Отделно пране на бебешки дрехи- до кога?

  • 7 336
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Все още ги пера отделно.

# 31
  • Мнения: 1 541
Пера ги отделно и няма изгледи скоро да ги смеся с нашите! Смисълът, който аз виждам в това е, че не мога да сложа чорапите и екипа от тренировка на тати с бодито и гащичките на мънинкото  Wink

# 32
  • Мнения: 1 503
отделно

# 33
  • Мнения: 237
Още ги пера отделно.Но рядко ползвам бебешки прах.
И аз така Peace

# 34
  • Мнения: 5 362
До 10-я месец ги перях отделно.

# 35
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Пера ги все още отделно и с бебешки прах.
Беба ми е на 8 месеца.
Не смятам да ги смесвам с нашите  Peace

# 36
  • Мнения: 8 769
Отделям прането по цветове.
Обикновено се лсучва да пера предимно детските дрехи заедно, просто защото са повече. Grinning

# 37
  • Мнения: 192
пликчета и потници само пера още отделно Confusedс ариел.С децки прах перях до 1,5год.

# 38
  • Мнения: 215
Никога не съм ги прала отделно! С нашия прах , с нашия омекотител (по принцип предпочитам бебешкия), с нашите дрехи... А като го гушкам нали пак до моите дрехи има контакт?!

# 39
  • Мнения: 1 045
Дрехите на децата пера винаги отделно и смятам да не ги смесвам с нашите изобщо  Naughty

# 40
  • Мнения: 11 003
Пера ги с нашите от самото начало. Само когато имаме силно замърсени дрехи или потни екипи, пускам отделна пералня само с бебешко.

# 41
  • Мнения: 3 478
Пера ги все още отделно, но само защото успявам да събера цяла пералня за нея.

# 42
  • софия
  • Мнения: 636
Пера всичко на дъщеря ми отделно. На ръка, с бебешки сапун, защото имаме проблеми с кожата, алергии към прах за пране, а не ръка, защото никога не събирам достатъчно за пералня. Ще пера отделно до година и половина. От годинката нататък ще я адаптирам към прах и после постепенно ще пера и с нашите дрехи. Ще я гледам до 2г. така че дотогава мога да си позволя да си я пера вниматилно. После като тръгна на работа няма да имам толкова време и сили

# 43
  • Мнения: 4 406
докато навърши годинка перях отделно. после почна много да се валя по земята  Laughing и реших, че няма смисъл да деля дрехите

# 44
  • Мнения: 46 508
Доста бързо приключих с отделното пране и бебешкия прах, на няколко месеца беше  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт