Как децата ви понесоха ваксината Пентаксим

  • 3 624
  • 38
  •   1
Отговори
Здравейте

Бих те ли споделили  как се чувстваха децата ви след поставянето на ваксината Пентаксим - имаха ли температура  и т.н.

# 1
  • Мнения: 4 496
Малката и трите пъти я понесе добре,без температура,без неспокойство.Не съжалавам,че дадохме толкова пари.

# 2
  • София
  • Мнения: 431
Абсолютно никакви странични реакции не сме имали.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 456
И двата пъти без проблем. Никаква температура, нормално си спинкаше , хранеше се както обикновено. Мястото на убождане изобщо не се наду или пък зачерви.
Малко по-скъп вариант, но според мен си струва!  

# 4
  • Мнения: 4 111
Тук тази ваксина се казва Пентавак. Понесе я добре, никакви проблеми. Досега сме имали два приема, третият ще е септември.

# 5
  • Мнения: 6 029
ами нищо му нямаше, сложили сме само първата. но пък и на щерка ми нищо й нямаше от българското ДТК...

# 6
  • Мнения: 875
моят син вдигна температура от първата, но я свали бързи и после си спа спокойно цяла нощ. другите две бяха без реакции.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 247
Абсолютно никакви странични реакции не сме имали.
Даже последният път като и биха ваксината не рева , а се смя на лекарката. Peace

# 8
  • Мнения: 262
Добре я панесе. Плака само на първата. Не ми е вдигал Т. Имаше едно безпокойство и раздразнителност през следващите 2-3 дни. Но най странното ми е че точно след първата ваксина ни се появи АД. Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 3 391
Безпроблемно.

# 10
  • Мнения: 3 695
Нямаше проблеми.

# 11
  • София
  • Мнения: 978
Нямахме никакви проблеми и при 3-те приема

# 12
  • Мнения: 796
Добре я панесе. Плака само на първата. Не ми е вдигал Т. Имаше едно безпокойство и раздразнителност през следващите 2-3 дни. Но най странното ми е че точно след първата ваксина ни се появи АД. Thinking
А какво е АД? newsm78

# 13
  • Мнения: 2 309
АД е атопичен дерматит. Иначе и ние нямахме проблеми с тази ваксина, за разлика от тази на 13 месеца.

# 14
  • Мнения: 1 701
Никакви проблеми!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт