Препоръчайте ми крем за крака(ходила)

  • 8 057
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Scholl- много съм доволна Hug
Вили

# 32
  • Мнения: 998
Кремът на Дева за крака. Откакто го ползвам веднъж на ден или през ден всичко по краката ми омекна Peace

# 33
  • Мнения: 1 858
И аз съм в клуба "напукани пети". Зимата всичко е ок. обаче лятото е ад. Моите крака не се пукат а се белят и спасение до сега не съм открила. Ще пробвам някои от предложените.

# 34
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И аз съм в клуба "напукани пети". Зимата всичко е ок. обаче лятото е ад. Моите крака не се пукат а се белят и спасение до сега не съм открила. Ще пробвам някои от предложените.
Опитаи Scholl Cracked Heel Repair Cream- на мен ми помага, но аз мажа даже когато не са ми напукани....
Вили

# 35
  • Мнения: 1 858
Това ли което Милиника е показала?

# 36
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Да Hug

# 37
  • Мнения: 635
Проблемът с напуканите пети и аз го имам, естествено лятото се влошава. Дори миналата година положението беше много зле. Решението е пила за пети 1-2 пъти в седмицата и всяка вечер (добре де - понякога забравям) мажа с крем за крака Здраве на Арома. Пробвала съм доста кремове за крака - на Ейвън, на Орифлейм, Глизолид, и други знайни и незнайни, но от тях ми се потят краката и чувството е ужасно. Това потене след Здравето за крака го няма и това е моят крем. Миналата седмица за пръв път ходих на педикюр (  Embarassed ) и жената каза, че състоянието на стъпалата ми е много добро - добре се справям в домашни условия значи.  Wink

# 38
  • Мнения: 635
Нещо се скапа нета и си бях пуснала поста 2 пъти и сега изтривам вторият.Съжалявам

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 12:30 от ane_sim

# 39
  • Мнения: 1 858
Току що си купих "Кератолин"  обаче няма опътване за употреба. Някой ще обясни ли как точно се ползва?

# 40
  • Мнения: 1 858

Този го нямаше в аптеката.

# 41
  • Мнения: 1 616
... освен това на Талодерма има един специално за крака и пети-зелена туба 2.40 струва.

Аз го ползвам и съм изключително доволна!

# 42
  • Мнения: 730
На Орифлейм крем за крака с авокадо.

# 43
  • Мнения: 3 447
... освен това на Талодерма има един специално за крака и пети-зелена туба 2.40 струва.

Аз го ползвам и съм изключително доволна!
Много е хубав!

# 44
  • Мнения: 235
Аз ползвам на Фармаси- турски са един в синя опаковка - скраб и един в жълта- против изпотяване. Купих си ги от Метро -струваха 3 лв двата.Евтиния, но вършат работа...

Общи условия

Активация на акаунт