Ох момичета, незнам какво да направя

  • 8 922
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Значи аз много се ядосах,за някой ще е смешно да се ядосвам за това ,за други ще е нормално.
От 2 месеца съм бременна и моя мил мъж след като премина през няколко фази на вълнение,от неверие до хвалене,се започна една друга вълна която ме влудява и ми се иска да разбера дали и вие бихте се ядосали или просто хормоните ми са в повечеко. Вълната сега е ,че много му се иска нещо чуждо  и че аз съм започнала да напълнявам,почнаха се кусори да ми се търсят,каква е тая дупчица или издутинка .Вчера се мерих,на килограми не съм мръднала ,но корема ми се издува много.И това ми се повтаря всекидневно.Той не можел да живее с дебела жена и ако след като родя ,не съм отслабнела да не съм се сърдила,но той нямало да иска да прави секс с мен .След вчерашната забележка,че съм станала"свинчура" вече ми дойде в повече и му казах ,че ще направя аборт и се разделяме.Той ме гледа като полезно ископаемо и ми казва че си вкарвам филми. Че аз нещо си измислям и че той се бил шегувал  Хайде вие сте.Така и така ми е достатъчно обидно,нека ви чуя вас по въпроса.А да изясна ,че не съм дебела. тежа 60 кг и съм висока 168 см ,не съм качила въобще и ми е много обидно сържанието му,кара ме да се съмнявам дали не правя грешка да му раждам дете и дали той трябва да е бащата.заедно сме от 6 години и по принцип се разбираме ,но от 2 месеца насам направо незнам какво се случва.И сега съм на кръстопът.Много исках дете ,трябваше ми време да го убедя и накрая го направихме ,но той сега нещо му стана и постояно прави нямкви намеци и ми намира кусори

# 1
  • Мнения: 4 422
Тоя не е много редовен или не е достатъчно интелигентен и чувствителен.И мен би ядосал,а той като пусне бирен корем ,тогава какво правиш??Позволено ли ще е да му изневеряваш и да не се сърди?  Twisted Evil А като остарее ,побелее и оплешивее???Спирам,че се ядосах..Поговорете си сериозно двамата,защото една връзка не се крепи само на външен вид,може да напълнееш и без да си бременна,а поради здравословни причини--Какви са тия глупости дето ги приказва от сега,той не е застрахован също от промени във външния вид.

# 2
  • Мнения: 7 723
Щом детето е направено по взаимно съгласие,
а и отдавна сте заедно- оставам с впетчатлението,
че може би в следствие на омешването на хоромоните ти
си станала свръхчуствителна, което е нормално, де.
Може би наистина се майтапи,
може би наистина не разбираш правилно
в момента чувството му за хумор...
...поговорете!

# 3
  • Мнения: 20
ами и аз си го помислих да не преигравам,ама ако се е базикал,що го повтори 20 пъти за 2 месеца.В смисъл човек като се базика, го казва 1-2 пъти а не 20 в продължние на 2 месеца.Нещо определено му стана. на всичкото отгоре си мисли че като родя и съм му сигурна вече  Confused щото ми вика ,че след 9 месеца можел да ходи по чужди жени (това го каза на майтап) но все пак впредвид постояното му заглеждане по чужди жени и намеци,ме карат да си мисля че не е много на майтап това. Незнам ,той твърди че аз преигравам

# 4
  • Мнения: 7 723
Не знам кво да ти кажа-
ти носиш детето му и това е факт!
А той вероятно си е бил такъв
и преди да забременееш, нали??? Thinking
Поговорете, стискам ти палци наистина да
се окаже непремереното му чувство за хумор... Hug

# 5
  • Мнения: 183
Много грозна е тази картинка ,която я обрисуваш Twisted Evil.Наистина и твоите хормони бушуват ама даже и да се шегува ,просто е невероятно че го прави с такива неща #2gunfire.Според мен през бременността жената разцъфтява ,а не става урунгел Twisted Evil,сега е времето от най много внимание от негова страна,добри думи и грижи.Много ме доядя, какви мъже има #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Вземи да поговориш на сериозно с него и му разясни как се чувстваш при подобни негови изблици на шеги.

# 6
  • Мнения: 22 430
Този човек за мен не е много редовен.
Аз лично не бих го изтърпяла.
Седни и си поговори с него и се изяснете, не може да прави такива забележки, които са меко казано идиотски.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 835
Какво им стана на тия мъже?!!! Не мисля, че мъже като този заслужават да им се раждат деца, след като не могат да го оценят. Ми като са толкова съвършени и умни, да измислят някакъв начин бременноста да протича без видими промени по женското тяло, след като това толкова ги дразни. А, между другото, той самият каква визия има? Да не би да е Мистър Вселена?

# 8
  • Мнения: 6 029
ма тоя нормален ли е? разиграй му някоя истерия, за да види бушуващите хормони на една бременна. той да не е идеален? бахти.

# 9
  • Мнения: 711
Аз определено не бих го изтърпяла твоя мъж. Щом още от сега си позволява да коментира външния ти вид, представи си какво ще е в 9ти месец. Той какво очаква  Shocked Има жени, който качват по 15-20кг когато са бременни (слава богу аз не съм от тях), ако и с теб стане така, какво? Той май не е пораснал достатъчно за да има дете. Това е моето мнението. Ти ще си живееш с него и ще си гледаш детето, ти трябва да прецениш.
Но поведението му определено не е нормално!  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
Повредата май е в неговия телевизор, защото твоя ще се ремонтира, ама при него нещо не е както трябва!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 835
Ау, как се издразних, на мъжете никой не им държи сметка, ако ще и 150 кила да станат, а жената надхвърли ли 40, нищо добро не я чака. После ще ми говорят за равнопоставеност на половете...

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи с какъв тон го казва, ти си познаваш човека... може просто да се бъзика.

# 13
  • Мнения: 4 422
Като чета всички явно мислят като мен..Притесних се да не само аз да се дразня от такова поведение... Grinning Аз ако съм ще го навра в .........      /няма да пиша къде ,че да не ме баннат  Mr. Green/ и ще му обесня как се чувствам ,а как би се чувствал той на мое място?!
teddy_ -има жени ,които качат и по 40 кг и какво?!!

# 14
  • Мнения: 19
Ох, чак аз му се ядосах на твоя мъж! #2gunfire Ами отговорай му в неговия тон, че няма да си вечно бременна, детето няма да е все малко, но пък на хубав мъж и рога му отиват!  hahaha Мисля , че си заслужава да му го казваш по 20 пъти!
А на теб , мила, ти пожелавам лека бременност и гледай да я караш по-спокойно /колкото можеш/ , защото всичко се отразява на бебчо!

# 15
  • Мнения: 4 422
Ох, чак аз му се ядосах на твоя мъж! #2gunfire Ами отговорай му в неговия тон, че няма да си вечно бременна, детето няма да е все малко, но пък на хубав мъж и рога му отиват!  hahaha Мисля , че си заслужава да му го казваш по 20 пъти!
А на теб , мила, ти пожелавам лека бременност и гледай да я караш по-спокойно /колкото можеш/ , защото всичко се отразява на бебчо!
Това ми хареса  Joy

# 16
  • Мнения: 7 474
Аз ако съм ще го навра в .........       /няма да пиша къде ,че да не ме баннат  Mr. Green/

Точно там щеше да отиде още на първото казване Twisted Evil, майтапа си е майтап, ама повторен 20 пъти е друго.  Stop Кажи му го направо, че не ти е приятно и това е и че , ако пусне корем след 10 г. ще го изхвърлиш и така (тук употребявам нецензурни изрази......)  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 761
Кажи му на тоз,дето се мисли за голям пич,че нещо  не е разбрал какво означава бременна жена и колко много други жени с перфектни форми биха дали мило и драго да са на твое място с още по-големи кореми.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Не му казвай нищо. Събери си чантата и отиди при майка ти за 2 дена. Като се обади му кажи, че си запазила час за аборт и му гледай сеира. Ако наистина те обича ще изтрезнее на часа. Ако няма промяна - е, значи не са само хормони.

# 19
  • Мнения: 219
Незнам на майтап ли е или сериозно но и в двата случая...
Не бих приела такова държание дори и на майтап.

# 20
  • Мнения: 448
А това,че не си качила нито килограм-на не би умишлено да не се храниш!? newsm78 Много внимавай за здравето си и за това на детето!
А колкото до съпругът ти-независимо дали е майтап или не,това е меко казано прекалено! #Cussing outНе мисля,че преиграваш!Как е възможно,ако един мъж те обича,изобщо да се замисля за чужди жени,пък камо ли и да говори за тях!?При това ти да си бременна,т.е. да се нуждаеш от максимално внимание!Само ще вметна,че по време на първата ми бременност бях със серклаж(т.е. сексът беше невъзможен) и съпругът ми ,въпреки че много съжаляваше за това,нито един път не е споменавал чужда жена(изкара си стоически 7 месеца "на сухо").Аз между другото бях качила доста килца,обаче сега той има шкембенце!И какво сега-да не правим секс ли!? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 20
Ще кажа какво се случи:Снощи след като аз му казах колко много ме  вбесява поведението му в последно време той ми каза следното- От началото преди да знаел че съм бремена ми го казвал да се хвана в ръце и да отслабна малко ,после след като разбрал незнам защо е продължил но не е знаел че аз толкова сериозно съм го приемала и че не е искал да ме обиди. Може би е бил попрекалил,но не е искал да ме обиди.Общо взето той не искаше да говорим по темата,щото според него нямало какво да говорим.Държеше се като човек който е обвинен в нещо а той се смята за невинен,но все пак трябва да стой да си изслуша присъдата.Това което си мисля е че промените му дойдоха в повечко в последно време,но въпреки това аз не оправдавам поведението му и нещата който ми наговори,обаче заради това не бих лишила детето си от баща или пък да се лиша от детето.Незнам какво да кажа,виждам че всички жени реагираха много бурно и е нормално и аз много се обидих и се надявам на никоя да не и се случи мъжа и да и говори такива неща независимо какво е искал да каже. надявам се че ще порасне вече (а е на 30) и ще разбере че такива неща не се говорят ,нязависимо бремена ли съм или не .

