ССК 2007: Поход в подкрепа на кърменето!

  • 4 649
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 614
Аз отново да напомня за себе си, че ако в някоя кола има място, предлагам за превозване майка+кърмаче!   Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 380
Нали на 3 август е лекцията за кърменето в МОЛ-а в София? Аз ще съм там с още няколко луди бременни, които чакат като мен всеки момент да родят. Ей момичета, ако тръгнеме да раждаме на лекцията или по време на похода да помагате! Joy hahaha Joy

# 47
  • Мнения: 150
Ей момичета, ако тръгнеме да раждаме на лекцията или по време на похода да помагате! Joy hahaha Joy
Аааа! Аз размислих... Simple Smile Няма да идвам тогава  Crossing Arms

# 48
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Няма да мога да дойда, но духом ще  бъда с вас  Hug

# 49
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нали на 3 август е лекцията за кърменето в МОЛ-а в София? Аз ще съм там с още няколко луди бременни, които чакат като мен всеки момент да родят. Ей момичета, ако тръгнеме да раждаме на лекцията или по време на похода да помагате! Joy hahaha Joy
Че как - я си представете какви прекрасни заглавия ще излязат във вестниците Laughing Масово раждане насред София - с големи букви hahaha
Няма страшно - даже неонатолог имате на разположение, така че моля - заповядайте и раждайте на воля, и ще си получите бебетата за кърмене от първата секунда, плюс много квалифицирана помощ за закърмянето hahaha

# 50
  • Мнения: 1 380
Нали на 3 август е лекцията за кърменето в МОЛ-а в София? Аз ще съм там с още няколко луди бременни, които чакат като мен всеки момент да родят. Ей момичета, ако тръгнеме да раждаме на лекцията или по време на похода да помагате! Joy hahaha Joy
Че как - я си представете какви прекрасни заглавия ще излязат във вестниците Laughing Масово раждане насред София - с големи букви hahaha

Няма страшно - даже неонатолог имате на разположение, така че моля - заповядайте и раждайте на воля, и ще си получите бебетата за кърмене от първата секунда, плюс много квалифицирана помощ за закърмянето hahaha
newsm10

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Изцяло подкрепям инициативата, но за съжаление не мога да се присъединя към мероприятието, мислено съм с вас.
Успех!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз отново да напомня за себе си, че ако в някоя кола има място, предлагам за превозване майка+кърмаче!   Mr. Green
за съжаление можем да предложим само компания в експресния влак 6:30 за Пловдив.
Кърмачето ще спи при майка ми на село и ще ни чака на гарата, очаквам дъълги демонстрации по кърмене, след като ще е прекарало нощта на 150 км от майка си  Mr. Green

# 53
  • Мнения: X
И ний ще сме там...засега само с кърмачето,но се работи в/у убеждаването на някои роднини за съмишленици.....

# 54
  • Мнения: 480
Мисля да дойда. Ще гледам да взема и някого със себе си. На работа съм от обяд, но първо ще шестваме, пък после ще се трудим.  Grinning В 10.30 на пл.Съединение, нали?

# 55
  • Мнения: 1 503
Хаххаа,
Таня,аз съм завършила музикалното,ама там сега няма кой да намериш.А от Академията ,сегашните музиканти също не ги знам newsm78

Освен да измисли някой песен.... newsm78а ние да вием  Joy

П.П.Когато учих в музикалното ,като балетен клас бяхме и мажоретки.Аз бях главна мажоретка Joy(лелеле...ще се спукам от смях rotfImbo)Ако искате да направим по едни пумпони от прежда и с маршова крачка да закрачим smile3532
извинете,ама съм хванала влага в тия дъждове днес

не си търся Бан,не

# 56
  • Мнения: 4 242
Аз явно отпадам, няма как да се класирам за 10.30 ако ще съм с влак.

# 57
  • Мнения: 843
 Детето аз и съпруга ми ще дойдем.  Обработвам компанията от дни,  но не обещавам.
Много се притеснявах, защото от 9.30 трябваше да съм на помен.
    Ама като погледна реално,  аз на този скъп приятел -  не мога да помогна повече.
    Докато тази кауза е важна и трябва да се развива. Много е важно!!
     Важното е да се премахне инерцията по отношение на кърменето и безкрайните и  спорове.  дали... ако ,  ама защото..Нямам кърма  или всъщност - не искам.
    Няма значение.  Който е прочел тук НАВРЕМЕ  е кърмил  или най- малкото е опитал.Simple Smile  Фиаското е простимо... ама да не опиташ никога.. си е чиста загуба на усещане.Simple Smile)

# 58
милички изцяло съм с вас, но само мислено. от софия съм и мечтата ми е да успея да кърмя второто си дете. при първото слушах съвети и не успях, но сега съм изчела всички материали които съм намерила и се надявам да съм горд член на семейството на кърмещите майки.
  bouquet Praynig

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Утре с гръм и трясък Grinning и без музика, както стана ясно... за съжаление. Щеше да е чудесно да имаме 2-3 духови музиканти на чело, ама като няма - няма.

Който не успее да си вземе тениските на срещата в ДКЦ-1 от 18 ч. - утре преди Похода.

Носете цветя, балони и прочее украси по ваш избор  Grinning

Имаме чудесни плакати за Седмицата на Кърменето, изработени благодарение на AQ, които могат да се окачват на количките. Днес на срещата в ДКЦ или утре на място който иска - може да вземе. Иначе са

Ще имаме плакат винилен 2 м на 72 см, направен с безценната помощ на My_Moonka и мъжът й, който може да се окачи на 2-3 колички начело на шествието - само измислете с какво да се закачи (безопасни игли?).

Ще раздаваме стикерите за коли "Аз подкрепям кърменето!", отпечатани с общи усилия благодарение на парите, набрани по сметката за ССК.

Игри! На оцелелите след края на Похода можем да предложим игри. Който помни от миналата година - имахме конкурс за най-добре гримирана майка от дете (носете си гримове, които детето ви да ползва!) и бягане с лъжица с варено яйце (бягането е с препятствия, т.к. майката трябва да носи детето си, да не счупи яйцето и да финишира първа, разбира се!)


Има още стикери, които се предлагат за продажба, благодарение на Старозагорската агитка:

- 12 броя

- 33 броя

- 44 броя

- 22 броя

- 8 броя

Цена - неясна засега. Бяха изработени миналата година за кампания за детски дом и тогава се продаваха по 5 лв/брой. Много хубави и много подходящи за украса на кола, количка или работно място.

Общи условия

Активация на акаунт