Бял списък на лекари ,за проблемите на недоносени деца

  • 217 244
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Др.Станчева-завеждащ неонатологията в Ловеч  PeaceДъщеря ми лежа при нея и бях много доволна от постоянното внимание и грижи,с които я обгрижваше,а беше и много любезна и внимателна жена.Др.Симеонова също работеща там-и тя е страхотен човек.

# 46
  • Мнения: 13
Д-р Николай Патоков - детска хирургия на Пирогов    bouquet

# 47
  • Мнения: 78
Здравейте.
Нашия списък много много голям.
Инфото за нас е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218116.300
1.Доктор Маджаров-акушер гинеколог АГ Варна
2.Доктор Илинден-акушер гинеколог АГ Варна
3.Доктор Гирская -анестизиолог
4.Целия екип на неонотологичното отделени АГ Варна (по някога не са тактични иначи специалисти СУПЕР!!!не знам дали има такъв екип както тоя БЛАГОДАРЯ ВИ)
5.Доктор Светла Николова- офталмолог наистина е специалист и внимателна много.
6.Доктор Георгиев-неврохирург София "Св.Иван Рилски" на тоя ЧОВЕК съм БЛАГОДАРНА до края на живота си има златни ръце !!!
7.Доктор Бусарски Неврохирург София "Св.Иван Рилски"
8.Доктор Балтиева поликлиника Владиславово Варна-и на нея много съм благодарня Никита никой не искаше да го поеме беше не от леки случаи доктор Балтиева има опит в неонатологията.Който иска джипи за бебока ще дам номера.
9.Доктор Чавдаров - София специализирана болница ДЦП.Само един път бяхме при него на консултация ,много ма разочарова направо ма уби неговото заключение-иначе да Ви кажа нито един лекар от тая област не направи толкова добър преглед,направо бях очарована абсолютно всичките рефлекси и всичко провери на Никита и ми обясни.Само на края би трябвало да кажи че медицината не прави 2*2=4.
10.Невена Атанасова -рехабилитатор София специализирана болница ДЦП
Искам да БЛАГОДАРЯ на лекарите които медицината им призвание а не вид на доход и виждат в пациетните Човечески живот а не $$$$.
Знам колко е трудно да станиш лекар изисква много разходи и здраве а все пак нали сме Хипократи.

# 48
  • Мнения: 2 070
Здравейте.
Нашия списък много много голям.
Инфото за нас е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218116.300
1.Доктор Маджаров-акушер гинеколог АГ Варна
2.Доктор Илинден-акушер гинеколог АГ Варна
3.Доктор Гирская -анестизиолог
4.Целия екип на неонотологичното отделени АГ Варна (по някога не са тактични иначи специалисти СУПЕР!!!не знам дали има такъв екип както тоя БЛАГОДАРЯ ВИ)
5.Доктор Светла Николова- офталмолог наистина е специалист и внимателна много.
6.Доктор Георгиев-неврохирург София "Св.Иван Рилски" на тоя ЧОВЕК съм БЛАГОДАРНА до края на живота си има златни ръце !!!
7.Доктор Бусарски Неврохирург София "Св.Иван Рилски"
8.Доктор Балтиева поликлиника Владиславово Варна-и на нея много съм благодарня Никита никой не искаше да го поеме беше не от леки случаи доктор Балтиева има опит в неонатологията.Който иска джипи за бебока ще дам номера.
9.Доктор Чавдаров - София специализирана болница ДЦП.Само един път бяхме при него на консултация ,много ма разочарова направо ма уби неговото заключение-иначе да Ви кажа нито един лекар от тая област не направи толкова добър преглед,направо бях очарована абсолютно всичките рефлекси и всичко провери на Никита и ми обясни.Само на края би трябвало да кажи че медицината не прави 2*2=4.
10.Невена Атанасова -рехабилитатор София специализирана болница ДЦП
Искам да БЛАГОДАРЯ на лекарите които медицината им призвание а не вид на доход и виждат в пациетните Човечески живот а не $$$$.
Знам колко е трудно да станиш лекар изисква много разходи и здраве а все пак нали сме Хипократи.

възхищажам ти се,не си се предала ,радвай се малкия сладкиш Hug
има още една мама която ми напомня за теб.Вики и мама,имам чувство ,че за нея няма невъзможни неща.Гледа изключително трезво на ситуацията и прави и невъзможното за да помогне на дъщеричката си.

