ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 229
  • 144
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за тези продукти с отрицателен вот -5на брой

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 28 яну 2008, 13:53
* Може да изберете максимум 5 опции.

# 15
  • Мнения: 48
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 13:37 от poci72

# 16
  • Мнения: 1 685
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci
Здрасти Peaceдобре дошла newsm51
Ама дай инфо по темата де! Laughing

# 17
  • Мнения: 1 952
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Много страдахме по теб, да знаеш.

# 18
  • Мнения: 2 492
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Тоест Поци се подвизава с женски ник ли ?
Стила на писане е същия , та не се изненадвам .

# 19
  • Мнения: 48
на сестра ми е
сега сьм poci72  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 685
на сестра ми е
сега сьм poci72  bouquet
Малииии Поци много съ изложих-как тъ ни пузнах??? smile3537 smile3537  Joy Joy Joysmile3537ш,мъ ивинявъш и дай нещо по темата-или ти нямаш разочарования и грешни попадения
  surpriseuu
А иначе там как е   grinning039  sport027

# 21
  • Мнения: 48
жега Crazy
продуктите до тук newsm11

# 22
  • Мнения: 170
Аз май съм най-голямата опитна мишка:
Ананасови таблетки – свалени 2 кг с временен ефект
Програма Слинеа – 0 кг
Калорекс - 0 кг
Калори 1000 Емерджънси – 0 кг
Нопаслим - 0 кг
Ябълков оцет капсули – 0 кг
Сил – 0 кг
Кафе Вита Голд – 0 кг
Слим кафе – 0 кг
Менсьор 24 (френски таблетки) – 2 кг докато ги пиех
Менсьор 24 дренажна течност – върви заедно с горното
Чай Инхуа – 3 кг само в началото
Китайски чай Сание и другия по-силния – само яко дрискане
Чай Регулавит 2 и 3 - без ефект
Български чайове за отслабване – без ефект
Фемимодел – 0 кг
Боержил - глад и мъка. Не издържах и го спрях.
В момента чай Инхуа за подържане на редовен стомах и Липозан

# 23
  • Мнения: 3 647
 Peace нищо от  това не съм пила, нямам и  намерение
 но искам  да включа така популярните китайски  капсули въпреки , че имат  ефект  но са  страшно  вредни за организма  Peace

# 24
  • Мнения: 6 958
Аз както винаги искам анкета на изброените до тук продукти, за обобщение на резултата!!!  Peace

От таблетки и хапчета няма никакъв смисъл!!!  Peace (В това число НЕ слагам кафе Витаголд или чай Инхуа, както и Карнитин и т.н. защото за мен те не са строго вредящ химически продукт или както там го наричате...)  Peace

# 25
  • Мнения: 1 952
Миранди, съгласна съм за анкетата, но писанията в тази тема на мен не ми изглеждат особено смислени и сериозни.

# 26
  • Мнения: 6 958
Миранди, съгласна съм за анкетата, но писанията в тази тема на мен не ми изглеждат особено смислени и сериозни.

Ами незнам  newsm78

Аз съм пила и аз Златно чудо и още някакви, на които не им помня имената (това бе преди 5 години сигурно и повече) от тогава съм твърдо против тези хапчета, никакъв ефект!!! Не съм съгласна единствено с това, че слагат кафето Витаголд, чая Инхуа и добавките като Карнитин, Липозан и др. в графата ''продукти за отслабване''... Лично за мен те са си чайчета, кафенца на билкова основа с полезни добавки вътре..., но виж КСЕНИКАЛА и продуктите на Хербалайф и Китайските капсули и др. ей тва вече е сериозна заплаха за продукт със съмнителни съставки и по далеч от тях...!!!

А за анкетата споменах, защото лесно е авторката на темата всеки път да добавя нова опция, за продукта предложен от нас и така накрая на темата да се види и систематизира резултата, по лесно е от колкото да четеш повтарящи се постинги за дадените продукти и никакъв извод не може да си извади така човек..., но това е мое мнение само естествено с което не ангажирам абсолютно никой!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 1 685
Съгласна съм за анкетата-но предполагам се досещате че продуктите никак не са малко и след като се пообогарят като асортимент ще я направим-освен това когато са  поднесени като "суха" графична статистика не отразяват точно личното отношение на всеки който си е препатил по някакъв начин от тях-здравословно или финансово/ а нали това е идеята на темата да споделим,обсъдим и поспорим Peace
А за който е безмислена и несириозна-просто може да не я отваря и чете-въпрос на личен избор Peace  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 952
Еми цяла тема, пълна с неграмотни писаници,  сериозно ли изглежда?

# 29
  • Мнения: 669
Съгласна съм за анкетата-но предполагам се досещате че продуктите никак не са малко и след като се пообогарят като асортимент ще я направим-освен това когато са  поднесени като "суха" графична статистика не отразяват точно личното отношение на всеки който си е препатил по някакъв начин от тях-здравословно или финансово/ а нали това е идеята на темата да споделим,обсъдим и поспорим Peace
А за който е безмислена и несириозна-просто може да не я отваря и чете-въпрос на личен избор Peace  bouquet

На мен също ми допада идеята за анкета! Не съм ползвала никакви хапчета и чайове и не съм ориентирана добре. Една систематизация би ми помогнала по-лесно да разбера кои са най-вредните продукти. А в постингите, след като гласува в анкетата, всеки може да обясни защо смята така и как са действали на организма му.

Общи условия

Активация на акаунт