ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 364
  • 144
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 685
Имам въпросче за Липозана...

Да ти кажа според информацията,която съм прочела,можеш да си го пиеш и без да тренираш/така казва също Поци в темата за суплементите/и без да правиш почивка-ако имаш да сваляш-ще свалиш,ако нямаш-помага за задържането на килограмите-нали фетбърнър-но няма да го пиеш в максималната доза от 3/3.
Моето лично мнение е,че какъвто и да е препарата-трябва да се прави някаква почивка от време на време. newsm78  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 454
Ти пила ли си...колко е продължителността...аз нямам против да правя почивка...предстваям си го 2 мееца и после спирам

Благодаря ти!

# 62
  • Мнения: 6 958
Има ефект Липозана и без тренировки  bowuu Може да не се почива изобщо от него... Аз пия по 4 или 6 таблетки на ден!  Peace

# 63
  • Мнения: 1 685
Да, пих го с цел отслабване,но доста несириозно-беше отдавна,не беше толкова популярен препарат,но имаше резултат.Сега пия една гадост/даже ме е срам да кажа каква/ Embarassed Embarassed,защото искам бързо и сигурно да отслабна,но непременно ще направя един продължителен и сериозен курс със Липозана от септември.

# 64
  • Мнения: 1 454
Речено-сторено....От септември ще го почна и аз и ще го пия до март някъде...много ли е?

Аз ще искам и да потренирам по някое време зимата и ще е супер...
Една опаковка за колко време отива и колко парички е...към 20тина лева или повече..., че искам и пробиотик да си купувам и той е 40 и вече не знам....

# 65
  • Мнения: 6 958
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace

# 66
  • Мнения: 1 454
 :hug:Thanks! Hug

и дано да не пиша за Липозана в тази графа!

# 67
  • Мнения: 1 685
Ако намериш склад или представителство на Нутрим го има за към 14-15лв.В Метро,Била и др големи вериги за15-16 ,а в аптеките/ако нямат някаква отстъпка/за 19

# 68
  • Мнения: 2 147
Аз вече не използвам нищо, оказа се , че си даваме само парите, за Липозана ще ви изчакам Peace

# 69
  • Мнения: 117
Аз пък не видях никъде Кларинол 1000. 2 опаковки и никъкъв ефект. newsm11
От чайчетата съм пила Сание, ама да си регулирам ходенето до 00.
А виж от Хербалайф пих преди 6-7 години, дето се разреждаше с вода, 4ай май беше. Ходех и на каланетика и смъкнах 5-6 кила за месец. После не ги ка4их, въпреки, 4е спрях тренировките и 4ай4ето.

# 70
  • Мнения: 6 958
:hug:Thanks! Hug

и дано да не пиша за Липозана в тази графа!


няма, няма  bowuu

# 71
  • Мнения: 2 829
браво,страхотна тема!!! поздравления за авторката,че се е сетила!!!
аз също дадох своите гласове Wink

# 72
  • Мнения: 1 952
Ананасов дроБс какво е?
Дропс - може би...... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 6 958
Ананасов дроБс какво е?
Дропс - може би...... Mr. Green

Верно, че дропс се пише и по мое мнение, но и аз незнам какво е и за какво е  newsm78

# 74
  • Мнения: 2 829
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace


Миранди , Simple Smile ти си доволна от Липозана,а колко горедолу свали с него newsm78

Общи условия

Активация на акаунт