Пилешко месо - от домашно пиле или от магазина

  • 544
  • 10
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Имам домашно пиле Дали е добре да взема от него бялото месо или да купя  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Лично аз домашното пиле винаги го оставям за детето. Винаги го е понасяла добре, не е имала проблеми.

# 2
  • Мнения: 758
И аз съм за домашното пиле. Купените със сигурност са пълни с антибиотици, добавки и тем подобни неща с които се е хранило пилето.

# 3
  • Мнения: 5 401
И аз съм за домашното пиле. Купените със сигурност са пълни с антибиотици, добавки и тем подобни неща с които се е хранило пилето.

Подкрепям!

# 4
  • Мнения: 3 718
Ако имах домашно пиле бих го дала на детенце, но за жалост имам само домашна котка, а тя е малко неподходяща  Mr. Green
А от магазинното месо ме е стах да давам, много го набухват с разни там екстри.

# 5
  • Мнения: 875
домашно! малко по-жилаво е, но като го посвариш повечко...  chef

# 6
  • Мнения: X
домашно! малко по-жилаво е, но като го посвариш повечко... chef
  и аз така процедирам Hug

# 7
  • Мнения: 814
истината е, че аз вкуса на домашното пиле не го обичам - свикнала съм с "тъпите" бройлери, ама какво да правиш - градско чедо. Обаче що се отнася до детето - без съмнение домашното е за предпочитане. От един педиатър съм чувала, че дори много малко детенце можело да започне да кара ранен пубертет именно от прекаляване с бройлери (от нещата, с които ги хранят) newsm78.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 289
Благодаря ви. Да си призная мислех че ще получа обратни отговори, но много съм доволна от тези Peace

# 9
  • Мнения: 950
Аз откакто съм захранила с пилешко месо, давам само домашно.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
домашно разбира се, щом имаш е с пъти по-добре

Общи условия

Активация на акаунт