# 49
  • Мнения: 3 914
Вики и мама,имам чувство ,че за нея няма невъзможни неща.Гледа изключително трезво на ситуацията и прави и невъзможното за да помогне на дъщеричката си.
Благодаря ти за прекрасните думи Hug
Знаеш ли ,наистина за мен няма невъзможни неща ,когато говорим за състоянието на детето ми,защото тя го заслужава,а сама не може да се справи,нали е дете Grinning,като изключим и факта, че е малко по различна........ за сега,но това е просто въпрос на време Hug
Иначе ,винаги съм казвала ,че първо трябва да приемем положението с цялата му тежест,за да се борим адекватно Peace

# 50
  • Мнения: 9
Аз цял живот ще бъда благодарна на д-р Димитрова,д-р Гугуткова и д-р Георгиева от МБАЛ Пазарджик, те не само са добри лекари, но и най-вече сърдечни хора.

# 51
  • Мнения: 17
Zdraveite i ot men.Az sam dovolna ot cqlata neonatogiq v "Mai4in dom" Sofiq vsi4ki lekarki tam sa neveroqtno 4ove4ni i otgovorni,ne samo kam bebetata no i kam roditelite.

# 52
  • Мнения: 923
Аз се включвам малко късно в тази тема, но и аз имам на кого да благодаря. В моя списък включвам:
1. Докотр Зантина завеждащ АГ отделение в болницата в гр. Дупница.
2. Докотр Ралица Георгиева и целия екип на Клиниката по неонатология към Университетска болница по детски болести.
3. Докотр Пенушлиев - детски хирург от Пирогов.

# 53
Лекарите от Неонатология Варна и д-р Бенчев - детски хирург в Окръжна болница Варна.
Благодарение на тези хора ние се радваме на нашето съкровище Стефани.

# 54
  • Мнения: 384
повечето неонатолози в МД - от Яръкова и Слънчева, до Попиванова и всички други на които дори не знам имената
неонатолозите са златни там - правят чудеса....
Подрепям напълно.
Д-р Слънчева- милион БЛАГОДАРНОСТИ Hug  bouquet

Не подкрепям! Те са за Черен списък!
Безотговорни хора!!! Слънчева и Вакрилова - най-вече!
В Неонатологията на МД - върлуват страшно много вътрешно-болнични инфекции.
Точно така,синът ми почина именно от Сепсис и то след 2м.престой в болницата,така че ще е трудно да ме убедите че е от мен!!!За Емилова,Вакрилова и Методиева БЕЗ КОМЕНТАР!!!А Попиванова,ми заяви най-нагло че,това(посочи детето)е вървеж срещу природата,само това дете не може да оцелее,и аз и казах че,именно той и другите като него и изкарват заплатата,да ходи да продава зарзават като и не и харесва работата!
А да не говарим за хигиената и отношението към родителите БЕЗОБРАЗНО!!!!Ако се бях поровила тук никога нямаше да родя Александър там и най-вероятно щях да имам жив син на 6м.

# 55
  • Мнения: 10
Д-р Радка Масларска - завеждащ Неонатология в Токуда болница и целият й екип.
Ст.сестра Елена Борисова - неонатология Токуда.
Благодарим им от цялото си сърце затова, че са невероятни хора и специалисти.
Благодаря и на всички останали лекари и сестри от Токуда болница, които се грижеха за сина ни Калоян и бяха на разположение по всяко време за консултации.
Д-р Стефан Тонев - хирург Токуда - неоперативно "отклещи черво" при ингвинална херния (извинете ме за изказа), за щастие след това ни се размина операцията.

Благадаря на Господ, че ги има и им желая много здаве и късмет!

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
д-р Ралица Георгиева, неонатолог, институт по педиатрия, София, ако ви се наложи трансфонтанелна ехография на мозъка тя е човекът.
Очна клиника Визус, София, за съжаление забравих името на докторката, но там е една която се занимава с недоносени.

# 57
  • панагюрище
  • Мнения: 179
Аз цял живот ще бъда благодарна на д-р Димитрова,д-р Гугуткова и д-р Георгиева от МБАЛ Пазарджик, те не само са добри лекари, но и най-вече сърдечни хора.

Аз също. Да са живи и здрави всички от неонатолочичното отделение гр.Пазарджик.
 Допълвам и д-р Павлова - гинеколог / болница Хигия/   newsm10

# 58
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

може ли някой да ми даде контакти на доцент Емилия Христова - Клиника по неонатология към СБАЛ?

Благодаря ви предварително.

# 59
  • Мнения: 10
Моля ви и на мен ми трябва спешно телефон на доц.Ем. Христова!

Благодаря би предварително!

Общи условия

Активация на акаунт