Жегата мори ни вече, идвай АВГУСТовско бебче!

  • 11 517
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Вие поне знаете какво е контракция, а аз съм нямала нито безболезнени нито болезнени #Crazy
smile3521И аз съм така,но и не се натискам!!!

# 16
  • Мнения: 2 663
Ех , че хубава новина...........да е жива и здрава малката НИЯ!НА ментина пожелавам много бързо възстановяване и само радост даи носи малката мишонка!

Ето малко полезна информация и от мен
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209559.new#new

# 17
  • Мнения: 998
 newsm44 newsm44 newsm44 ЙЕЕЕЕЕЕ!!!!! ЧЕСТИТО НА МЕНТИНА, ДА Й Е ЖИА И ЗДРАВА МАЛКАТА НИЯ И МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ДА ИМА!!!

# 18
  • Мнения: 1 554
отивам на плаааааааааааааааааааж   grinning039 newsm01  grinning039 smile3509  sport027 help  grinning039 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 19
  • Мнения: 111
Пък аз ще нанам  smile3524

# 20
  • Мнения: 998
отивам на плаааааааааааааааааааж   grinning039 newsm01  grinning039 smile3509  sport027 help  grinning039 Stuck Out Tongue Winking Eye

ИСКАААААМ И ААААААЗ     smile3514

Тъкмо се чудя дали да не тръгна в събота с едни приятели и да изненадам мъжо, а следващия петък да се прибера с него, ама май много ме е шубе  smile3506 Пък и мъжо сигурно ще получи инфаркт, ако ме види там  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТА БЕБКА НИЯ НА МЕНТИНА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДВЕТЕ![/size][/color][/b]
Аз да се похваля, днес за първи път бебка е хранена с биберон/ досега ядяхме със сонда-милото/ и всичко сме изпапкали.
Хайде няма ли още някоя мама днес   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5 716
Еliseee,много се радвам мила! Hug Значи много скоро бебка ще си я гушкате многоо Simple Smile
Аз излизам ,че имам малко работа и после съм на КОНСУЛТАЦИЯ! Стискайте палци  Peace

# 23
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
честита дъщери4ка на мама ментина!да и е жива и здрава,много да слушка и папка!
а относно хап4етата една приятелка роди така много бързо,без шевове ,за 40 минути от слагането,а нямаше родова дейност.4увала съм и от др мами,4е много лесно се ражда така,ама май в бургас никой не ги слага.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Явно на сила няма да стане раждането. Ще трябва да си чакам. Аман вече.

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
elissee много се радвам за бубката.не се притеснявай ,ще порасне голяма мадама.аз съм родена 1900 ,преди многоо години и пак 4овек съм станала, а сега медицината е много напред.

# 26
  • Мнения: 998
Явно на сила няма да стане раждането. Ще трябва да си чакам. Аман вече.

Гита, то не пречи като отидеш в събота в Шейново да си направиш устата за въпросните хапчета и без това ако се забави още малко ще го предизвикат  newsm78

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ментина да ти е жива и здрава принцесата,да е послушна и кротка
Ех как се зарадвах браво на мама и бебе и аз родих моята принцеса точно със същите размери.
Днес аз бях на лекар да видя бебчо всичко е наред ама нещо ми каза че в момента е 3220 +- 100gr а сме още в началото на 9 не ми се ще да става много голям господина нали аз ще го раждам все пак,иначе плацента вода всичко е в норма,това беше повече няма да ходя да го гледаме ще чакам да се ражда вече.
Гита стискам палци вече да се показва твоето мъниче.
На всички които им предстои или в момента дават живот на малките сладури пожелавам леко да мине.

# 28
  • Мнения: 82
Елисче,много хубава новина много се зарадвах!!!Браво на малката кукла Цвети,тя е героййй!!!Юпиии,суперрр!!! newsm51 newsm44 newsm44 newsm44

# 29
  • Мнения: 1 380
Честито бебе на Ментина.  bouquet
Констанс инфото е наистина полезно. Доста неща има, които са заблуда а някой млади майки слушайки съветите на познати, баби, лели и т.н правят грешки.

Общи условия

Активация на акаунт