Дайте съвет за тази рокля

  • 2 263
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
И аз мисля, че на тази рокля ще отива по-"дива" прическа. И не е за пренебрегване размерът на бюста при тази рокля.

# 16
  • Мнения: 2 427
Аз роклята я виждам много ретро,затова си мисля че някаква прическа от рода на онези,които са се носили през 50-сетте би стояла по-добре.Нещо в стила на Дърти Денсинг.?!newsm78

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз роклята я виждам много ретро,затова си мисля че някаква прическа от рода на онези,които са се носили през 50-сетте би стояла по-добре.Нещо в стила на Дърти Денсинг.?! newsm78

И аз така мисля - много ми харесва роклята !

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз роклята я виждам много ретро,затова си мисля че някаква прическа от рода на онези,които са се носили през 50-сетте би стояла по-добре.Нещо в стила на Дърти Денсинг.?! newsm78

И аз така мисля - много ми харесва роклята !

И аз така мисля!
Ще отиват къси черни или бели ракъвици и перлено колие от бели или черни перли.

# 19
  • Мнения: 739
роклята е много хубава  Grinning мисля, че ще отива прическа вдигната коса отпред и пусната отзад, хваната високо на тила с фиби, шнола, отстрани може да има завъртяни изящно кичури тип декорация и закачени пак горе или нещо подобно, ако някои изобщо разбра нещо  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 916
и аз не мисля, че е с гол гръб.

Обаче деколтето е разкошно.

# 21
  • Мнения: 5 140
Роклята според мен не е с гол гръб и май от тафта newsm78
Много е красива и изчистения кок е добра идея  Peace

Подкрепям.
Роклята не е с гол гръб, поне аз така я виждам.

# 22

Случайно попаднах на тази рокля (сребристата). Много ми допадна, а и скоро имам повод да нося нещо подобно Party
Само се чудех за някои подробности... Например отзад дали има гол гръб Thinking А не мога да намеря повече снимки.
Каква й е материята, макар че ако я погледне шивачка, ще я познае, аз да си знам Mr. Green
И не на последно място - прическата... Косата ми е доста под раменете и мисля за един изчистен кок, но съм сигурна, че ще имате много по-добри идеи Rolling Eyes
  bouquet
[
може малко късно да отговарям на писмото ти ..
роклята е от тафта на 100%, колкото до това дали да е с гоя гръб или не зависи от телосложението ти- за тези с по широки рамене ще им стои по добре рокля която не е с много разголени рамене за да ги ги прибере. а колкото до кока- незнам но мисля че кока състарява .... мисля че ще е по добре след като ти е дълга косата да си я пуснеш, всмисъл- косата да ти е изправена и  горната част от ушите нагоре да я хванеш но не с много коса и да я направиш на нещо от сорта на кок да стърчт малки кичури коса и да го украсиш с фрукети с цвеня в нюанс на цвета на роклята с която ще си! но тва ти си го решаваш кое какпо добре ще си.
успех

# 23
  • Мнения: 814
дано поводът ти още не е минал Simple Smile. не е с гол гръб и кок ще е готино. от платове нищо не разбирам. И другата ми харесва, но според мен значение има какъв цвят е косата, очите ти, кожата.
Весело изкарване!

# 24
  • Мнения: 4 726
Много е шикозна роклята. Ако обаче не ти я ушият от тафта никак няма да стои добре Peace Тафтата е твърда и от там идва красотата на роклята Peace

# 25
  • Мнения: 865
Много е шикозна роклята. Ако обаче не ти я ушият от тафта никак няма да стои добре Peace Тафтата е твърда и от там идва красотата на роклята Peace
:Точно!Материята на плата е важна(не повече от кройката)в случая.Дано намериш способна шивачка.Както са ти казали не е с гол гръб.А за прическата според мен трябва да е прибрана косата инъче ще развали красивата линия около раменете на роклята.

# 26
  • Мнения: 438
Аз бих избрала по-небрежна прическа.  Wink

# 27
  • Мнения: 30
Благодаря ви, момичета  bouquet
Аз междувременно попаднах и на друга красива рокля.

А тези преливащи се цветове са мммм... http://img05.imgshare.eu/i/bility/000003914_f94ac.jpg
Все пак зависи дали го позволава материята...

# 28
  • Мнения: 4 451
Роклята не е с гол гръб, почти съм сигурна. Wink Материята..., подкрепям момичетата, май е тафта. Прически:


Според мен не е задължително да е кок. Важното е косата отпред да е прибрана, за да се вижда деколтето.

Общи условия

Активация на акаунт