АГ за женска консултация - Варна

  • 7 175
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Здравейте, момичета! Прочела съм всички теми за варненските гинеколози и още повечер се обърках при избора си. Бременна съм в 6 г.с. след много перипетии /т.е. съвсем не от първия път/ и сега съм ужасно притеснена дали всичко с бебчо ще е наред. Искам да ми препоръчате добър лекар за ЖК на когото да мога да разчитам, да обяснява и да прави всички нужни изследвания. Бременността ми я регистрира д-р Станева от Майчин дом, отидох при нея случайно, но и при двете ми посещения абсолютно нищо не ми обясни, ако не чета в нета ще съм напълно невежа по въпросите свързани с бременността. Иначе е много мила, но на мен ми трябва специалист, на когото да разчитам, а не приятелка.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 219
аз ходих при петинка цветкова, беше много внимателна. По време на жк ти по-често ще се срещаш с акушерката, отколкото с лекарката. Но ако искаш после тя да присъства на раждането това може да стане в майчин дом. Аз родих със секцио при д-р ГЕорги Георгиев в АГ и съм мнго доволна. Ти си още в самото начало и имаш време да събираш мнения

# 2
  • Мнения: 274
Здравей и от мен, аз като теб избрах лекар за раждането когато бях в 6 месец бремненна и разбира се от тук от мнения на други вече раждали мами. Спрях се на д-р Николов от АГ-Варна. На ЖК ходих по ЗК при Румен Шопов и бях доволна и допълнително всеки месец на видеозон и консултация при Николов при когото щях да раждам. Той ми казваше кога кои изследвания да искам от Шопов и ако няма направления да си ги правя сама. Раждането беше планово секцио, много бързо се възстанових и почти нямах болки след 2-3- дни. Препоръчвам ти горещо Николов. Приема в сградата на АГ всеки петък следобед мисля, амо се обадиш на регистратурата ще ти кажат най-точно. Успешна, лека бременност ти желая и здраво и красиво бебче, целувки от нас с Дени Heart Eyes  love001  love001

# 3
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Благодаря за отзивчивостта, момичета! Ще събирам мнения и ще видим какво ще реша накрая, имам две седмици време до следващото посещение на лекар.

# 4
Здравейте всички!
моля ви, посъветвайте ме къде да започна ЖК по здравната каса.
Първа бременност ми е, 6г. седм. и съм в паника.Нямам никаква идея към кого да се ориентирам за ЖК. Благодаря на всички, които ще ми помогнат в избора!

# 5
az hodia pri d-r Krumovski v MC Saniata i sam mnogo dovolna.Edinstvenia nedostatak e 4e poniakoga ne si spazva 4asovete.

# 6
  • Мнения: 368
az hodia pri d-r Krumovski v MC Saniata i sam mnogo dovolna.Edinstvenia nedostatak e 4e poniakoga ne si spazva 4asovete.
При Крумовски и аз съм ходила - не е лош но по принцип не е от най добрите. Ако няма нищо притеснително може да ти води бременността.
За часовете - със сигурност не се спазват - и с час да си пак си чакаш - поне преди три години така беше

# 7
  • Варна
  • Мнения: 467
Ходих на ЖК по здравна каса в МЦ "Олимед" при д-р Ангелина Симеонова. Много съм доволна. На всяка консултация задължително присъстват лекарката и акушерка. Аз съм нямала сериозни проблеми, но лекарката е много внимателна и отзивчива. Всички изследвания, които ти се полагат по ЗК  ги пускат, понеже съм чувала, че доста лекари си ги спестяват. Аз не съм ходила при друг лекар, плащах си за видеозон всеки месец при тях / след 2 безплатни по ЗК/. Часовете се спазват стриктно, не съм чакала повече от 5 минути.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ходих на ЖК по здравна каса в МЦ "Олимед" при д-р Ангелина Симеонова. Много съм доволна. На всяка консултация задължително присъстват лекарката и акушерка. Аз съм нямала сериозни проблеми, но лекарката е много внимателна и отзивчива. Всички изследвания, които ти се полагат по ЗК  ги пускат, понеже съм чувала, че доста лекари си ги спестяват. Аз не съм ходила при друг лекар, плащах си за видеозон всеки месец при тях / след 2 безплатни по ЗК/. Часовете се спазват стриктно, не съм чакала повече от 5 минути.

И аз съм се насочила към тази лекарка. В коя седмица може да се регистрирам при нея?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 467
Аз се регистрирах в 8 г.с. Няма нужда да чакаш до 12 г.с.
Безпроблемна бременност ти пожелавам!

# 10
  • Мнения: 23
аз съм бременна в 17г.с. и ходя при д-р Цанко Мичев в МЦ "Младост" 220 каб. много голям специалист е и съм много доволна от него , беше шеф на гинекологията в АГ ,но се пенсионира преди няколко месеца,но пак прави операции и раждания там, работи по ЗК

# 11
  • Мнения: 26
Аз също раждах при д-р Николов - АГ-Варна, и съм безкрайно доволно от него. Избрах го още преди да забременея, през цялата бременност ме наблюдаваше, много е внимателен, компетентен и само хубави неще мога да кажа за него! А самото  раждане протече толкова бързо, благодарение на него, родих за час и 30мин., като се има предвид, че ми е първо раждане! Горещо го препоръчвам!
Ако се интересуваш мога да дам моб.телефон.
Успех!

# 12
Здравейте, мамчета!   bouquet Пиша по повод д-р Николов. Може ли да ми кажете неговите координати! Много ще съм благодарна! Трябва да раждам скоро, а още не съм избрала лекар. Откачам вече. Дайте съвет! Благодаря!

# 13
  • Мнения: 212
Здравейте на всички
Току що разбрах, че ще ставам мама и се втурнах в страниците да търся лекар към кото да се ориентирам, но общо взето се пообърках. Моля препоръчате ми гинеколог във Варна, който ще може да следи цалата ми бременност и после да ме изроди. Малко си падам страхлива и още незнам къде се намирам.
Благодаря на всички

# 14
  • Мнения: 290
аз съм още една безкрайно благодарна фенка на д-р Добрин Николов - моб. тел. 0888234988. прегледжда всеки петък след 16 ч. в сградата на АГ, кабинета в приемната.страхотен специалист и човек. напълно му се доверих за раждането ми, след една не бих казала безпроблемна бременност. човека остави на мен решението как да родя, като изрично ми обясни всички рискове и проблеми, които могат да възникнат при моето състояние. беше много спокоен, мил и отзивчив, отговори на всички мои адекватни и не до там адекватни въпроси. родих секцио и мога да кажа, че благодарение на него при изписването ми на 5 ден все едно не бях оперирана.   Peace
той не води жк, но за мен идеалния вариант е да ходиш и на прегледи допълнително при лекаря, който ще те изражда, за да имаш по-добър поглед и да си по-спокойна за бременността си.  жк-то за мен си е само проформа колкото да те мерят и да ти пускат изследвания, но за обстоен преглед на ехограф и да се следи сероизно състоянието на бебо не бих се доверила на жк.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 617
Още един глас за Николов  Peace. Надявам се и второто ми раждане при него да е бързо като първото, а защо не и по-бързо...

Общи условия

Активация на акаунт