малки номера обувки за прохождане

  • 1 493
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Моля Ви, мами, помагайте! Моето мишленце вече крачи доста уверено, като се държи за ръчичка, но всичките ни обувчици са декоративни! Лошото е, че е с малко краче - досегашните ни обувчици са №16, и не можем да намерим толкова малки обувчици. От КиК ми предлагат буйките, но те наистина не ми харесват  Confused Ще съм ви благодарна ако ме насочите към някоя марка и съответно магазин, в който да намеря подходящи обувки за нашите крачета. Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Виж на Капчица Simple Smile Само че в София незнам къде има. За Пловдив мога да ти кажа:)

# 2
От 13 август Колев и Колев си пускат новата есенна колекция, ако можеш да изчакаш - сигурно ще имат готини неща. А пък те имат и 17 номер обувки не само буйки.
Успех в търсенето, че знам колко е сложно с малките крачета.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 014
колко см й е крачето???
имай пред вид че марките имат разлика например на една фирма 18 номер миже при др и 21 дори да ги водят...

9,7 сантиметра 16 номер
10,3 см=17 номер
11 см=18 номер
11,6 см=19 номер
12,3 см=20 номер
13 см=21 номер
13 см=22 номер
14,3 см=23 номер
15 см =24 номер
15,6 см=25 номер
16,3 см=26 номер
17 см=27 номер
17,6 см=28 номер
18,3 см=29 номр
19 см=30 номер
 
ето примерно съответстви - номер/см

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 14:10 от bubu_to

# 4
  • Мнения: 3 457
Рихтер имат малки обувчици Peace 17 или 18 но съответства на 10 и нещо см. Ето шаблона им
ТУК

# 5
  • София
  • Мнения: 44 014
по шаблона са както тази таблица, която съм си сваляла някъде от нета....поне доколкото видях Wink

# 6
  • Мнения: 3 457
по шаблона са както тази таблица, която съм си сваляла някъде от нета....поне доколкото видях Wink
Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 743
Благодаря ви много, момичета!  Hug Heart Eyes
Премерих крачето - ако съм го измерила правилно, защото моето диване само шава - е около 10 см. Аз и без това не смея да купувам без да меря. Незнам аз колкото и пъти да питам в КиК там все ми казват, че нямат толкова малки номера. А тези на Рихтер къде ги има, а и за Капчица нямам никаква представа - за съжаление в Пловдив ми е малко неудобно  Grinning Hug. Днес кумата ми каза, че е видяла на Плиска някакви сандалки на Минимем 18номер - мисля утре да прескоча да ги пробваме - поне е някакъв вариант. Ако се сещате за друг магазин, в които може да се намери евентуално нещо свиркайте - то се е видяло, че ще падне голямо обикаляне, поне да използваме докато татито е отпуска  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 44 014
за да премериш крачето трябва да е стъпила - примерно на лист - отбелязваш от къде до къде и мериш - или си разпечатваш схемата която котето ти е пуснала...иначе да КиК имат 17 номер със сигурност...поне в магазина на Драганов преди имаше като търсихме, но се оказа че 18 ни трябва, а и не ми харесаха тяхните обувки хич....
Рихтер доколкото се сещам има в едно магазинче до хемус.....

Магазин МАКСИ КОЗИ
ул. “ Крум Попов “ 62


преди имаше обувчици за прохождане на минимен 17 номер на витошка в джуниър. но това беше миналата година....

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 23:09 от bubu_to

# 9
  • Мнения: 27 524
В Скай Сити до завод Електроника има Хиполенд и там има доста добър избор на минитюрни обувчици  Peace

# 10
  • Мнения: 1 230
Бикал имат толкова малки. А КиК също имат 16-17 номер буйки  Peace

# 11
  • Мнения: 743
bubu_to и аз така мерих, но щом и хвана крачето и почва да го дърпа и подскача, та затова казвам че е около 10 см. Мерси много ще минем и през този магазин до Хемус, дано да намерим нещо  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 679
Магазин в който продават обувки на Капчица се намира в кооперацията намираща се отдругата страна на градинката преди Инфекциозна болница на самия бул. Нестеров  ще питам татито ни като се върне от работа от там ни купи ботушките. Аз самата не съм ходила до магазина и затова не му знам точния адрес.

Общи условия

Активация на акаунт