Пъпки по..

  • 2 257
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Това с малките пъп4ици е слън4ева алергия........Имам си я всяко лято - спасение има само едно - без слънце.....Което няма как да стане,затова,ако искате не ги малтретирайте с каквото и да било, до следващото показване на слънце,пак ще се появят... Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Какъв си взе последно?

# 17
  • Мнения: 2 673
аптеката беше затворена мамка му #2gunfireсамо дето се мандрах с  количката до там  sweatingа бебо полудя да реве..
ще мажа със спирт и йод пак..
мазах с Адвантан, Певизон...
като акне са ..мале. Shockedсигурно още не съм излязла от пубертета...
за критическа ми е рано... newsm78

благодаря ви!!!

# 18
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Ако е като акне,спирт и йод няма да ти помогнат,най доброто нещо за мен е дермален разтвор Зинерит,продават го в аптеките,това е много ефикасно средство против акне.

# 19
  • Мнения: 222
Аз също имах и си направих изследвания и се оказа-стафилококи,но ако при теб не е това пробвай с Далацин,разтвор за лице е ,против акне,на мен много ми помогна,но аз си мажех от време на време и гърба,но е възможно да е и от горещините...

# 20
  • Мнения: 2 673
Благодаря момичета!

още утре ще потърся препоръчаните от вас средства  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Моите пъпки по гърба се махат като отида 4-5 пъти на солариум. Изсъхват и не се появяват половин и повече година вече. Опитай.

# 22
  • Мнения: 1 027
На мен също ми се появяват от жегата, но не ги мажа с нищо.

# 23
  • Мнения: 1 440
Ох, тъкмо мислех, че съм единствена с тези гадини по гърба Blush Появиха ми се това лято и не се махат..мажа със спирт, но ефектът е много бавен. Предполагам, че е от жегите и гледам да ходя на плаж да ги "уморя"...Мислях, че може да е от шоколада, който си хапвах в повечко напоследък, но вече 2 седмици не съм помирисала сладко, а пъпките са си все така там Confused

# 24
  • Мнения: 689
Аз моите ги преборих с редовно обтриване с гъба луфа. След това подсушавам хубаво и мажа с някакъв лосион за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт