Имат ли режим вашите деца

  • 3 071
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
Ведра, явно постинга ти е насочен към мен или аз така го разбирам newsm78,всичко което си написала е така, но според мен:
- режимът се създава, защото малките деца обичат последователността и това ги успокоява/ а мен ме улеснява/
- не мисля, че сме авторитарни родители с това че поставяме ограничения на действията им, все някай трябва да носи тази отговорност
- не съм ги кърмила по стечение на обстоятелствата, за което много съжалявам
-когато накой иска прегрътка и целувси си ги получава, не съм си зарязала децата получават цялото ми внимание
- не съм съгласна бебета и по-големи децата да си лягат в 11-12ч,
и все пак темата беше за режима,  някои имат други нямат, въпрос на организация.

Р.Р Съжалявам , ако тонът ми е бил малко по-остър ,не е с цел да обидя никой,искам само да обясня моето виждане, защо имат режим децата ми.

# 31
  • Мнения: 7 640
режим имаха и все още имат, иначе е невъзможно да гледат от един човек

и аз съм на това мнение, съгласна съм и с didus, но относно рева на инат и от глезотия, смятам, че е възможно.
Децата са много по-умни и манитулативни, отколкото мислим, понякога и свикнат ли да бъдат приспивани, залъгвани докато се хранят и разнасяни на ръце, много ясно, че ще си търсят начин да си го извоюват.


Редът, който съм си създала със спазването на някакъв режим, ми е дал възможността децата и аз да сме относително спокойни и организирани.
Рядко имам изненади и това е знак, че нещо наистина не е наред, а не просто каприз.
 

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 358
Благодаря за всички коментари на всички много заети мами.Аз за сега немога да създам режим, по-нататък ше видиме.Не мога и да не ги гушкам като реват, защото ми изтича кърмата, но вече почват да се занимават повече с играчки, започнаха да се обръщат от гръб по корем и по-малко се носим на ръце.Имам още въпроси, но ще пусна нова тема.

# 33
на мен до 5 месеца ми помагаха но не съм кърмила нейскаха да засучат но през ноща никога не сме се хранили.после като останах сама доста ми покалиха нервите но свикнаха че няма кой да ги носи  и че трябва да свикват сами да заспиват абе доста е трудно #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт