Посъчувствайте ми

  • 2 618
  • 40
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Сменям памперс. Бесчо си лежи привидно кротък на дъската. Свалям памперса, оставям го отстрани, бърша и слагам кърпичките в памперса. Далеч е, но все пак има достъп до него (моя грешка). Обръщам се да взема нов памперс, като държа Бесчо за коремчето с една ръка да не падне. Докато извадя памперса милия мамин докопал мръсния и с все сила го размята, а да му го взема и съдържанието му се разлетя наоколо. Бърсах, мих, трих, мен и малкия окъпах, но СТЕНАТА няма да бъде същата скоро. Сега се чудя как да обясня на съпружието, че вместо да си лежи събота и неделя ще трябва да боядиса стената.





Пък на всичкото отгоре вместо да съм ядосана ми е смешно Laughing Mr. Green Blush

# 1
  • Мнения: 3 423
За кой точно детайл от екшъна да ти посъчувстваме?
За размазания памперс, за стената, за съпружието?
Аз ти съчувствам за всичко. И за ненаписаното дори.

# 2
  • Мнения: 920
Ако при всеки такъв екшън боядисваш стената, до към 3год. му възраст стаята ще се е смалила на половина.

# 3
  • Мнения: 4 195
Освен, че ти съчувствам, може ли и да умра от смях..............
ок, не си единственна, моя син, беше на около 6 месеца, скача в бънджито, аз нещо правя на мивката и изведнъж от него започват да текат...............лайна Joy, но той продължава да скача и се чува - бльок, бльок, бльок, а лайна хръчат навякъде - най - интересното беше, че точно в този момент спря водата................останалото е история, едвам изринах Joy Joy

# 4
  • Мнения: 5 622
За кой точно детайл от екшъна да ти посъчувстваме?
За размазания памперс, за стената, за съпружието?
Аз ти съчувствам за всичко. И за ненаписаното дори.

И аз. Ситуацията е била смърдяща отвсякъде  Joy

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма ли възможност да измислиш някакъв артистичен акцент върху тази стена. В зависимост от формата на пръските би могло да бъде тигър, жираф и какво ли още не Laughing
Обаче ти съчувствам, наистина.

# 6
  • Мнения: 25 442
Баба ми казваше, че една жена става майка само когато изяде една кофа с лайна. Това по повод прането на насрани пелени.
Така че изобщо не ти съчувствам, поздравявам те, че се приближаваш към титлата "майка"!  bouquet  Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
А, за стената ли - аз отдавна искам да направя някоя стена в контрастен цвят. За нула време ще я боядисаме. Мисля да е червена Simple Smile

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Препоръчвам ти да е кафява. Поне за известно време.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Препоръчвам ти да е кафява. Поне за известно време.
Ето това е смислено предложение! Абе знам си аз, че трябва да питам форума Mr. Green

# 10
  • Мнения: 920
Препоръчвам ти да е кафява. Поне за известно време.

 Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 2 492
А после ме питат що още се дърпам и не искам деца ...  Joy

# 12
  • Мнения: 2 492
И за да не ме разберат погрешно , все пак пиша във форум за майки ...
децата са много сладки , но мисълта да имам свое е доста плашеща все още за моята нежна натура .  Confused

# 13
  • Мнения: 920
А после ме питат що още се дърпам и не искам деца ...  Joy


Защото стените ти не са кафяви. Не се дърпай, радостите са много повече.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
nepukistka , ние за това сме тук - за идеи и кураж!

Общи условия

Активация на акаунт