# 22
  • Мнения: 4 422
Сигурно ще порастне,но обидата/раната/ си остава ...Ти обаче не забравяй да му показваш и казваш колко те обижда и дразни такова поведение ,ако той продължава.
Пожелавам ти лека бременост и да се радвате на здраво бебе  Peace

# 23
  • Мнения: 7 723
.... надявам се че ще порасне вече (а е на 30) и ще разбере че такива неща не се говорят ,нязависимо бремена ли съм или не .
Крайно време е да вземе да порасне....
Стискам ти палци наистина да проумее,
че такива неща не се говорят... Hug
А я да те питам нещо малко изван темата-
Какви са отношенията ви с родителите му?
Те как те приемат теб и бъдещото си внуче?

# 24
  • Мнения: 40
НЕ! На този човек или са му в повече положителните емоции и той не може да се контролира и го избива на отрицателни реакции или нещо не е добре!  #2gunfire
..... и момичета, не може да слагате мъжете под общ знаменател, както и ние вас, всичко е до човек  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 1 797
 И аз мисля, че се шегува.
"свинчуга"  Rolling Eyes Определено има интересен речник.

# 26
  • Мнения: 4 451
 Shocked Такива приказки ли е редно да чува една бременна жена?! Сега мисли за себе си и бебчето - вие да сте добре. А на него дано му дойде умът като се роди бебчето.

# 27
  • Мнения: 20

[/quote]А я да те питам нещо малко изван темата-
Какви са отношенията ви с родителите му?
Те как те приемат теб и бъдещото си внуче?
[/quote]
ООООо с майка му не си говорим от 1 година ,той също доста си развали отношенията с нея,тя настройва и сестра му срещу мен и вече и срещу него.Доста кофти парче е,преди много се ядосвах,даже се разделихме веднъж заради нея,но слава богу му дойде акъла и видя за какво става въпрос.С баща му се разбираме много добре,той си има ново семейство и живее в провинцията ,често им ходим на гости.Моята майка много обича мъжа ми,баща ми и той го харесва но там е друго 2-ма мъже.Смяташ че има връзка това че с неговите родители не се разбирам ли и поведението му  Thinking В деня в който се скарахме последно за това че съм дебела ,той беше казал на майака си ,че ще става баба а тя му казала,че никаква баба нямало да става и че нямало как аз да и родя внуците  Tired но той ми каза,че и теглил една майна и ми каза ,че хич не иска да я вижда повече.Сигурно му е много гадно,че майка му не се радва за него,но майка му е такъв човек ,че тя мрази всичко и всеки и да не бях аз жена му пак щеше да е недоволна.

# 28
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
eses, ако не те смущава прекалено въпросът ми - колко килограма си, всъщност?

# 29
  • Мнения: 20
 Laughing 60 кг съм и съм висока 168 см

# 30
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Laughing 60 кг съм и съм висока 168 см

 #Crazy ако не се шегуваш, можеш да кажеш на твоето говедо, че е тъпо като цървул.
извинявай, че съм груба, но честно, много ме е яд, когато някой си създава проблеми там, където такива не съществуват #2gunfire
а към тебе един съвет - свиркай си и ИЗОБЩО да не ти пука - въобще не го слушай! - Освен, ако не е на Брад Пит брат му, де...Тогава сигурно би имал основание да ти прави забележки smile3534

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 11:20 от *dega*

# 31
  • Мнения: 4 422
Ама само ако са еднояйчни близнаци  Laughing иначе не!

# 32
  • Мнения: 1 420
Лелеее, я не му се връзвай на твоя мъж. То много било лесно да ч*каш, да правиш бебета и после да подхвърляш гадни намеци. Я  #2gunfire Свиркай си и хич да не ти пука. Ако продължава, поговорете си, изяснете положението. Мила, не заслужаваш такова отношение, особено когато чакаш неговото и твое дете! Сигурна съм, че сама ще намериш най-доброто решение.  Hug

# 33
  • Мнения: 494
Много сте мили всички в изказванията си-аз не бих била,ако можех да си кажа направо какво мисля за това чудо...наистина...какво им става на тия мъже,бе???Колко са чувствителни,колко им влияят промените,колко са крехки,брей... #Cussing outХа-ха-ха...и станали по на 30,а още ги чакаме да порастнат...ей тва най-много ме "кефи"!

# 34
  • Мнения: 15 532
ами щом си още в началото значи не ти личи. я вземи се нагласи една вечер - гримче,  дрешки и прочие и му кажи да дойде с теб в някой клуб, да седне на отделна маса и да види колко готини мъже ще се завъртят около теб за една вечер.
а и няма да е лошо да му кажеш, че ти рано или късно ще родиш и ще се възстановиш и тогава жална му майка какво го чака.

# 35
  • Мнения: 15 532
Не му казвай нищо. Събери си чантата и отиди при майка ти за 2 дена. Като се обади му кажи, че си запазила час за аборт и му гледай сеира. Ако наистина те обича ще изтрезнее на часа. Ако няма промяна - е, значи не са само хормони.


Да определено трябва да му свиеш малко перките. А и сега ти е паднало да вдигаш скандали до небето, да се глезиш и да го караш да ти принася и изнася като луд. Възползвай се максимално от случая. Изкарай му през носа това, че те обижда така и то точно сега.  smile3508

# 36
  • Мнения: 2 123
Прав е Айнщайн:

"Две неща са безкрайни човешката глупост и вселената, но за второто не съм сигурен..."

# 37
  • София
  • Мнения: 38 476
Laughing 60 кг съм и съм висока 168 см

Слушай мацка. Така както е лято, а ти си бременна в началото - значи с големите ц... напред. Облечи един потник, ама по-изрязан, сложи една спирала и червило и излезте с мъжа ти.  Ама ти върви 1 метър пред него. Да види той как другите мъже ще те заглеждат! Поне мен много ме заглеждаха в началото - чак ми беше неудобно! Аз съм с твоите мерки.

А за след бремеността му кажи, че хич няма да ти е до него - ще имаш с какво да се занимаваш поне годинка Wink

# 38
  • Мнения: 323
Сигурно ще порастне,но обидата/раната/ си остава ...Ти обаче не забравяй да му показваш и казваш колко те обижда и дразни такова поведение ,ако той продължава.
Пожелавам ти лека бременост и да се радвате на здраво бебе  Peace
Peace

# 39
  • Мнения: 2 471
Ако сега си свинчуга, каква ще си в неговите очи когато станеш 8-9 месец бременна? Този твой съпруг изобщо не мисли какво говори. Вземи го халосай от мене с нещо по-тежко и не си го слагай на сърцето. Мъжете и те превъртат, когато сме бременни. Сякаш и техните хормони побесняват.

# 40
  • Мнения: 157
Моят мъж ми викаше кралски пингвин,но с най-добро чувство.Според мен много зависи и от самите нас как ще ни възприемат,никой мъж не обича да му мрънкат,да няма секс/ако си добре/и какви ли не лиготии.
Покажи му,че ти се чустваш добре и секси това е много важно!

# 41
  • Мнения: 845
Честно казано не разбирам твоят мъж.  newsm78 Уж е направил детето с чистото съзнание, че ще има промени в тялото ти, а сега така да се гаври. Да си призная - ядосах се много.  #Cussing out Представям си какво ще изтърпиш до 9 месец, когато бебчо ще е по-голям и съответно и коремчето ти. Повечето мъже намират бременните жени за доста сексапилни, но на твоя явно нещо му е мръднало. Извини ме, но не се стърпях. А какво би казал с моите наддадени 25 кг.? Е и какво - нали сега ги няма  Simple Smile Това е просто период, в който ти самата, а защо и не той с теб да бъдете най-щастливи в плановете си какво ще стане, как ще изглежда и тем подобни.....а не ти да се притесняваш дали ще качиш някое друго килце и това да се отрази на бебчо. Поговори си сериозно с него и му обясни в природата как стават нещата и че заради едно мъничко същество би променил разсъжденията си. Желая ти лека бременност!

# 42
  • Мнения: 7 186
Абе я дай една снимка /ако е възможно по бански Mr. Green/ на тоя хубостник с претенциите, да го видим на кво прилича Whistling
Не знам как го търпиш Confused Може да го гони някаква "бременна" криза, преди да забременееш така ли се държеше?

# 43
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Регистрирай се в няколко сайта за запознанства, отваряй скайпа и кюто и почвай зарибявки с чужди мъже - да се чуват кикотения и да се гледат снимки ! Да видим кой кого ! Ако не те изревнува и не почне да ти обръща повече внимание, му фрасни един тиган в главата  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 336
Аз дотук съм с 9 кила напред. Моят заяви само, че и без това никога нямало да бъда слаба - та за това да съм раждала, че да имам оправдание.
А пък сега като го питам - изглеждам ли бременна? Той ми вика - Изглеждаш дебела. Мъже...  #Cussing out
Ама поне за чужди не ми е намеквал. Иначе  #2gunfire  #2gunfire   #2gunfire

# 45
  • Мнения: 2 471
ИСКАМ ПОНЕ ЕДИН МЪЖ ОТ ТЕЗИ ДЕТО ХЕМ ИСКАТ БЕБЕ, ХЕМ ЖЕНАТА ДА НЕ ПЪЛНЕЕ, ДА ВЗЕМЕ И ДА ЗАБРЕМЕНЕЕ, ТА ДА ВИДИ КАКВО Е:

- В НАЧАЛОТО ДА ПОВРЪЩАШ, ДА СЛАБЕЕШ И ХОРМОНИТЕ ДА ТЕ ПОБЪРКВАТ
- В СРЕДАТА ДА УСТАНОВЯВАШ, ЧЕ ДРЕХИТЕ ВЕЧЕ НЕ ТИ СТАВАТ
- В КРАЯ ДА ТИ ПРИТИСКА ПИКОЧНИЯ МЕХУР, ДА ТИ СЕ ПОДУВАТ КРАКАТА И РЪЦЕТЕ, ДА НЕ МОЖЕШ ДА СПИШ, ДА ТИ ТЕЖИ.............
 - НАКРАЯ ДА РАЖДАШ С ВСИЧКИТЕ МУ БОЛКИ
 - ПОСЛЕ ХЕМ ДА СЕ ВЪЗТАНОВЯВАШ, ХЕМ ДА СЛАБЕЕШ, ХЕМ ДА ГЛЕДАШ ДЕТЕНЦЕ, ХЕМ ДА СИ ДОМАКИНЯ И СЪПРУГА  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 14:06 от Dencho

# 46
  • Мнения: X
Това изобщо ама изобщо не ми се струва нормално и адекватно отношение ooooh! на колко години е този човек? немога да повярвам, че може така да се говори на някоя жена.

# 47
  • Мнения: 217
Путьо.
Друго не ми идва на ум.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ох, чак аз му се ядосах на твоя мъж! #2gunfire Ами отговорай му в неговия тон, че няма да си вечно бременна, детето няма да е все малко, но пък на хубав мъж и рога му отиват!  hahaha Мисля , че си заслужава да му го казваш по 20 пъти!
А на теб , мила, ти пожелавам лека бременност и гледай да я караш по-спокойно /колкото можеш/ , защото всичко се отразява на бебчо!

 Mr. Green

# 49
  • Мнения: 20
Момичета,всичко е наред.Явно е била неадекватна реакция от негова страна,след като поговорихме всичко престана и сега е много щастлив,хвали се наляво надясно,подскача нощно време като ставам да пишкам ,да не би нещо да ми има ,купихме си кола и постояно за това как сме щяли да возим бебо вътре се говори и така нататък.Просто явно е била неадекватна реакция или просто страх от промените. целувам ви за подкрепата,вече всичко е супер  Hug

# 50
  • Мнения: 4 422
Лека бременост  Peace

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Стискам палци да нямате повече такива проблеми  HugЛеко бременеене!

# 52
  • Мнения: 2 673
и аз съм съгласна, че става въпрос за "говедо"
въобще не се извинявам, че ти го казвам, но такова едно\бившо\ си го отглеждах сума ти години..накрая го оставих да си чеше крастата с която намери  Sick
простака му с протак

# 53
  • Мнения: 636
Карил, споко Peace Подобриха се хората Laughing

# 54
  • Мнения: 917
аз бих му теглила една и бих махнала детето докато е време, за да не съжелявам после, това е глупав мъж според мен

# 55
  • Мнения: 2 563
Значи аз много се ядосах,за някой ще е смешно да се ядосвам за това ,за други ще е нормално.
От 2 месеца съм бременна и моя мил мъж след като премина през няколко фази на вълнение,от неверие до хвалене,се започна една друга вълна която ме влудява и ми се иска да разбера дали и вие бихте се ядосали или просто хормоните ми са в повечеко. Вълната сега е ,че много му се иска нещо чуждо  и че аз съм започнала да напълнявам,почнаха се кусори да ми се търсят,каква е тая дупчица или издутинка .Вчера се мерих,на килограми не съм мръднала ,но корема ми се издува много.И това ми се повтаря всекидневно.Той не можел да живее с дебела жена и ако след като родя ,не съм отслабнела да не съм се сърдила,но той нямало да иска да прави секс с мен .След вчерашната забележка,че съм станала"свинчура" вече ми дойде в повече и му казах ,че ще направя аборт и се разделяме.Той ме гледа като полезно ископаемо и ми казва че си вкарвам филми. Че аз нещо си измислям и че той се бил шегувал  Хайде вие сте.Така и така ми е достатъчно обидно,нека ви чуя вас по въпроса.А да изясна ,че не съм дебела. тежа 60 кг и съм висока 168 см ,не съм качила въобще и ми е много обидно сържанието му,кара ме да се съмнявам дали не правя грешка да му раждам дете и дали той трябва да е бащата.заедно сме от 6 години и по принцип се разбираме ,но от 2 месеца насам направо незнам какво се случва.И сега съм на кръстопът.Много исках дете ,трябваше ми време да го убедя и накрая го направихме ,но той сега нещо му стана и постояно прави нямкви намеци и ми намира кусори


Къде ги намирате тия боклуци бееееееее?

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ако обичате, по-спокойно с определенията...!!!
Да не се налага да играя с метлата...
newsm75

# 57
  • Мнения: 123
След като прочетох много мнение (предимно на жени) ще си кажа и моето като на мъж (говедо) и като на човек който обича да се шегува (за съжаление някой път околните не разбират когато го правя Sad  )
Наистина макар и доста невероятно новината,че ще става баща може  да го кара да пуска някой път доста пиперливи и неуместни шеги към теб.Аз сам знам какво изтърпя горката ми сестра ( и то от  собственият си брат) през двете си бременности.Макар,че за втората вече бях разбрал до каква степен майтапа е майтап и кога става обида.Сега когато съпругата ми чака първото ни дете аз гледам да се контролирам и се надявам,че и за в бъдеще ще мога (все пак тя едва в началото на 2 месец).Надявам се,че ако не успея да се контролирам и  пусна някоя не чак толкова уместна шегичка тя ще ме разбере.така,както ти би трябвало да разбираш кога мъжа ти се шегува и кога не.
Моето лично мнение,че не бива да вгорчаваш този хубав момент с такива неща,разбира се за това трябва да се потруди най вече той.Просто му кажи,че не смяташ,че тези шеги за уместни и по поведението му ще разбереш дали наистина го е мислил.
Желая ви всичко хубаво

# 58
  • Мнения: 3 622
Такъв не бих го търпяла вообще

# 59
  • Мнения: 141
sajalqvam,no maja ti e absoluten glupak.qvno toi ne e dorasal da ima deca.az sam v 5 mesec,dobre oformena i neli6ava6ta se ot ni6to,pri vse 4e se depresiram ot vida si,no maja mi e tozi,koito me uspokoqva i obqsnqva kolko normalno bilo tova za bremennata jena.daje s netarpenie 4aka da se izduq o6te pove4e,za da mi se "naradval"-sqka6 izpitva gordost ot vseki moi ka4en kg.moje da ti stanah dosadna,no spored men taka trqbva da se darji bade6tiq ba6ta.saveti ne davam-sama re6avai,no smqtam,4e tova sa seriozni ne6ta.ako edin maj te obi4a,toi 6te napravi vsi4ko vazmojno da se 4uvstva6 dobre-koeto to4no sega ti e nai-neobhodimo.MISLI



Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!!!

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 23:51 от Ekcnpec

# 60
  • Мнения: 730
Значи аз много се ядосах,за някой ще е смешно да се ядосвам за това ,за други ще е нормално.
От 2 месеца съм бременна и моя мил мъж след като премина през няколко фази на вълнение,от неверие до хвалене,се започна една друга вълна която ме влудява и ми се иска да разбера дали и вие бихте се ядосали или просто хормоните ми са в повечеко. Вълната сега е ,че много му се иска нещо чуждо  и че аз съм започнала да напълнявам,почнаха се кусори да ми се търсят,каква е тая дупчица или издутинка .Вчера се мерих,на килограми не съм мръднала ,но корема ми се издува много.И това ми се повтаря всекидневно.Той не можел да живее с дебела жена и ако след като родя ,не съм отслабнела да не съм се сърдила,но той нямало да иска да прави секс с мен .След вчерашната забележка,че съм станала"свинчура" вече ми дойде в повече и му казах ,че ще направя аборт и се разделяме.Той ме гледа като полезно ископаемо и ми казва че си вкарвам филми. Че аз нещо си измислям и че той се бил шегувал  Хайде вие сте.Така и така ми е достатъчно обидно,нека ви чуя вас по въпроса.А да изясна ,че не съм дебела. тежа 60 кг и съм висока 168 см ,не съм качила въобще и ми е много обидно сържанието му,кара ме да се съмнявам дали не правя грешка да му раждам дете и дали той трябва да е бащата.заедно сме от 6 години и по принцип се разбираме ,но от 2 месеца насам направо незнам какво се случва.И сега съм на кръстопът.Много исках дете ,трябваше ми време да го убедя и накрая го направихме ,но той сега нещо му стана и постояно прави нямкви намеци и ми намира кусори



Ти сериозно ли говориш  Shocked?

# 61
  • Мнения: 867
Не се учудвам на тази историйка.И както го оплюхте всички този мъж ще кажа, че почти всички си имат някакви идиотски странности или извратено чувство за хумор които може би ние не разбираме. Или пък не са порастнали. Например аз познавам един, който в деня на сватбата си казал на жена си че хич не му харесва...Пък когото и да питаш от приятелите му ще кажат че този човек е супер точен, мъж на място и т.н.

Но моят знае че подобни пиперливи забележки не се правят и майтапа си е майтап, ама с някои неща не е...

# 62
  • Мнения: 1 426
Човека се шегува, а ти му се връзваш яко, заради хормоните.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 554
За съжаление развръзката на тази история не е хубава. Това видях, докато се ровех из форума  Sad

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217207.msg4839898#msg4839898

# 64
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За съжаление развръзката на тази история не е хубава. Това видях, докато се ровех из форума  Sad

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217207.msg4839898#msg4839898

Гадна работа  Tired

# 65
  • Мнения: 123
За съжаление развръзката на тази история не е хубава. Това видях, докато се ровех из форума  Sad

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217207.msg4839898#msg4839898

стана ми много гадно след като видях как са се развили нещата,честно казано не вярвах,че ще има такава развръзка.надявам се тя скоро да се оправи,а що се отнася до мъжа и (ако въобще може да се нарече мъж) съм сигурен,че един ден ще съжалява

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Неприятна развръзка наистина  Sad

# 67
  • Мнения: 750
Милото мими4е.... Cry
Незнам какво да кажа....Много тъжно! Sad
А този който я остави....Гад мръсна,ще съжалява един ден! #2gunfire

# 68
  • София
  • Мнения: 38 476
Като прочетох за аборта все едно някой ме тресна в корема. Много е гадно!
Есес, дръж се! Ние сме с теб! Hug

# 69
  • Мнения: 141
дано да е за добро.след като мъжа и го е допуснал,зна4и не е искал детето.следователно тя и детето нямаше да са щастливи.есес,пожелавам ти да срещнеш мъж,които да те заслужава и оби4а и с него да си направите 4удесно детенце.много,много късмет

# 70
  • Мнения: 4 733
Боже, какви са тези мъже-идиоти?! Я вземи малко му скръцни със зъби. Честно, втрещена останах като прочетох.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 493
Нямам думи  Sick Sick Sick
отдавна не бях чела такова нещо  #Crazy
Есес - смятам, че постъпваш правилно. Съжалява че така са се развили нещата, но по добре сега отколкото това да се беше случило след 5 месеца
Успех   bouquet

# 72
  • Мнения: 239
мъже изроди Sick #Crazy

# 73
  • Мнения: 411
Есес,миличка!Такъв мъж...,боже какво говоря,това не е мъж!Замисли се сериозно.Подобно негово поведение не е подходящо,нито уместно,нито нормално....и да му се иска нещо чуждо...,че си ставала дебела...Аз съм потресена и не бих търпяла да ми говорят така.И не вярвам да е временно.Веднъж позволи ли си подобна фриволсност остава за цял живот!Не си го причинявай!Извинявай,че ще го кажа,но тоя е ****и и идиота!!!!!!!!!

# 74
  • Мнения: 51
Това е много грубо, обидно и според мен недопустимо спрямо една жена в случея ти. Незнам какъв съвет да ти дам от това да му кажеш всичко в прав текс и че всяка жена дори и най - слабата напълнява по време на бремеността и неговота държание в момвнта е детинско.
Надяван се че всичко ще се оправи. Успех  Wink

# 75
  • Мнения: 268
Това е много грубо, обидно и според мен недопустимо спрямо една жена в случея ти. Незнам какъв съвет да ти дам от това да му кажеш всичко в прав текс и че всяка жена дори и най - слабата напълнява по време на бремеността и неговота държание в момвнта е детинско.
Надяван се че всичко ще се оправи. Успех  Wink

Момичета, няма смисъл от такива съвети. Ето какво е публикувала eses в друга тема:

"Мили момичета,с болка ви съобщавам ,че мъжа ми пожела да се разделим и аз ще направя аборт.Има друга жена и аз никога не съм се чувствала по предадена. Иска ми се да изчезна и да спра да страдам ,от сега на татък ще се опитам да не пиша в форума а и да не ви чета,много ме боли.

Майка ми е на смъртния си одър,а баща ми го няма по принцип в живота ми. Преди 2- години почина най-добрата ми приятелка и сега аз съм толкова сама и предадена,колкото никога не съм била и като се замисля не мога да кажа ,че в живота ми в момента има човек който обичам,защото загубих всички.

Здравейте момичета,аборта ми беше в сряда,мина успешно и сега съм добре.Пожелавам ви прекрасно бременеене ,малко тревоги и най прекрасните бебета.Надявам се след време да ме срещнете някъде в отчетни.Ако някоя може да ми каже как да махна календара отдолу,ще е много добре.
Успех
"

Мила eses съжалявам за това, което си преживяла! Пожелавам ти да срещнеш един истински стойностен мъж, с когото да имате най-прекрасните деца! Прегръщам те.  Cry

# 76
  • Мнения: 700
 Наистина много тъжна история.Есес,ако случайно прочетеш това,знай,че никога не е само черно.Винаги идва след това светлина.Живота е колело,в което се редуват трудности и радости.Бъди силна.И понякога нещо,което ти се струва лошо,разбираш след време,че то е част от един "план",който е създаден да ти донесе много по-голямо щастие.Искрено ти го желая  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 2 336
Много болно ми стана когато прочетох продължението на твоята история. Там видях себе си, как мъжът ми се изниза като ме остави в 7 месец бременна и със 7 годишен син. Не мога да кажа дали всичко при теб е било за по - добро, но искрено се надявам че ще намериш човека. Не знам дали това ти е облекчение, но поне не си носиш деца като зестра.

# 78
  • Мнения: 411
Еееее,много гадно ми стана,бе!И сега точно преди лягане...Съжалявам много да прочета това!Знам,че на нея също е отредено щастие...скоро!пожелявам й го от сърце!!!

# 79
  • Мнения: 127
С цялото си сърце пожелавам на това моми4е за напред само положителни емоции , много щастие и семейство което да запълни празнотата !

# 80
  • София
  • Мнения: 589
след като мъжа и го е допуснал,

Ти между редовете ли четеш #Crazy.детето е планувано.даже искаха да е ОВЕН и го бяха из4ислили.А за него.Само да ми падне и тук ще пиша.Един п..р е малко да кажа.Човека си намери нещо за е..е и реши 4е ве4е не иска детето #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 81
  • Мнения: 71
Смъртно наказание за този Изрод!

off topic: Българска запазена марка  ли е след 5-6 годишно съжителство вместо човешки да се разделим с някой да започнат изневери, лъжи, скандали и все такива екстри-награда за това че сме отдали няколко години от живота си и сме обичали?

# 82
  • Мнения: 2 336
Смъртно наказание за този Изрод!

off topic: Българска запазена марка  ли е след 5-6 годишно съжителство вместо човешки да се разделим с някой да започнат изневери, лъжи, скандали и все такива екстри-награда за това че сме отдали няколко години от живота си и сме обичали?
Подкрепям с две ръце. Колкото повече даваш, толкова повече се гаврят с теб. Поне при мен така стана.

# 83
  • Мнения: 18
Не му казвай нищо. Събери си чантата и отиди при майка ти за 2 дена. Като се обади му кажи, че си запазила час за аборт и му гледай сеира. Ако наистина те обича ще изтрезнее на часа. Ако няма промяна - е, значи не са само хормони.


ТОЧНО ТОВА НАПРАВИ! УЖАС , ти си го познаваш де,  но ако е такъв какъвто аз си го представям по-добре не раждай дете

# 84
  • Мнения: 4 422
Не му казвай нищо. Събери си чантата и отиди при майка ти за 2 дена. Като се обади му кажи, че си запазила час за аборт и му гледай сеира. Ако наистина те обича ще изтрезнее на часа. Ако няма промяна - е, значи не са само хормони.


ТОЧНО ТОВА НАПРАВИ! УЖАС , ти си го познаваш де,  но ако е такъв какъвто аз си го представям по-добре не раждай дете

момичета стига съвети,четете цялата тема.По - назад пише ,че е направила аборт и то отдавна,сигурно вече  е и забравила..Стига сте и давали излишни съвети.

# 85
  • Мнения: 18
Извинявам се  ooooh!  наистина не бях прочела всичко по темата, но се подразних и веднага реших да пиша Cry

Общи условия

Активация на акаунт