секс в девети месец

  • 27 447
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Никакви проблеми, даже много жени го използват като начин да предизвикат раждането 2-3 седмици преди термин... за съжаление не винаги действа Wink

# 16
  • България
  • Мнения: 3 621
И аз действах до край  Peace

# 17
  • Мнения: 1 121
Чела съм, че секса в 9-ти месец може да предизвика раждането Sunglasses затова някои са доста активни Wink Аз не бях, понеже и моят мъж като твоя се чувстваше доста дискомфортно и в крайна сметка реших да не го насилвам Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 497
Щом всичко с бременността ти е наред - няма проблем да правите секс докато родиш!
Дори моя гинеколог казва, че е полезно при нормална бременност! Peace

# 19
  • Мнения: 990
Няма проблем щом имаш желание и лекар не ти е забранил.

# 20
  • Мнения: 902
Кажи на таткото да не се шашка. Ние с моя татко си правихме секс до ден прди раждането. Вярно е, че семенната теЧност може да доведе до омекотяване на мускулите на родовия канал, и по тоzи начин да се предиzвика раzкритие. Но zа да се отървете от тоя страх винаги може да полzвате кондом.
Ние не полzвахме , правехме си секс и готово.
Всичко беше наредм, малката накрая и беz това беше Цеzарово сечение.

# 21
  • Мнения: 52
Наистина  секса в последния месец се препоръчва от лекарите, като бях на училището за родители ни казаха, че е много важно последните 20 дни да се прави секс всеки ден!  Laughing Това много облекчавало впоследствие раждането! Аз това не съм го изпробвала, сега съм в 7-я месец, но пък нямам голямо желание за секс ...  Sad 

# 22
  • Мнения: 617
Даже е препоръчително три седмици преди термина да се почне ежедневен секс за да се улесни раждането даже е препоръчително да се еякулира вътре точно за да омекнат мускулите на родовия канал, който са били стегнати девет месеца за да задържат бебо, така раждането минава по-леко и без много разкъсвания. Това го каза една октомврииска мама пък на нея и го е казала акушерка на една от лекциите за бременни.
Така че смело!

# 23
  • Мнения: 4 621
Правихме секс до последно, не съм имала проблем Hug

# 24
  • Мнения: 4 784
Ако нямаш проблеми и всичко си върви нормално можеш да правиш секс до изтичането на водите Peace
Консултирайте се с гинеколога. Нека той да успокои мъжа ти. Моят гинеколог беше много внимателен и към двама ни и даже като отидох 20 дни след раждането на преглед съвсем спокойно си го питахме дали вече можем да правим секс и той си ни обясни човека.

Общи условия

Активация на акаунт