ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 872
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 193
оо оня има от еротичнити гири Laughing хамчи тренирам бицепс и трицепс-как да обясня, кат само знам военна преса-другити имена хич не ги знам как са казват.иди в спайдърити -
виж туй http://spidersport.com/articles.php  дето пише УПРАЖНЕНИЯ-има филмчета -Галя ги изпълнява-кляка с дъмбели и разни други, но как да обясни-тряба изнамеря снимка и да пусна, ма не таз вечер
Ще си сложи мемо за снимки с дъмбели


П.П Мила ко говориш -нищо не разумем Laughing, има линк в старата тема към новат, малко ми е вийско свят на глават и са оттеглям
утри мой съм по-сафирясън

# 46
  • Мнения: 269
Закуска-кисело мляко 150 гр с 1 л овесени ядки и 1 л ленено семе (9 ч)
Втора закуска-краставица
Обяд-2 кебабчета и айрян (2ч)
следобяд-таратор (една купичка, май е 250 мл, още не съм свикнала с мерките  Embarassed) и малко от заливката на мусаката (бяхме на гости в свекито-не мож да не хапна  Laughing)
(4ч)
Вечеря-салата-домат, половин краставичок, половин лук и лъжица сирене; и около 150 гр печени тиквички (без брашно  Wink) (9ч)
За вечеря омлета ли е за предпочитане или месце сас салатка? Или няма значение?  Wink

# 47
  • Мнения: 2 897
1. махни овесените ядки
2. сложи белтък (яйце) и мазнина (масло) при краставицата за 2ра закуска
3. не яж кебабчета, кюфетата или каквото и да било от кайма ако не са я мелили пред теб
4. няма "не мога да не хапна", и на рождени дни и на гости на роднини съм отказвала какво ли не, аз се храня по един начин и не е нужно да се съобразявам кой, какво и защо е сготвил, ако не обичаш нещо никой не те кара да го ядеш, нали, защо като си на определен режим нещата да са по-различни
5. яйца или месо - според вкуса ти, мисля, няма огромно значение
6. нямаш НИКАКВИ мазнини - нито сметана, нито масло, нито зехтин - кориграй тази грешка
7. намали киселото мляко, доста често присъства в менюто ти
8. като цяло днес не си на ВМ НВХ, защото нямаш мазнини, а въглехидратите ти от кисело мляко и зеленчук са се понатрупали

# 48
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
П.П Мила ко говориш -нищо не разумем Laughing, има линк в старата тема към новат, малко ми е вийско свят на глават и са оттеглям
То и аз утри мой дъ съм по-на себе си...

# 49
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
1. махни овесените ядки
2. сложи белтък (яйце) и мазнина (масло) при краставицата за 2ра закуска
3. не яж кебабчета, кюфетата или каквото и да било от кайма ако не са я мелили пред теб
4. няма "не мога да не хапна", и на рождени дни и на гости на роднини съм отказвала какво ли не, аз се храня по един начин и не е нужно да се съобразявам кой, какво и защо е сготвил, ако не обичаш нещо никой не те кара да го ядеш, нали, защо като си на определен режим нещата да са по-различни
5. яйца или месо - според вкуса ти, мисля, няма огромно значение
6. нямаш НИКАКВИ мазнини - нито сметана, нито масло, нито зехтин - кориграй тази грешка
7. намали киселото мляко, доста често присъства в менюто ти
8. като цяло днес не си на ВМ НВХ, защото нямаш мазнини, а въглехидратите ти от кисело мляко и зеленчук са се понатрупали

едно-две питания:
1. И аз ям овесени ядки, когато трябва да се закусва бързо. Като нямам ленено семе... кво да правя - запичам се...  Embarassed Sick
2. Защо да се намали киселото мляко?

# 50
  • Мнения: 2 897
1. Mного са въглехидратни, набавяй си трици, семе да имаш в запас.
2. Млякото не е храна, достатъчно качествена и режимна, за да заслужава да се яде по 3 пъти на ден. Много хора и ги подува, и пречи на другата храна да се усвои. Освен това си има и въглехидрати, особено ако не е цедено или поне 3.6% маслено.

# 51
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
1. Mного са въглехидратни, набавяй си трици, семе да имаш в запас.
2. Млякото не е храна, достатъчно качествена и режимна, за да заслужава да се яде по 3 пъти на ден. Много хора и ги подува, и пречи на другата храна да се усвои. Освен това си има и въглехидрати, особено ако не е цедено или поне 3.6% маслено.
Благодаря ти за отговорите... Ох, ако знам и откъде да си набавя тия трици....  newsm78 Аз купувам натурално обезмаслено мляко...  Всъщност, не го ям толкова често, но ми харесва вкусът му. Не знам колко е въглехидратно. Трябва да премина на нормална масленост, това ли ми казваш?

