До кога изкисвахте сиренето?

  • 1 935
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Аз все още го изкисвам.
PeaceИ аз,въпреки че детето ми вече е на 4 г.А и ние го харесваме обезсолено!

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
и аз мисля, че вече няма нужда

   Как да няма нужда ShockedСиренето е адско солено, а солта не е полезна и за възръстните в такива големи количества.Винаги ще го изкисвам, не само за детето, ами за цялото семейство!

# 17
  • Мнения: 1 230
Ами аз по принцип обичам обезсолено сирене, така че и малката ще яде такова (още повече, че наистина напоследък сирената са доста солени, поради съкращаване времето за зреене и предотвратяване на разпадането на бучките, ако не се лъжа)

# 18
  • Мнения: 2 159
Аз винаги го слагам във вода ,защото е прекалено солено, дори и за мен е по-вкусно така Peace
и на мен ми е солено

# 19
  • Мнения: 2 039
До скоро изкисвах,но вече купувам свежо сирене с намалено съдържание на мазнини,което е напълно безсолно  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Ако е прекалено солено, нужда има за всеки човек, а камо ли за малко дете. Пробвам и преценявам. Общо взето изкисвам, но не до безвкусност, а до приятно солено. Прекалено соленото не е хубаво за никого, не виждам какво има да се пита  Grinning

# 21
  • Мнения: 728
аз пък още го изкисвам за попара,но си яде и неизкиснато когато седнем на ядем.

# 22
  • Мнения: 5 362
Все още го изкисвам Peace
Но и ние така го предпочитаме Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 676
Все още го изкисвам. Така ни харесва и на нас  Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 298
Всички у дома консумираме само изкиснато сирене - и за нас е солено .... никой няма нужда от толкова сол ...

# 25
  • София
  • Мнения: 15 219
В къщи ядем само изкиснато сирене.
Слагам го във вода (сменям я когато ми хрумне) и там си стои докато свърши.

# 26
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Докато стана на 1 годинка, оттогава слагам сол и в неговите манджи  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 958
Ако е прясно и безсолно или слабо солено не го изкисвам, за деца, обаче, не е много подходящо прясното сирене. Соленото сирене го изкисвам дори и за нас.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 030
И сега му го изкисвам.

# 29
  • Мнения: 4 496
Купувам обезсолено сирене,но когато не намеря-изкисвам.

Общи условия

Активация на акаунт