ФЕВРУАРЧО гони стаж по морския ни плаж !!!

  • 14 510
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 102
Здравейте!
desitka* и ние сме като вас - след 7 годишна връзка миналата година септември сключихме брак  Grinning Големи нерви бяха преди това, особено с роднините от моята страна, но самият ден беше страхотен!

# 46
  • Мнения: 668
Здравейте,

значи не сме само ние на квартира (гарсониера) и без кола.
Кола можем да си позволим още сега, но с апартамента е по-тежко.

Затова пък квартирата е супер, мисля че ще ни изкара поне още година и половина, пък дотогава дано да се уредим с апартамент.

По другата тема - женени сме от 2г. и половина.

# 47
  • Мнения: 58
GoldenEyeful, чудесна новина. Приятна почивка. Hug
Ние живеем при родителите на моя приятел. Това е временно докато завърша висшето си образование, тъй като съм редовно и ще ни е доста нанагоре сами. За сметка на това кола си имаме.  bowuu

# 48
  • Мнения: 672
Гледам захванали сте "житейски" теми... По повод не сватбите-ние сме женени от ноември месец след 7-годишна връзка.. . Аз пък да ви питам друго: има ли от вас живеещи на квартира? А двойки без кола, разчитащи само на масовия транспорт? Ние сега сме под наем в една гарсониера, но мислим преди да се появи малчо-палчо да се преместим в по-голяма квартира (двустаен). И кола си нямаме, но някак си мислим, че ще можем и без нея...Мен няма да ме притеснява да си излизам с детето с градски транпорт и да полвам такси. Виж за междуградските пътувания ще е доста сложно, заради многото багаж, но ако трябва на нас ще ни гостуват вместо ние да пътуваме. Абе успокоявам се, че липсата на собствено жилище и кола са много сериозни проблеми, но в никаквъ случай-непреодолими... Ще се справим  Peace


Деситка,
когато забременях с първото си дете дори не живеехме заедно с таткото. Решихме, че искаме бебето и се събрахме. Живеехме на квартира и нямахме кола. Нямахме телевизор, печка, голяма част от нормално потребните неща. Въпреки всичко бяхме щастливи. Малко по малко започнахме да трупаме покъщнина. Кола си купихме три години след като се роди детето, а на квартира живяхме осем години. Това беше една от причините да не се решим на второ дете. По ирония на съдбата изведнъж се оказахме с три апартамента и доста стабилни доходи. Естествено веднага започнахме да правим опити за второ дате. И какво мислиш - две години не можах да забременея. Когато почти се бях отказала Бог ми прати детето, което нося сега. Та моят съвет е да не обръщаш внимание на материалните неща. Радвай се на привилегията да имаш шанса да бъдеш майка, защото няма нищо по-хубаво от това. Всичко останало се нарежда. Пък и нали знаеш поговорката - Всяко дете се ражда с торба жълтици.
Хубав ден на всички мами!

# 49
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Мама нат - страхотни думи.Впечатли ме - нямаше как да остана безмълвна.

# 50
  • Мнения: 28
 Здравейте и от мен в новата ни тема, много е хубава smile3501!

 Нямам време да пиша много, но гледам да попрочитам редовно!
 На отиващите на почивка-приятно изкарване!

 Днес е хладничко та вече може да се диша, че направо в тези жеги нямах сили за нищо, а за късмет точно сега в работата е много натоварено ooooh! Аз вече чакам с нетърпение отпуската и да посетя морето  Hug
 По въпроса със свадбите ние сме заедно от 9 години, но не сме женени-и двамата сме по скоро против  Crazy Кола си имаме. Живеем с наште  Tired, много ме се иска да сме си отделно, но и това се надявам да стане!

 Пък най-важното е да сме живи и здрави, през февруари да гушкаме най-сладките и здрави бебенца и да се обичаме, пък другото като му дойде времето!
 
Желая ви хубав ден!

# 51
  • София
  • Мнения: 137
Гледам захванали сте "житейски" теми... По повод не сватбите-ние сме женени от ноември месец след 7-годишна връзка.. . Аз пък да ви питам друго: има ли от вас живеещи на квартира? А двойки без кола, разчитащи само на масовия транспорт? Ние сега сме под наем в една гарсониера, но мислим преди да се появи малчо-палчо да се преместим в по-голяма квартира (двустаен). И кола си нямаме, но някак си мислим, че ще можем и без нея...Мен няма да ме притеснява да си излизам с детето с градски транпорт и да полвам такси. Виж за междуградските пътувания ще е доста сложно, заради многото багаж, но ако трябва на нас ще ни гостуват вместо ние да пътуваме. Абе успокоявам се, че липсата на собствено жилище и кола са много сериозни проблеми, но в никаквъ случай-непреодолими... Ще се справим  Peace


Деситка,
когато забременях с първото си дете дори не живеехме заедно с таткото. Решихме, че искаме бебето и се събрахме. Живеехме на квартира и нямахме кола. Нямахме телевизор, печка, голяма част от нормално потребните неща. Въпреки всичко бяхме щастливи. Малко по малко започнахме да трупаме покъщнина. Кола си купихме три години след като се роди детето, а на квартира живяхме осем години. Това беше една от причините да не се решим на второ дете. По ирония на съдбата изведнъж се оказахме с три апартамента и доста стабилни доходи. Естествено веднага започнахме да правим опити за второ дате. И какво мислиш - две години не можах да забременея. Когато почти се бях отказала Бог ми прати детето, което нося сега. Та моят съвет е да не обръщаш внимание на материалните неща. Радвай се на привилегията да имаш шанса да бъдеш майка, защото няма нищо по-хубаво от това. Всичко останало се нарежда. Пък и нали знаеш поговорката - Всяко дете се ражда с торба жълтици.
Хубав ден на всички мами!
Mama nat,   думите ти дават крила! Благодаря ти Hug!

