....
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 364
Аз съм се боядисвала няколко пъти с Farmacolor - русата гама. Бях много доволна, но затвориха  магазинчето, от където я купувах  Cry и сега не мога да намеря къде другаде я продават. Но иначе е мн добра, цвета е дълготраен и според мен не уврежда много косата  Wink
Ами това е от мен  Peace

# 2
  • Мнения: 3 453
Розичка, да много е хубава боята PeaceПолзвала съм ирусата и червената и кафявата гама-невероятни цветове и страхотен блясък Hug

# 3
  • Мнения: 778
Мерси, Крисси ....
Аз ... не съм много много по новите и неизпровбвани неща, особено що се отнася до такива с трайни последствия като боя за коса. Взех си тъмно-руса... такава, каквато е естествената, или каквато беше естествената ми коса. И консултантката беше много убедителна, че боята е страхотна и .... аз се омаях.
Ще споделям като стана ОСЛЕПИТЕЛНО НЕОТРАЗИМА БЛОНДИНКА Simple Smile!

# 4
  • Мнения: 3 453
Дай снимки да видя колко тъмно руса си,моля те PraynigИ аз съм пред такав дилема и сега се чудя каква боя..вече трябва да се спра на някоя,да не се оризиля за сватбата.Аз бях последно черна,след това кестенява на кичури-руси и най-последно се намазах с на Гарниер два номера тъмно русо смесени...и сега пак съм за боядисване и се чудя какво да купя. newsm78Иначе на Гарниер не бях доволна-първо нямах блясък след боядисването,а сега имам блясък вече като се изми,но падна и цвета-луда работа Joy ти кой номер си взе?Кога ще се боядисваш?

# 5
  • Мнения: 778
Тук "Дай снимки да видя колко тъмно руса си,моля те Praynig" - ме затрудни - преди 8 години бях естествено руса, а нямам снимки в РС от този период. След това станах изкуствено руса ето да ме видиш....



После - ме хвана лудото и - от веднъж станах брюнетка - ама тъъъъъмна много, колегите още не могат да ме свикнат, въпреки, че минаха две години от тогава...



Така изглеждам сега -




А боята е 5 D - 5.3 - light golden brown пише на опаковката...

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 20:36 от *Rozichka*

# 6
  • Мнения: 778
Странно ... на мен не ми излизат снимките Sad(((....
Що така ?!

# 7
  • Мнения: 3 453
От къде ги качваш не се вижда нищо?

# 8
  • Мнения: 3 453
Дай линк направо към сайта в който си ги качила

# 9
  • Мнения: 778
ami... snimka.bg
ime na autor - rozalinakaraasenova - album - promqna e moeto novo amploa

# 10
  • Мнения: 3 453
Сега коя е най-актуална русата снимка ли?

# 11
  • Мнения: 778
Последната снимка - светло кестенява, с медно-червеникави оттенъци ...
Но ми се ще да ги няма тия оттенъци ... незнайно от къде появили се ...
Ей сега ще се правя с новата боя да видим каква ще стана Simple Smile ...

# 12
  • Мнения: 3 453
Честно да ти кажа само една руса снимка ти видях и определено тъмнокоса си много по-красива.Страшни черти имаш-много си лъчезарна  bouquetХайде действай и утре да пишеш как си и да покажеш.Аз най-вероятно утре след работа ще обикалям за боя ooooh!

# 13
  • Мнения: 778
Мерси, Крисси Simple Smile...
Ще снимам утре и ще показвам нова глава Simple Smile
Сетих се как да покажа снимки:

Руса - http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/mpXLpH/photo#5091185577880818770

Тъмна - http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/KhGOW/photo#5091187068234470578

Сега Simple Smile - http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/142007/photo#5087909834040334338

Сега няма начин да не се виждат Simple Smile....
А ти Крисси, не каза каква ще се правиш? Какъв цвят ?!

# 14
  • Мнения: 3 453
Лелеееее на последната снимка си върха  bouquetТам най-много ми хареса иначе на всички си си хубава , но този цвят ти стои прекрасно Hug

Ами сега съм с изпадал цвят и си мисля за тъмно русо,но ме  е страх да не рижавее.--ама кат огледам теб и се замислям и за нещо по шоколадово...ох незнам вече.Има един страхотен цвят на Лореал екселианс 8,1 и се чудя за него-то е едно такова тъмно-пясъчно...абе много интересен.Видях едно момиче на главната и я спрях да я питам с каква боя е и тя ми каза за него, та се чудя..Ако отида до Метро утре ще си взема него..ако не незнам в Зарата до нас дали няма да харесам  друго..имат и на фармаколор и много други..утре ще кажа какво съм решила.Сега ти ме разубеди за тъмнорусото newsm78

Общи условия

Активация на акаунт