# 52
  • Мнения: 2 897
Трябва да минеш на ВИСОКА масленост - поне 3.6% или цедено.
Нищо обезмаслено НЕ се консумира в нашия режим и всичко е пълномаслено.
Трици има в по-големите супери, както и в магазините за диетично хранене - предпочитат се пшеничени пред овесени, консумира се 1 лъжица + 1 или 2 лъжици лен в киселото мляко (аз лично си ги меся с какао и гореща вода).

# 53
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Трябва да минеш на ВИСОКА масленост - поне 3.6% или цедено.
Нищо обезмаслено НЕ се консумира в нашия режим и всичко е пълномаслено.
Трици има в по-големите супери, както и в магазините за диетично хранене - предпочитат се пшеничени пред овесени, консумира се 1 лъжица + 1 или 2 лъжици лен в киселото мляко (аз лично си ги меся с какао и гореща вода).
Благодаря ти, че ме просвещаваш.  Hug  Ще видя дали има някакви трици в нашите супермаркети. Диетично хранене нямам наблизо и там по-трудно ще стане... ама другата седмица ще ходим до големия град, та може да изтормозя мъжо да потърсим някъде такъв магазин. То къде ли...

# 54
  • Мнения: 2 897
Пак заповядай  Hug!
Не бери толкова грижи за триците - не са нещо кой знае колко важно, по-важно е да си имаш ленено семе - хем има фибри, хем има мазнини, хем има омеги. Аз ги ям, защото по едно време бях запасила около 8 пакета и сега ги "дояждам". В лененото семе иначе е истината  Wink!

# 55
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Бе то не беше ли едни ситни семенца... как се яде и къде са му фибрите - по колко трябва да се изяжда?

# 56
  • Мнения: 2 897
Лененото семе е на семена - задължително се мели в машинка (кафемелачка), за да се усвои.
Фибрите са тази част от въглехидратите, които само минават през червата и не се усвояват, а спомагат за перисталтиката.

# 57
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Лененото семе е на семена - задължително се мели в машинка (кафемелачка), за да се усвои.
Фибрите са тази част от въглехидратите, които само минават през червата и не се усвояват, а спомагат за перисталтиката.
Сега я втасахме... нямам такава машинка  ooooh! Като се смели, какво се прави? Лененото семе само фибри ли съдържа? Абе няма ли по-приятен и лесен начин да си набавим фибри - например от зеле?  newsm78 Извинявай за лаишките въпроси... Embarassed

# 58
  • Мнения: 1 279
К`вото запланувах - това си и изядох!
Много съм горда със себе си!

Ще му разкажа играта на тоя нов кантар!

# 59
  • Мнения: 269
Мила и аз нямам кафемелачка  Wink Мислех да го меля при нашите-често ходя, ама се загубвали полезните му нещица, та май ще си взема...мелачка, де.
Триците ги има в Била.
Дениииии, направо ме размаза  Shocked Ти си мойта учителка  Hug, ама ме е яд на мене си  #Cussing out А аз си мисля че съм на диета  Embarassed  Embarassed  Close Май нищо не съм разбрала за тва тайнство  Sad А в линковете (от първата страница) такива хубави неща пише! Иде ми да се гръмна  #2gunfire, е сега ми се яде шоколад  ooooh! (четох за глада за сладко..)
Така, сега...отначало  Laughing
Кисело мляко по принцип ям само сутрин за закуска, ама ще бъркам трици с вода и ленено семе. Ти какао ли слагаш? Натурално? (на прах, без захар ли е, извинявай, ама незнам Embarassed)
За отказването о гости-отдавна трябва да се взема в ръце-ведниж се видях на една касетка-на гости, масата отрупана, хората се забавляват, а аз тъжно гледам чиниите..и като нападнах една порция...като филм на ужасите беше  Joy
Предполагам, че сметаната в кафето не е от тази сметана, за която става въпрос..(бита и сладка), ще си взема бележка-купувам зехтин за салатата и маргарин за омлета (става ли или трябва масло?)
Последно - като сте навън и не си носите нищо, какво си купувате най-често?
Дълго стана, ама...сега ще мисля менюто за утре, крадяйки от вашите Rolling Eyes, да не се издъня пак...

Общи условия

Активация на акаунт