Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 519
  • 310
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/index_laredoute.htm



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17

# 1
  • Мнения: 3 339
И тук да кажа, че си получих поръчката от 30-ти юни. Значи все пак вагонът не е изчезнал във френските гори Laughing.
Изключително съм доволна от дрехите. В предишната тема обърках номера на сутиените, които получих - написах, че са ... и аз не помня какво написах, но обърках де - 90В са по френска номерация. Трябвало е да поръчам един номер по-големи. Много се ядосвам на себе си Confused

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ех, почнах да се отчайвам с моите поръчки  Sad Хората от 17.07 са си ги получили а аз още чакам от 04, 11 и 20.07  Rolling Eyes
Най-гадното е, че утре заминаваме на море и кой  ще ми ги вземе, ако пристигнат  newsm78

# 3
  • Мнения: 491
В предишната тема обърках номера на сутиените, които получих - написах, че са ... и аз не помня какво написах, но обърках де - 90В са по френска номерация. Трябвало е да поръчам един номер по-големи. Много се ядосвам на себе си Confused
Аз се интересувам. Точно моята мярка по френската номерация са.

# 4
  • Мнения: 4 422
80 В колко е на българската?

# 5
  • Мнения: 276
Ходих до пощата и нищо.Благородно ви завиждам на всички получили колета.

# 6
  • Мнения: 3 210
И тук да кажа, че си получих поръчката от 30-ти юни. Значи все пак вагонът не е изчезнал във френските гори Laughing.
Изключително съм доволна от дрехите. В предишната тема обърках номера на сутиените, които получих - написах, че са ... и аз не помня какво написах, но обърках де - 90В са по френска номерация. Трябвало е да поръчам един номер по-големи. Много се ядосвам на себе си Confused

И аз се интересувам, това трябва да е 75Б по българската, нали така? И банският ме интересува  Peace

# 7
  • Мнения: 3 576
Ако са 75В по българската и аз се интересувам.

# 8
  • Мнения: 409
Здравейте, получих един от многото малки колети  Mr. Green (гледам да не привишават 2 кг, не ми се ходи до митница)

Колета е от 8-ми юли, чакам от 9-ти, 11-ти и 21-ви също Peace

В колета:

http://www.laredoute.fr/vente-la-chaussure-levi-s;.aspx?producti … t=1&hasprev=0 Изглеждат супер, за разлика от снимката. Имах код за намаление и ми излезнаха много изгодно. Поръчах 43, съпруга ми носи 42 и радостаен ми съобщи, че са му по мярка. Няма да Ви казвам, колко е щастлив Laughing

И едни шорти (46/48 за 2.75), май ще са му големи  (нямаше време да пробва) иначе изглеждат добре:
http://www.laredoute.fr/vente-boxer-short.aspx?productid=0490104 … t=1&hasprev=1

Момичета, какъв цвят е ficelle? Нещо, не мога да си го преведа ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 204
днес ли е последния шанс за порьчка от намаленията newsm78
ох така ме сьрбят рьцета за още една порьчка  Whistling
но нямам никакви пари вьс визата  #Cussing out
май няма да стане пьрво да порьчам а после да ги внеса  Thinking

# 10
  • Русе
  • Мнения: 659
И тук да кажа, че си получих поръчката от 30-ти юни. Значи все пак вагонът не е изчезнал във френските гори Laughing.
Изключително съм доволна от дрехите. В предишната тема обърках номера на сутиените, които получих - написах, че са ... и аз не помня какво написах, но обърках де - 90В са по френска номерация. Трябвало е да поръчам един номер по-големи. Много се ядосвам на себе си Confused
Честито Тони, че си получила поръчка от 30.06:) Значи и за останалите, които чакаме от тази дата все още има шанс да си ги получим Praynig

# 11
  • Мнения: 1 225
Записвам се да следя темата, че и аз имам две поръчки - една от днес и една от 17.07  Peace

# 12
  • Мнения: 4 202
Е не, ще полудея вече.
Вчера поръчах тези маратонки за 45 Евро, а днес са 22.50   #Cussing out  #Cussing out   #Cussing out

# 13
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Е не, ще полудея вече.
Вчера поръчах тези маратонки за 45 Евро, а днес са 22.50   #Cussing out  #Cussing out   #Cussing out
Гадно #2gunfire

# 14
  • Мнения: 491
Момичета, какъв цвят е ficelle? Нещо, не мога да си го преведа ooooh!

Ето това е - точно като на снимката - цвета абсолютно си отговаря.
http://www.laredoute.fr/vente-la-blouse-soft-grey.aspx?productid … t=1&hasprev=1

Общи условия

Активация на акаунт