ФЕВРУАРЧО гони стаж по морския ни плаж !!!

  • 14 511
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
Здравейте и от мен.
Аз също от досра отдавна съм забелязала че ми тече кръв от носа, само сутрин като стана от сън.
Надявам се бебчо на Кам4о да е наред. С нетърпение очакваме новини!

Хубав ден на всички ви  bouquet

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! Чудесна тема си имаме!  Много красива и приветлива!
Kam4o, стискам палци всичко да е наред и вярвам, че ще е така!
На мен също ми тече кръв от носа ежедневно Cry
И гаденето не спира, надявам се още малко да е така и в скоро време вече да съм пълноценна, че този месец ме чака преместване....цяла покъщнина...ужас!!!
Снимките са прекрасни, идеята беше страхотна!
Красив ден на всички мами!  bouquet

# 32
  • Мнения: 85
Да ви се похваля сега се връщам от док. Това ни беше първия обстоен преглед пуснах изследвания, мериха ме и т.н. Пораснали сме: 4см и 4мм Mr. Green
Хахде мамчета лек и приятен ден и успешна седмица.  bouquet  bouquet  bouquet
Кам4о чакаме да се похвалиш че всичко е наред Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 137
Да ви се похваля сега се връщам от док. Това ни беше първия обстоен преглед пуснах изследвания, мериха ме и т.н. Пораснали сме: 4см и 4мм Mr. Green
Хахде мамчета лек и приятен ден и успешна седмица.  bouquet  bouquet  bouquet
Кам4о чакаме да се похвалиш че всичко е наред Praynig

Браво, браво, растем и хубавеем:)

kam4o, пиши по-скоро как си, че те мислим!

# 34
  • Мнения: 110
Привет и от мен мамета. Пожелавам лека и безпроблемна седмица на всички. И искам да кажа че съм трогната от това че избрахте моето заглавие за темичката ни. Целувки на всички  Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 669
Здравейте,
аз днес бях в Шейново, споменах че ми тече кръв от носа.
Казаха че е нормално, защото капилярите ставали чупливи.
Ако проблемът е много сериозен може да се отиде в Уши-Нос-Гърло и там можели нещо да направят с капиляра... Аз не мисля да ходя.

И за температурата казаха че около 37 е нормално... а най-странното е че моята докторка ме прати на консултация точно заради това...  :-/

kam4o, стискам палци всичко да е наред.

# 36
  • Мнения: 485
Само да се запиша в новата темичка и да пожелая прекрасен ден на всички  Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 245
Мери  и аз имам течение, по скоро ми се струва жълтеникаво, гледам да съм все със всекидневни превръзки, мислих че съм лепнала някои гъбички, понеже съм чувала че е нормално при бременност, но ми взеха влагалищен секрет и всичко е ОК. Зарадвах се но и се учудих   newsm78  явно все пак е нормално при бременни.
И на мен преди два дена ми тече кръв от носа, мислех че от топлото и от кръвното ми понеже е ниско, а то и това се оказа от бременността. В крайна сметка бая екстри получаваме  Joy
galiv   само това да се чува   Hands Clap
И аз  май  вече си имам бременно коремче, не от надуване или това дето преди си имах Wink вече си имам май от бебока. Нямам търпение на 15 да го видя как е, дано всичко е наред  Praynig
И аз съм за среща по градовете, но ни трябва организатор  Smile
Ей момичета има ли неженени като мен и ако да мислят ли заради бебо да променят това?

# 38
  • София
  • Мнения: 137
...Ей момичета има ли неженени като мен и ако да мислят ли заради бебо да променят това?
Тук има една бройка:)). Мислим да сключим граждански сега след като ми направят изследванията, за да ги ползвам, а църковния ще е по- натам, че определено на него държим и двамата и не искаме да го претупваме.

# 39
  • Мнения: 58
Ние също не сме женени. За сега не мислим и да се женим. Whistling

# 40
  • Мнения: 60
и аз не съм омъжена. не сме го решили, но най-вероятно някога, когато искаме и двамата и ни се занимава със сватби ще се оженим Wink
поне за едно съм категорична - искам на сватбата си да мога да пия, да пуша и да танцувам като щура, така че не му е сега времето Mr. Green

# 41
  • Мнения: 68

Ей момичета има ли неженени като мен и ако да мислят ли заради бебо да променят това?
И ние не сме женени, но и аз мисля да склиучим брак заради разни законови преференции, които се дават при семействата тук на острова, но пьрво трябва да проуча това онова...иначе ми е все тая  Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте и от мен... Hug
Как сте в тези жеги? Аз така го чакам това захлаждане, за което говорят синоптиците, ама като гледам какво е  Confused Аз да ви се оплача  Rolling Eyes Вчера беше първото ми бремелинско неразположение, но такова, че си наваксах за леките седмиците до сега   Като се започна едно гадене от 3 следобяд та чак до 5 сутринта... Цели 14 часа  Cry   Естествено не си останах само с гаденето, а си се помъчих доста и с повръщане, което беше доста гадно и направо болезнено при положение, че за целия ден бях изяла само пакетче обикновени бисквити и 2 чаши портокалов сок. По едно време вече си мислех, че няма да оцелея още дълго така... Отдавам го на неяденето ми цял ден. Защото в момента, в който стомаха ми остане празен се започва. Но от жегата ли от какво ли изобщо нищо не ми се слагаше в устата. Сега обаче мисля да я карам като бебетата-ядене през 2-3 часа. Сутринта със ставането хапнах 100 г. кис. мляко, към 10 изядох 2 малки банана, към 1 обядвах, а сега вечерям с голямо удоволствие...
Надявам се обаче, че си е било само за вчера. Все пак след три седмици тръгваме за морето и се надявам, че единствената ми почивка през цялата година, която ще бъде само десет дни ще бъде прекрасна и никакви неразположения няма да ми помрачат настроението... Praynig

Гледам захванали сте "житейски" теми... По повод не сватбите-ние сме женени от ноември месец след 7-годишна връзка.. . Аз пък да ви питам друго: има ли от вас живеещи на квартира? А двойки без кола, разчитащи само на масовия транспорт? Ние сега сме под наем в една гарсониера, но мислим преди да се появи малчо-палчо да се преместим в по-голяма квартира (двустаен). И кола си нямаме, но някак си мислим, че ще можем и без нея...Мен няма да ме притеснява да си излизам с детето с градски транпорт и да полвам такси. Виж за междуградските пътувания ще е доста сложно, заради многото багаж, но ако трябва на нас ще ни гостуват вместо ние да пътуваме. Абе успокоявам се, че липсата на собствено жилище и кола са много сериозни проблеми, но в никаквъ случай-непреодолими... Ще се справим  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро, момичета!
Вчера бях на преглед и видях малкото създание как ритка с рачета и маха с ръчички! Grinning
Ако си спретнете срещичка, много приятно изкарване!
Пиша рано-рано, тъй като потегляме след час-два и две седмици по всяка вероятност няма да пиша. Много прохладни дни ви пожелавам и весело настроение! Grinning

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте!
Браво GoldenEyeful, само така да се чува.
Ние също нямаме брак, живеем заедно от 5 години и на квартира, кола си имаме. За сега не мислим да сключваме брак, по-нататък ще видим ...

Общи условия

Активация на акаунт