Помощ!!!!!!!!!!!

  • 963
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
 CryИмам много добра приятелка ,която неможе да забременее от доста време.Ходиха по какви ли не лекари но още нямат никакъв резултат.Чух че можело кръвните им групи да са несъвместими и затова да неможе да забременее.Знае ли някой кои са съвместими и кои не са.И какво могат да направят по въпроса.
Моля ви ако някой знае нещо по въпроса да ми пише!
Благодаря ви предварително,за всичко което можете да ми кажете![/b]

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ходиха по какви ли не лекари но още нямат никакъв резултат.
А при специалисти по стерилитет ходили ли са, изследвания правили ли са и какви? 
 

# 2
  • Мнения: 1 209
Най- добре е да се обърнат към някоя клиника по стерилитет, там ще им дадът отговор на въпроса. Чувала съм за несъвместимост на кръвните групи, но това не пречи на забременяването, а на самия плод...

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 14:17 от Veri4

# 3
  • Мнения: 2 423
Кръвните групи не играят роля в случая правили ли са изследвания?

# 4
  • Мнения: 5
Не никой не им е казвал нищо за това ,но аз съм чувала и изках да разпитам

# 5
  • Мнения: 2 423
Не никой не им е казвал нищо за това

За кое newsm78

# 6
  • Мнения: 4 700
Кръвните групи не пречат на zабременяването. А и самите кръвни групи не са причина zа увреждане на плода. Ние с мъжа ми правихме такова иzследване zа съвместимост zаради спонтанен аборт. Вzема се кръв от двамата и се иzследват ХРОМОЗОМИТЕ, а не кръвните групи. Освен това да ти кажа, че в много, много редки случай се открива несъвместимост. Според мен това беШе ненужно иzследване, а и много скъпо (по 50 лева на човек). Просто генетикът някакси ме убеди да го направим. И като си вzех реzултатите се раzревах от смях. На тях пиШеШе, че аz съм жена, а мъжът ми е мъж.   hahaha  Сега вече си имаме черно на бяло кой какъв е. И все пак радвам се, че това пиШе, а не неЩо друго.

Посъветвай приятелката си да посетят специалист по стерилитет. Има много други по вероятни причина да не zабременее  отколкото несъвместимост.  Peace

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 17:26 от milepetrova

# 7
  • Мнения: 30
майка ми и баща ми са с несъвместими кръвни групи, това не е проблем за забременяването а за износването, вече това не е проблем за днешната медицина, нека да отидат при специалист по стерилитет ако са опитвали безуспешно поне 1 година и той ще им даде нужните насоки.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Няма несъвместими кръвни групи!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1202.0;all

# 9
  • Мнения: 5
Благодаря ви на всички за откровенноста.Значи това отпада

# 10
  • Мнения: 461
Според мен това беШе ненужно иzследване, а и много скъпо (по 50 лева на човек). Просто генетикът някакси ме убеди да го направим. И като си вzех реzултатите се раzревах от смях. На тях пиШеШе, че аz съм жена, а мъжът ми е мъж.   

И аз се разревах, но не от смях. Верно пишеше, че съм жена, но при мъжа ми пишеше и други работи, освен че е мъж. Ако се беше сетил някой по-рано да ни направи това изследване, щях да си спестя години на безсмислени опити и неоправдани процедури. Вярно, че се случва много рядко, но ако си измежду потърпевшите това е най-важното изследване.

# 11
  • Мнения: 4 700
Според мен това беШе ненужно иzследване, а и много скъпо (по 50 лева на човек). Просто генетикът някакси ме убеди да го направим. И като си вzех реzултатите се раzревах от смях. На тях пиШеШе, че аz съм жена, а мъжът ми е мъж.  

И аз се разревах, но не от смях. Верно пишеше, че съм жена, но при мъжа ми пишеше и други работи, освен че е мъж. Ако се беше сетил някой по-рано да ни направи това изследване, щях да си спестя години на безсмислени опити и неоправдани процедури. Вярно, че се случва много рядко, но ако си измежду потърпевшите това е най-важното изследване.

съжалявам.  Hug  Наистина не съм искала да обиждам някого и да обеzмислям това иzследване. Просто след като вече направих толкова много иzследвания и видях толкова много реzултати и епикриzи, от които ниЩо не раzбирах това ми се стори доста смеШно. И все пак това не еот иzследванията, които се правят zа профилактика преди да се zапочнат опитите zа бебе.

nat, дано всичко се оправи при вас. Не zнам как седят неЩата с такъв реzултат, но дано имаШанс да имате бебче. Съжалявам, ако съм те zасегнала с постинга сí.  Embarassed

# 12
  • Мнения: 461
Не си ме засегнала, не исках да прозвуча остро. Hug
Вярно, че това изследване се прави след като се отхвърлят почти всички други възможни причини, но няколко пъти попадам на определението, че е безсмислено, пък може и да не е.

Общи условия

Активация на акаунт