Кога го усещате бебчо?

  • 1 429
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Здравейте! В кой месец или седмица усетихте бебчо , че ритка за първи път? Аз съм в края на 4-тия месец - на 30-ти влизам в 5-тия и не съм го усетила до сега да рита... само бълбукане в корема усещам Hug, но не "ритници" Confused. Нормално ли , че не усещам "ритници" Thinking

# 1
Ами още е твърде рано да усещаш тези''ритници'' .Аз понякога вечер усещам леко побутване,но не и ''ритници'',но при всеки е все пак и различно.Не се притеснявай-скоро ще усетиш ''сладките'' ритничета. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 621
Ритниците ще ги усетиш малко по късно, има време Hug

# 3
  • Мнения: 413
О, ще ги усетиш, ще ги усетиш. Grinning
Нормално е, има време и това ще стане. Peace

# 4
  • Мнения: 4 546
нормално е.  Grinning аз и сега рядко усещам ритници - по скоро силно движение.

# 5
  • Мнения: 22 411
Рано е още да усещаш ритници, и аз така се бях шашнала в началото.
До към 18-20седмица бебето просто се усеща, че е там. Чак след това започват да подритват. ))) После пък ще ти се иска да спре. ))))

# 6
  • Мнения: 5 026
Аз го усетих в началото на 5 месец.

# 7
  • Мнения: 497
Рано е още за ритници, тях ги очаквай към 7 месец, а сега е това побутване, което описваш!

# 8
  • София
  • Мнения: 295
Чак ритници и аз не бих казала, че усещам. Виж, побутване и/или потупване - да! Wink

# 9
  • Мнения: 7 723
И двете си деца усетих в този си период на бременностите.
Първите "ритници" се усещат по- скоро като тепване на нерв,
а не като силни удари.

# 10
  • Мнения: 3 388
Доста осезаемо започнах да го усещам след средата на 5 месец  Peace

# 11
  • Мнения: 14 133
Ами още е твърде рано да усещаш тези''ритници'' .Аз понякога вечер усещам леко побутване,но не и ''ритници'',но при всеки е все пак и различно.Не се притеснявай-скоро ще усетиш ''сладките'' ритничета. Simple Smile
Peace
Чак ритници и аз не бих казала, че усещам. Виж, побутване и/или потупване - да! Wink
Peace

# 12
  • Мнения: 3 500
Първите ритничета се усещат като пърхане на пеперуди или бълбукане, гъделичкане.
Усетих бебето за пръв път в 16-та г.с.

# 13
  • Мнения: 1 008
Усетих бебето в края на 6 месец, изобщо тогава го усетих за пьрви пьт! Много се бях притеснила, вьпреки че ходех на прегледи на 2 седмици и изследванията бяха о.к.

# 14
  • Мнения: 27 524
4-ти, като крилца на пеперуда  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт