~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 3 ~

  • 8 236
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Искам да съм на вода,но от утре ще съм в София, и няма как да си правя фрешове, но не знам дали ще издържа. Сигурно ще добавя и някой плод. Ти си най-компетентния човек в плодуването я кажи кой плод ще е най удачен   Laughing  bouquet

Аз съм на грейпфрути обикновено по време на лунуването и то на фреш, а ако хапвам нещо в момента съм на вълна от воднистите пъпеши  Sick Успех, дано устискаме на пове4ко водица и на по малко храница  Praynig Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 125
Правила съм го преди, защо не и сега! Ще се пръсъединя към вас. всъщност в момента съм с 4 кг по-малко от преди да родя, но не съм като в блестящата си младост, така че ...

# 17
  • Мнения: 1 368
Цитат
Аз съм на грейпфрути обикновено по време на лунуването и то на фреш, а ако хапвам нещо в момента съм на вълна от воднистите пъпеши   Успех, дано устискаме на пове4ко водица и на по малко храница   

Миранди има много сочни портокали в Метро, супер фрешове стават от тях. А и цената им си я бива - 1.78лв.
Аз за това лунуване съм се заредила .

Успех на всички лунуващи момичета! Hug

# 18
  • Мнения: 1 290
И аз съм този път на линия,дано издържа  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 680
Много ме интересуваше кога е лунната диета, защото днес се върнахме от море и съм качила 1,5 кг. а пък утре щерката е рожденничка и не фърфи да диетувам, та благодаря за инфото с вас съм  bouquet.

# 20
  • Мнения: 406
Запис и от мен.

Аз вече няма да обешвам нищо, защото като обещая и вместо да съм стриктна си правя някоя калорийна бомба.  #2gunfire

Ще се опитам да започна от утре, защото тези дни стомахът ми нещо не е наред и ще ми се отразят добре няколко дена на течности...  Peace

  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 461
Хайде, и аз от утре сутрин. Освен определения ден, кое е по-добре, да се гладува също преди или след него?

# 22
  • Мнения: 2 032
А, добре, утре ми е удобен ден, хайде малко разтоварване.

# 23
  • Мнения: 778
Добро утро на всички лунатички Simple Smile - убедени и не толкова убедени Simple Smile!
Ще се пробвам и аз ... 
Хайде, и аз от утре сутрин. Освен определения ден, кое е по-добре, да се гладува също преди или след него?

Опитваме се да караме особено пълнолунието три дни - деня, преди луната, на самата фаза и деня, след него. Като първия и последния ден не е толкова стриктно, но все пак сме на течности. Така ефекта е по-голям Simple Smile. Чувам как момичетата се хвалят с -2кг., което е направо невероятно Simple Smile!

Аз не искам да отслабвам, просто да поддържам килограми и да пречистя организма си Simple Smile!
Но преди два месеца, когато почвах диетата, лунната диета ми действаше отлично с по килограм надолу Simple Smile!

Успех на всички лунуващи! Много минуси и малко изкушения Simple Smile!!!

# 24
  • Мнения: 634
Ха, добър ден вече и от мене Laughing
Как сте?



Аз вече няма да обешвам нищо, защото като обещая и вместо да съм стриктна си правя някоя калорийна бомба.  #2gunfire
И аз някой път съм така, цял ден издържам и баш когат не трябва и...тя стане една.... Close

# 25
  • Мнения: 1 479
Пак ще се пробвам, но не съм убедена , че ще издържа!

# 26
# 27
  • Мнения: 76
За трети път ще пълнолунувам  Wink, първите два пъти успешно, надявам се и сега да се въздържа от храна. Добре, че е понеделник, че през уикенда е трудно, за мен даже невъзможно да се лунува.
Успех на всички  newsm10

# 28
  • Мнения: 778
Ха... знаех си, че така ще стане - тъъъъкмо ще кажа, че ще лунувам и ще ме подгони глада. Днес съм на път да изям света Sad
1. Кафе + супена лъжица мед + една супена лъжица ленено семе
2. Пакетче разтворима гъбена супа на Маги, вкусна чаша - пише 32 калории
3. Кафе + супена лъжица мед + една супена лъжица ленено семе
4. Пакетче разтворима гъбена супа на Маги, вкусна чаша - пише 32 калории
5. Цял един пъпеш... от около 1.5 кг...
 
И не се знае какво още ще погълна Sad((((

# 29
  • Мнения: 1 655
и аз се влючвам най накрая след пропуснати 4 луни, надявам се да издържа и да вляза в ритъм

Общи условия

Активация на акаунт