# 52
  • Мнения: 85
Desitka и аз като не ям ми се гади за това през 2-3 часа слагам не6то в устата и действа Peace
Относно брака сме в голяма чуденка: моя искаше първо да се женим а после бебе, а аз обратно. Сега се чудим да се женим ли? Аз не искам сватба с рокли и т.н. Такава семейна среща ще ме измори много и винаги съм била против, а не става да склучиш брак и даже да не почерпиш роднините...и така. Ние сме заедно от поне 8г. и когато решим ще се ожемим, това не ме тревожи.
Живеем под наем, за да сме самостоятелни няма да допусна никой да ми се меси във отглеждане и възпитание на деца. Ако ни дойде прекалено трудно ще му мислим.
Относно колата нямаме за сега аз не мога да карам /карала съм, но мн ме е страх /, а моя мислеше да кара шофорски курсове но не ни е било наложително, ако трябва ще ги изкара и 6те си купим кола но за сега ще си останем така.
Ами с две думи хич не си го слагам на сърце нали имам това което искам, а нищо друго /материално/  не е важно.
 Hug

# 53
  • Мнения: 5
Момичета, четохте ли "Смешно ли е раждането?", линка от първа страница на новата ни тема? Голя смях падна! Много е полезна и забавна!

# 54
  • Мнения: 58
Момичета, четохте ли "Смешно ли е раждането?", линка от първа страница на новата ни тема? Голя смях падна! Много е полезна и забавна!
Ха-ха.... newsm62 smile3532 Паднах от смях....То и аз като съм се родила докторът/не знам пиинал ли какъв е бил/, казал на майка ми : "Честито ви момченце!", при което майка ми newsm09. Акушерката му казала :"Ама докторе то е момиче", а той "А така ли?".... smile3532 smile3532

# 55
  • София
  • Мнения: 137
Днес моят фърфалак е решил да не ме тормози:))). За пръв ден се чувствам като човек и не се налага да ям през 2 часа, а през останалото време да ми се гади. Е, сега се почват притесненията добре ли е, как е, защо не ми е лошо, но ще се озаптя Laughing
Момичета, защо сте толкова срамежливи и потайни или пък всички са заминали нанякъде! Никой не пише, никой не слага нови снимки! Хайде като се завърнат всички да се организираме наистина за една среща, но така като го виждам, за да е целия отбор май ще е след средата на септември като помине сезона. Би ми било адски приятно да видя на живо и да се запозная с всички:), макар че едва ли ще стане така, а най-вероятно по градове newsm78

# 56
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
 Laughing Идеята за срещата е страхотна ефросина.Аз гласувам с двете ръце - ЗА.Остава да уточним ден, час и място просто.

# 57
  • Мнения: 674
Здравейте и от мен милички ! Нямам време да пиша,но пък ви чета редовно  Grinning.
Аз съм с по-силни контракций вече и съм на Магнерот 3х2,позната схема,само че
миналия път го почнах в 5 месец,а сега по-рано.Доктора рече и отсече : Еми ти явно
си си така,щом веднъж си била с контракций през цялата бременност,пак ще си така  Wink.
Та сега ще си стоя повече в хоризонтално положение и това е.Искам да ви питам вие какво
мислите по въпроса с компютрите и бременността?Дали вредят на плода или не?Много ме
уплашиха онзи ден на тази тема.Вие знаете ли?
Пожелавам ви лека вечер и много усмивки   bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 023
izabela83 лежи и си почивай и майната му на другите работи,важното е всичко да е наред с бебчо.Стискам ти палци. Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте, сладурчета.  Hug
Много се успокоих, като прочетох, че не сме само ние на квартира, без кола и т.н. И аз смятам като вас, че в случая не материалните неща са важни, и че постепенно всичко си идва на мястото...Но леко се бях зачудила само аз ли съм "луда" искайки дете без да сме подсигурили "стабилност и сигурност", за които ми говорят всички...Все слушам: "ами ние не мислим още за дете, защото нямаме апартамент", "ами не мога да си представя да имам дете, ако нямам кола", "човек не трябва да създава дете, ако не му е подсигурил сигурност", ако нямам жилище, кола и сериозни доходи, по-добре да нямам дете, защото иначе го обричам на мизерия"... и куп други от сорта...
А пък аз не мисля така  Naughty
И с мъжа ми сме много много щастливи, че ще си имаме бебе и вярваме, че ще бъдем много щастливи  Peace

Утре сутрин ще ходя да си взема изследванията. Дано са ОК.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт