Прическата на Rihanna в Shut up and drive

  • 4 237
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 401
Аз обаче не съм сигурна,че точно с тези кичури ще ми отива... newsm78
Тогава си е чисто и просто - късо каре с/без бретон Grinning
Като на Риана (спомени все пак Wink)
Ето това е доста късичко каре:



толкова късо не ми харесва-искам да е няколко см под брадичката

# 16
  • Мнения: 3 782
Аз харесвам дългите коси, дори в момента съм с дълга коса. ама нещо ми омръзна и ми се искаше нещо по-различно. Прид като по-малка съм била на черта, но не много къса до брадичката. Май ми отиваше, издължаваше ме и ме правеше по-слаба, ама преди. Виж не съм забелязала,че съм бузеста. Joy

# 17
  • Мнения: 401
zizi_top мн ми харесва как седи на 4тата снимка

# 18
  • Мнения: X
zizi_top мн ми харесва как седи на 4тата снимка
Ами, хайде Grinning

Аничка,  това е само мое предложение и предположение, изборът е твой, а и като цяло зависи от избрания цвят, майсторството на фризьора, поддръжката и пр и пр. Hug
П.П. И да си бузест е чаровно, не обидно - сваля няколко годинки Flutter  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 782
Не, Зизи, аз изобщо не съм ти се обидила. Wink Незнам ще си помисля още малко. Другата седмица отивам на море и след това като се върна ще видим дали ще събера смелост.
В момента косата ми е до раменете и малко под тях.Горната част е къса, до ушите стига и от там нататък е на етажи. Как го обясних само. Ама си мисля,че ще ми стои добре, ако имам отгоре един по-къс пласт и отдолу карето.
Става ли така, мали днес много те затормозих, ама.

# 20
  • Мнения: X
Горната част е къса, до ушите стига и от там нататък е на етажи. Как го обясних само. Ама си мисля,че ще ми стои добре, ако имам отгоре един по-къс пласт и отдолу карето.
Joy Не разбрах, но си много сладка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 782
Нещо подобно на прическата на твоят аватар. Ето я как изглежда отзад.http://img04.imgshare.eu/i/anipetrova/mc_0021_1aab4.jpg
предварително се извинявам,че косата ми е такава, ама искам да се оттърва от боядисаното и кичурите.

# 22
  • Мнения: 401
Нещо подобно на прическата на твоят аватар. Ето я как изглежда отзад.http://img04.imgshare.eu/i/anipetrova/mc_0021_1aab4.jpg
предварително се извинявам,че косата ми е такава, ама искам да се оттърва от боядисаното и кичурите.

на мен ми харесва много как ти е в момента

# 23
  • Мнения: X
Само на мен ли не ми се отваря Confused

# 24
  • Мнения: 3 782
Е мерси sugarcandy. Аз на фризьор ходя много рядко, ето в такива моменти, в които съм решила да сменя своята прическа. Два или три пъти в годината. Тк при нас горките фризьори хич ги няма. През другото време /всеки месец/ си подстригвам сама косата. Исках да си купя ножица за филиране, ама се отказах. Купих си такава за рязане на нокти и косъмът го подстригвам леко в наклон./Малко извъртях темата/
Но съм сигурна,че косата е много голяма част от обаянието на една жена. Да не кажа,че е най-важна след нейното идлъчване и очите й.

# 25
  • Мнения: 3 782
Пускам я заради Зизи, след това я скривам

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 15:53 от ani_4ka

# 26
  • Мнения: X
Пускам я заради Зизи, след това я скривам
Ама пак няма нищо Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 782
Странно, ти дори си я копирала в своя отговор.

# 28
  • Мнения: 401
май ще се реша да се подстрижа-но сега идва въпроса къде?  ooooh! можете ли да ми препорчате някде в Софиа и ако може цени? Hug

# 29
  • Мнения: 6 901
Пускам я заради Зизи, след това я скривам
Добре де, не можеш ли да я пратиш на лс, като не искаш да те гледат другите?
Извинявам се, че се намесвам, но вече започвам да се изнервям от тази глупост да се показват снимките за малко и да се махат след това.

Общи условия

Активация на акаунт