Хранете се правилно,това е истината!

  • 2 079
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Месо.зеленчуци,плодове Peace

# 16
  • варна
  • Мнения: 262
Поци а какво ще кажеш за "японската диета"?
благодаря ти предварително.
аз в момента съм на нея и карам колело. Чувствам се добре ама още няма резултати.

# 17
  • Мнения: 4 678
С диетите съм скаран #2gunfire
Нищо не ми говори"японска диета"  bouquet

# 18
  • Мнения: 269
А плодовете има ли значение кога? Казаха ми, че ако хапна следобяд или вечер дори 1 ябълка-все едно съм изяла сладкиш... newsm78 Верно ли е???
Японската е по 2 яйца на обяд, вечер салата с месо...редува се (понякога яйцата са вечер) Тук-таме кисело мляко, около 600 кал на ден. Не се закусва. За мен е много глад. Сигурно затова не ми върви със "здравословното" хранене-все се чуствам като на диета и на 3-4 дни се освиня с нещо сладко и тестено... Embarassed Още търся начин правилното хранене да е режим, не диета. Май волята трябва, ама не се отказвам-ще я подсиля!  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 6 958
А плодовете има ли значение кога? Казаха ми, че ако хапна следобяд или вечер дори 1 ябълка-все едно съм изяла сладкиш... newsm78 Верно ли е???

Аз не съм съгласна с това, но има хора наистина които го твърдят  #2gunfire

Плодове само на гладно и никога за десерт след друга храна  Peace

# 20
  • Мнения: 6 958
Поци а какво ще кажеш за "японската диета"?
благодаря ти предварително.
аз в момента съм на нея и карам колело. Чувствам се добре ама още няма резултати.
С диетите съм скаран #2gunfire
Нищо не ми говори"японска диета"  bouquet

Японската диета е хубава, но ако не даде резултат в началото значи не е за теб... Аз я правих 10 дена и едвам 1 кг. свалих, а четейки темата виждаш че други свалят от 5 до 10 за това време... Не всяка диета работи при всеки, дано ти имаш успех с нея   bouquet

# 21
  • варна
  • Мнения: 262
благодаря Миранди
ще се пробвам още няколко дни и ако няма резултат ще се откажа.
Все ще намеря моята диета
Ако до тогава не съм умряла от глад smile3503

# 22
  • Мнения: 4 678
А плодовете има ли значение кога? Казаха ми, че ако хапна следобяд или вечер дори 1 ябълка-все едно съм изяла сладкиш... newsm78 Верно ли е???
Японската е по 2 яйца на обяд, вечер салата с месо...редува се (понякога яйцата са вечер) Тук-таме кисело мляко, около 600 кал на ден. Не се закусва. За мен е много глад. Сигурно затова не ми върви със "здравословното" хранене-все се чуствам като на диета и на 3-4 дни се освиня с нещо сладко и тестено... Embarassed Още търся начин правилното хранене да е режим, не диета. Май волята трябва, ама не се отказвам-ще я подсиля!  Twisted Evil

По добре вечер изяш една пържола или риба или белтъци с извара отколкото плодове  bouquet
ябълка=сладкиш-малко пресилено  bouquet

# 23
  • Мнения: 117
Малии, аз вси4ки диети из4етох и не мога да си избера, пък сега и някои нямали ефект. И как да подходя към избора?
А да добавя, 4е пих кларинол 2 опаковки, нулев ефект.

# 24
  • Мнения: 6 958
Малии, аз вси4ки диети из4етох и не мога да си избера, пък сега и някои нямали ефект. И как да подходя към избора?
А да добавя, 4е пих кларинол 2 опаковки, нулев ефект.

За да знаеш, коя диета ''работи'' при теб трябва добре да познаваш и анализирваш тялото си... Недей само чете и слуша кой какво ти казва, а се пробвай и си вади изводи на база собствения опит... И към допълнение на това ''Как да разбереш дали диетата ти работи'' -> води си записки (Поци не ми се смей тука  Wink hahaha) Това на мене ми помогна много... записваш храна, кг., мерки, тренировки, съставяш си хранителен план за деня, най-добре за цялата седмица и го спазваш на 100%, след което на база отчетените минуси или плюсове (дано да няма такива) на кантара разбираш коя диета как ти влияе... И не на последно место за колко кг. става дума при теб?  newsm78

благодаря Миранди
ще се пробвам още няколко дни и ако няма резултат ще се откажа.
Все ще намеря моята диета
Ако до тогава не съм умряла от глад smile3503

Ми зависи как гледаш на дадена диета... За мене лично Японската си е цял пир и супер яка трапеЗа  Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 117
МИ за 10 кила, лошото е , 4е време за спорт трудно намирам. Фитнесът ни работи само ве4ер от 5 - 8 4аса. Без спорт много трудно смъквам. Вкъщи е трудно с малкия, пък като заспи гледам домакинството . Уж, все ти4ам след него и ядене когато успея, ама на така си стоят килцата. Може да зву4и и като оправдание, за ненамиране на на4ин Embarassed

# 27
  • варна
  • Мнения: 262
Цитат
Ми зависи как гледаш на дадена диета... За мене лично Японската си е цял пир и супер яка трапеЗа 
правила съм си доста експерименти, в интерес на истината трябва да призная, че повечето без особена програма.
Сега я пробвам тази диета щото ми я препоръчаха. Но това за което ще помоля Поци е препоръка как да използвам рационално велоергометъра си /ясно е, че искам да отслабна, не да правя мускули/

# 28
  • Мнения: 4 678
Начини има Peace
По темата за велото е писано и казано много  bouquet

# 29
  • Мнения: 46 508
Месо.зеленчуци,плодове Peace

Звучи лесно на теория, но за хора, които не обичат месо е трудно  Confused

Всъщност килата, свалени до сега (около 20), са свалени точно така, но колкото преди мразех месо, този начин на хранене окончателно ме отврати от него, сега търся алтернатива, имам да свалям поне още 15  Confused

Общи условия

Активация на акаунт