Циндил-Пиндил или Джаста-Праста

  • 5 304
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
малеее що мърли сте се събрали... пардон, джасти-прасти... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 568
малеее що мърли сте се събрали... пардон, джасти-прасти... Mr. Green



Джаста -Праста не  е мърла,просто е припряна и бърза да свърши всичко на време,Циндил-Пиндил е флегма и все има страхове,затова нищо не подхваща,за да не би да се провали и винаги гледа и завижда от страни!!!!

Аз съм Джаста -Праста!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Джаста -Праста не  е мърла,просто е припряна и бърза да свърши всичко на време,!
Навреме, ма й виси фустата на хорото Grinning

# 18
  • Мнения: 6 029
малеее що мърли сте се събрали... пардон, джасти-прасти... Mr. Green



Джаста -Праста не  е мърла,просто е припряна и бърза да свърши всичко на време,Циндил-Пиндил е флегма и все има страхове,затова нищо не подхваща,за да не би да се провали и винаги гледа и завижда от страни!!!!

Аз съм Джаста -Праста!


ей от шега не разбирате бре! тю, веднага се намери една ССФ да обясни на мен, глупавата, що е то джаста-праста Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 526
Джаста -Праста не  е мърла,просто е припряна и бърза да свърши всичко на време,!
Навреме, ма й виси фустата на хорото Grinning
Виси,ама си тропа на Орото и й дреме на Whistling
 Laughing
Така е като няма в приказките балансирани герои.Момата или е работна,или я мързи,та две не вижда,или свети като слънце от хубост,или е грозна като змей.Та и тия двете така.

# 20
  • Мнения: 5 140
Сто процента Джаста-Праста. Mr. Green


И аз Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 370
Добре де-кой, освен мене, си е признал в анкетата, че е Циндилче, да си казва бързо.
За Прастите разбрахме. Mr. Green

# 22
# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Категорично съм джаста-праста. Във всичко.
П.П. И светя кат' слънце от акъл и зелена хубост. Квак.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 461
И аз съм по-скоро Циндил-Пиндил, ама искам да съм Джаста-Праста. С повечко труд и добра организация успявам на последното хоро да потропна.

# 25
  • Мнения: 1 568
малеее що мърли сте се събрали... пардон, джасти-прасти... Mr. Green



Джаста -Праста не  е мърла,просто е припряна и бърза да свърши всичко на време,Циндил-Пиндил е флегма и все има страхове,затова нищо не подхваща,за да не би да се провали и винаги гледа и завижда от страни!!!!

Аз съм Джаста -Праста!


ей от шега не разбирате бре! тю, веднага се намери една ССФ да обясни на мен, глупавата, що е то джаста-праста Rolling Eyes


ееее мацка,не си глупава-няма такова нещо,ама да си говорим,не го казвам със злоба  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 299
Това е приказка.Двете  трябвало да си ушият рокли за селския събор и едната,която била много предпазлива и внимателна,кроила,шила,разпаряла,пак шила...А другата я скалъпила надве-натри и изтърчала да се весели на площада.В това време първата мома тъжно гледала през прозореца,щото роклята й още не била готова.
Аз съм Джаста-Праста Mr. GreenТая на хорото демек.

Изобщо не знаех за тая приказка и за Циндил-Пиндил за пръв път чувам, Джаста -Праста се чудех от къде е дошло  ooooh!

# 27
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Според мъжо съм една ужасна Джаста -Праста а той според мен е мъжкия вариант на Циндил -Пиндил.Аз обаче не си признавам че съм Джаста ,просто бързам за да не отърва нещо важно и интересно докато се кумя. Mr. Green

# 28
Айде още една Джаста-Праста. То си е направо епидемия. Laughing

# 29
  • Мнения: 3 423
Добре, де, като сте такива Джасти-Прасти, как
изобщо ви търпят свекървите. Че и мъжете ви?

Общи условия

Активация на акаунт