Отговори
# 270
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит Рожден Ден на Саксофон и Вери4 !
Много щастие с пълни шепи и бебоци и за двете! bdbaloni smile3525

# 271
  • Мнения: 304
Честит рожден ден Саксофон и Вери4    ura newsm67 newsm59

# 272
  • Мнения: 15
Да се запиша и аз Simple SmileЧестит Рожден Ден на Верич и Саксофон,много здраве наи-вече ви пожелавам и  скоро две хубави чертички bdbaloni.Саксофонче,моя приятелка преди 2 г. преживя спонтанен аборт още в началните седмици,доктора и беше казал да изчакат няколко месеца и да подновяват опитите,но още на следващия месец при няколко дни закъснение си направи тест,двете бяхме заедно и изненадата беше голяма когато видяхме двете чертички,явно не бяха спазили препоръката на доктора Laughing и сега се радват на 1.6 годишна дъщеричка.Зареди се с положителни мисли,без отчаяние и вярвам че в скоро време ще изкрещиш от радост когато видиш положителното тестче  bouquet                                                                                                          На всички бъдещи мами спокоина бременност им пожелавам smile3525

# 273
  • София
  • Мнения: 1 946
много се извинявам. не знам как стана, ама се появиха 2 мои еднакви съобщения. не ми дава да трия. нека, който може го махне това.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 19:22 от saxophone

# 274
  • София
  • Мнения: 1 946
моя приятелка преди 2 г. преживя спонтанен аборт още в началните седмици,доктора и беше казал да изчакат няколко месеца и да подновяват опитите,но още на следващия месец при няколко дни закъснение си направи тест,двете бяхме заедно и изненадата беше голяма когато видяхме двете чертички,явно не бяха спазили препоръката на доктора Laughing и сега се радват на 1.6 годишна дъщеричка.

donito, много ме успокои с тези думи. Благодаря ти, че си го написала! Наистина ми олекна.  Hug

Благодаря на всички за хубавите пожелания!
Черпя ви виртуално с нещо такова


# 275
  • Мнения: 15
саксофонче,няма защо Grinning,наитина в такива моменти една топла дума деиства много добре.Приятно изкарване на Рождения ден и много изненади ти пожелавам Hug

# 276
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Може ли за мен 2 парчета щото съм си   261uu

# 277
  • Мнения: 989
В края на седмицата се записвам и аз да честитя на saxophone и Вери4.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН момичета! Пожелавам Ви безмерно щастие и всичката радост на земята и дано съвсем скоро са подплатени с две дебели чертички за всяка от вас!   bouquet  bouquet  bouquet

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Нека и аз да се включа.Честит рожден ден  с зкъснение на Saxophone и Вери4.  newsm59
На всички видели двете чертички честито и леки 8 месеца.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт