Бял списък на лекари ,за проблемите на недоносени деца

  • 217 513
  • 176
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 259
Благодарност към доцент Слънчева и доктор Яръкова от Майчин дом. Доктор Яръкова е много мила и сърдечна жена. В най-трудния за нашето семейство момент тя показа загриженост и съчувствие.

# 106
  • Мнения: 9
Д-р Иван Велковски - детски кардиолог - един човек роден да бъде лекар  bouquet
Дано има повече хора, като него!

# 107
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Цитат
И аз искам да благодаря на абсолютно целият екип от Отделение по неонатология към „УМБАЛ Д-р Г. Странски ЕАД” - гр. Плевен!Всички там са наистина перфектни специалисти и най-вече Хора!!!
ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ И АЗ

БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕХНИТЕ ГРИЖИ МОЯТА ПРИНЦЕСА Е ЖИВА И ЗДРАВА  Hug Hug Hug

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Вечно ще съм благодарна на:
Д-р Дяволов, АГ, Майчин дом;
д-р Ралица Георгиева, пидеатър, Иснтитут по педиатрия;
д-р Виолета Чернодринска, офталмолог;
доц. Буева, нефролог;
доц. Анадолийска, нефролог.
Благодаря.  Hug

# 109
  • Мнения: 54 385
В моя списък на първо място е д-р Петров   bouquet  bouquet  bouquet

Нямам думи да опиша този невероятен човек и лекар !
Ще съм му благодарна цял живот , че имам живо и здраво дете !

Също д-р Георгиева и д-р Апостолов bouquet

Както и на старша сестра Златанова и целия екип на неонатологията в Окръжна болница в Пловдив ! Hug

# 110
  • Мнения: 4
д-р Ралица Георгиева и доцент Емилия Христова - Клиника по неонатология на Университетска детска болница (Институт по педиатрия)

Господ здраве да им дава още дълги години да помагат на недоносените бебета.
ako moje da se svarja po nqkakav nachin s doc.Ralitca Georgieva po povod novorodenata si dashterichka

-----------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 12:30 от AnMary

# 111
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=580520.new#new

  nelibg каквито въпроси да имаш, питай в месечната тема. д-р Георгиева приема в поликлиниката на Педиатриата, която се намира в кв Хиподрума . Приема вторник и четвъртак, след предварително запазен час. Юни е в отпуска 

# 112
  • Мнения: 1 897
Д-р.Стоичкова от "Св.София 1АГ"

# 113
  • Мнения: 9
 Д-р Мая Василева, и д-р Мария Атанасова
 спасиха  два живота- моя и този на детето ми !!!
 Благодаря Ви!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 114
  • Мнения: 21
Хиляди благодарности на д.Праматарова от Окръжна болница Сливен.Страхотен човек и специалист, винаги готов да помогне.БЛАГОДАРЯ.

# 115
  • Мнения: 1
Здравейте на всички Simple Smile Преди 2 месеца родих секцио прекрасно момиченце във втора градска,софия(невероятна чистота и е след основен ремонт).Изроди ме д-р Щърбанова- невероятна е!!! HugНе помня някой лекър някога толкова много да се е грижил за мен!Тя е изключително внимателна,обяснява всичко така както трябва и те кара да се чувстваш наистина в сигурни ръце(вече разбрах че е с покритие определено)!Благодаря й от цялото си сърце и ако реша да имам и друго дете със сигурност ще съм си при нея Hug

# 116
  • Мнения: 410
Благодарности на д-р Минчева от Окръжна болница Сливен, тя направи и невъзножното за нас, но проблема ни беше от много по-рано и спасяването на детето ми беше невъзможно. Тя даде всичко от себе си. Изключително мил и всеотдаен човек...

# 117
  • Мнения: 15
Огромни благодарности на д-р Мария Нещерова,УМБАЛ "Св.Георги",на покойния вече професор Милчев,на акушерката Доника Георгиева!
И едн добър ортопед-д-р Стоян Арнаудов

# 118
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Да се запиша в темата.

# 119
  • Мнения: 15
Може би трябва да допиша доктор Матушка Лесинска- офтамолог и невероятерн професионалист:)Благодарности и   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт