Агресивни хлебарки /вносни при това/

  • 5 915
  • 59
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 622
Бах маа му и гадост. Добре, че нямаме такива екстри..А една приятелка ми разправя как имала срещи от този вид всеки път, точно когато мъжа и бил на работа и трябвало сама да се справя с тях..Егати нещастието.....

# 2
  • Мнения: 7 723
Познавам ги тия  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 6 155
 Sick
Имала съм среща с такива на морето. Но бяха албиноси Crazy  Sick

# 4
  • Мнения: 2 978
Да си признае, този дето ги докара от Куба Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 2 550
Уоу, надявам се да н есе срещам с тези сладури.
Няма да се стигне до агресия от страна на хлебарката, ще съм умряла преди да я подгоня  Laughing

# 6
  • Мнения: 653
е не е истина
не ни стигат нашите, а сега и вносни...

# 7
  • Мнения: 6 029
повдига ми се. ако туй нящо скочи срещу мен ше колабирам. само тва ми липсва, бахти и напастта Sick

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 797
 Миналата седмица се запознах с една такава, отвратителна беше, но и представа си нямах, че е кубинка Rolling Eyes не стига , че летеше, ами като се мъчехме да я убием и тя скачаше срещу нас. Сега ще слагаме мрежа, не искам да срещам подобен екземпляр отново.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 449
Копирам мнение от Дир-а:

Споко на всичко му се намира колая.От десет години не живея в България, а в компанията на тези твари.Когато ги видях да пикират във въздуха за първи път честна дума се замислих веднага да взема първия обратен самолет.Сега вече имам опит и мога да го споделя.Първо малките им събратя които знаем в България са много по гнусни и нагли(по мазетата има и черни големи като бръмбари но не летят и те са главно в мазетата) .Дребните са по много и си живеят постоянно в къщите, а тези летящите са кафеникави и точно копие на малките които всички знаем и които впрочем загледайте ги също имат крила но не летят (не им стига мощност) Та летящите са доста по големи но си хвъркат единично а не групово и влизат главно с летене,но за сметка на това са много страхливи и лесно се озаптяват с препарати.Мой съвет напръскайте с райд който е с продължително действие и основното е видях че и в България има израелски препарат на фирмата Сано за миене на пода който се казва Рицпас и ако не греша на него пише на български или руски че е срещу хлебарки(не го приемайте като реклама уверявам ви че ефекта за унищожаване на всички хлебарни е страхотен).Не е нужно дори да слагате толкова много както пише в упътването (200ml) и три четири капачки вършат работа на половин кофа вода Мийте с този препарат той и почиства идеално и мирише много приятно и е с дълготрайно действие.Хлебарките само влизат с полет но вече вътре не летят а пълзят бързо като останалите.От препарата много бързо се парализират и после ги намирате обърнати по гръб максимум още леко да мърдат ама вече няма живот в тях.С райд и подобните препарати пръскайте само по ръбовете на помещенията.И да знаете че не е въпрос на хигиена те си влизат навсякъде но по принцип обичат топлите места и не са устойчиви на студ.За разлика от малките зимата не се появяват.Успех и знайте че бъдещето принадлежи на хлебарките а не на хората. До там я докарахме май!

# 11
  • Мнения: 6 029
Миналата седмица се запознах с една такава, отвратителна беше, но и представа си нямах, че е кубинка Rolling Eyes не стига , че летеше, ами като се мъчехме да я убием и тя скачаше срещу нас. Сега ще слагаме мрежа, не искам да срещам подобен екземпляр отново.

ох стига бе, начи не си измислят от розали, а така се надявах... изтръпвам, като си представя.

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лени, къде си? ей, за това гадно нагло и агресивно инсекто ти разказвах! ама ддт няма в бг, хахаха! голяма битка е, гадни птеродактили, не им стига и размера,ами и летящи! ако ви разправам, като дойдох тук на 1 нощ, как ги дигнах под тревога,като една се приземи в косата ми! въх, няма да го забравя даже да склерозирам! Mr. Greenне знаех, 4е братята кубинци правят геноцид в африка ! брей Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 15 449

 ЖИВА ХРАНА в Природонаучния Музей - София

ЖИВА ХРАНА

Щурци (домашни, бананови, късокрили) – 10-15 ст/бр
Мадагаскарски съскащи хлебарки (Gromphadorphina potentosa) – 1 лв
Американски летящи хлебарки (Periplaneta americana) - 0.50 лв


Ето къде се продават!Ние за нашите тарантули купувахме щурци само.

# 14
  • Мнения: 3 886
Моляти се господи само не у нас Praynig Praynig Praynig PraynigИзпитвам ужас от тези гадини

Общи условия

Активация на акаунт