За премахването на стриите с химически пилинг и лазер

  • 10 186
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Момичета, стриите нямат оправия Naughty Не си давайте парите на вятъра. Единствения начин е да бъде изрязана излишна кожа, където има стрии.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
Момичета, стриите нямат оправия Naughty Не си давайте парите на вятъра. Единствения начин е да бъде изрязана излишна кожа, където има стрии.
Касиди, и аз го знам това, обаче ,ако се изреже не остава ли белег на това място?ДА не стане от трън, та на глог  Thinking

# 17
  • Мнения: 4 733
Операция сама по себе си Изрязване на стрии не съществува Simple Smile Говоря примерно ако се прави абдоминопластика и се изреже И част от кожата, където има стрии Peace

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 14:11 от Kasidy

# 18
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз се интересувах по-специално за стриите по гърдите.освен да си сложа новички ,друго решение май няма  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 733
Аз имам след раждането малко на гърдите. Като си сложих силикона ми се опънаха стриите до такава степен, че изобщо не се забелязваха Laughing

# 20
  • Мнения: 6 958
Операция сама по себе си Изрязване на стрии не съществува Simple Smile Говоря примерно ако се прави обдоминопластика и се изреже И часто от кожата, където има стрии Peace

Съгласна с теб  Hug А тук във форума има ли такава тема, за това изрязване, стягане, прибиране на корема, 4е незнам как се казва, в която да има пове4е информация и за това нещо  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 733
Не мисля че има такава тема. Ако си сериозно заинтересувана те съветвам горещо да влезеш във форума за пластична в tialoto Hug!

# 22
  • Мнения: 6 958
Не мисля че има такава тема. Ако си сериозно заинтересувана те съветвам горещо да влезеш във форума за пластична в tialoto Hug!

Все още не съм, но може и да бъда знам ли...  Thinking Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт