Чувствам се..............мнооого нещастна

  • 4 034
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 715
"Колкото повече тръни, толкова по- хубава роза", казваше една баба.
Сигурно трябва да изтърпим тези бодежи и накрая да се радваме на букети....    bouquet
 
 Мечтите са за това да се сбъдват.
Ще се сбъдне и твоята , трябва обаче повече упоритост, сила и кураж, а аз съм сигурна, че ти имаш тези качества, защото всички момичета, които пишем тук ги имаме. 
 
Благодаря Ви!Дано да сте прави!Успех!

# 31
  • Мнения: 1 715
Сега отново съм бременна(преди 2 седмици видях двете чертички)и се надявам този път всичко да е наред!

Дано всичко е наред!Искрено ти го пожелавам,заслужаваш го! Hug

# 32
  • Мнения: 2 422
"Колкото повече тръни, толкова по- хубава роза", казваше една баба.


Това ми хареса  Peace

благодаря,на всички ви!страхотни сте!Тук в този форум всички сте много земни и добри хора,а защо така сме наказани..................???
Успех на всички!

Не сме наказани а силни ......... Господ ни дава още по голяма сила така
"Това което  ме убива ме прави по силна"

# 33
  • София
  • Мнения: 3 123
когато ме стимулираха ,имах само един доминантен  фоликул и то на 19-ти ден.Вече и аз и док. се бяхме отчаяли,че ще стане нещо.При следващите бременности не съм ходила на фоликулометрия,а се опитвах сама да изчислявам овулацията чрез темпетатурния метод и календара на Зачатие.

# 34
  • Мнения: 2 259
Извинявай че малко по късно пиша.Октомври 2005 ми предложиха лапароскопия  за фенестрация,събудих се с лапаротомия,не разбрах явно какво съм подписала и сега си имам разпорен корем с 17 шева и още 3 -4 на пъпа.Последва януари 2006 масивен кръвоизлив в малкия таз,не можаха да ми обяснят точно,но ми казаха че в последствие не фенестрацията е  засегнат кръвоносен съд ,кървял бавно и  ми изкараха  с 2 пункции около 200-280 мл. желирана кафява кръв.Отново след недоглеждане на прословутата добра д-р Цветкова  си останах с един яйчник и  две тръби,но това е по дълго за разказване.Ако искате и  пак може да разкажа ,но в по стара тема "Надеждата ми умира" съм си изляла душата.
Пожелавам ти успех при всяко решение!И на всички други много здраве !

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Валикир,благодаря,че сподели за това,което си преживяла и много съжалявам,че се е получило така CryЯвно наистина тези методи могат да причинят и големи поразии.А аз се чудех защо получавам кръвоизливи в яйчниците,а доктора просто не е искал да си признае,че е засегнал някой кръвоносен съд.Успех и на теб,мила!

# 36
  • Мнения: 2 259
Не искам съчувствие мила,то не ми помага.Искам по малко некадърни лекари  да има в тази държава.Искам повече разбиране на проблемите ни  и повече търпение от двете страни.Цецинка желая ти много здраве и касмет и на всички тук  момичета.
Не се подлагайте на интервенции застрашаващи както здравето ви така и живота!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,ако е прозвучало като съжаление,но просто ми е мъчно,че такива неща се стоварват на плещите ни,но не се отчайвам,както казва една съфорумка"вярвам,че най-доброто предстои".

# 38
  • Мнения: 2 259
 Няма проблем мила.Ние тук си знаем какво ни е .

# 39
  • Мнения: 1 715
Няма проблем мила.Ние тук си знаем какво ни е .
много съжелявам!дано при мен няма такива усложнения!аз съм категори4на,4е няма да се подложа на операция пове4е!от4аяна съм,и това е лошото,4е се отразява на близките ми,много съм изнервена Sad

# 40
  • Мнения: 2 259
Нерви ли каза?Знаеш ли ,че не мога да се позная.Как се карам само за глупости,как викам,как близките ми страдат от това.Благодарна съм обаче ,че ме  разбират и приятелите не ме изоставят.

# 41
  • Мнения: 1 715
Нерви ли каза?Знаеш ли ,че не мога да се позная.Как се карам само за глупости,как викам,как близките ми страдат от това.Благодарна съм обаче ,че ме  разбират и приятелите не ме изостав

ят.
същото положение,добре,4е съпругът ми отстъпва.и знам,4е едно бебе ще ми реши проблема,но.............не става Sad

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ще стане!Ще си имаме бебчета!

# 43
  • Мнения: 319
Аз също съм на мнение, че не е лошо докато чакаш часа си при д-р Стаменов, да посетиш и д-р Даскалов със цялата документация, която имаш по проблема ти. Аз ходя при него, също са ми дупчени яйчниците, нямах овулация, но след по-силна стимулация и инсе - забременях. Помогна ми точно д-р Даскалов. Той сега е в Медикус - Алфа. Не се чака много. В понеделник си записваш час за същата седмица. Аз ще ходя другата, защото той ми следи бременността. Успех!

# 44
  • Мнения: 1 715
Аз също съм на мнение, че не е лошо докато чакаш часа си при д-р Стаменов, да посетиш и д-р Даскалов със цялата документация, която имаш по проблема ти. Аз ходя при него, също са ми дупчени яйчниците, нямах овулация, но след по-силна стимулация и инсе - забременях. Помогна ми точно д-р Даскалов. Той сега е в Медикус - Алфа. Не се чака много. В понеделник си записваш час за същата седмица. Аз ще ходя другата, защото той ми следи бременността. Успех!
Много се радвам за теб!
аз съм 4ела,4е инсеминация се прави при други при4ини,при поликистоза постига ли се успех,как като аз нямам овулация???

Общи условия

Активация на акаунт