Какво ми става с цикъла?!

  • 866
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Отново имам проблем Sad и се опитвам да открия причината newsm78  От вчера започнах да пия Ясмин,гинекологът ми ми го предписа.Преди това четох листовката и ми се изправи косата #Crazy но все пак го започнах,тъй като повечето противозачатъчни имат тези странични ефекти.Нищо друго ми няма,освен,че ми тече много силно,не като преди.Сутринта като се изправих от леглото и рукна кръв надолу по краката ми #Crazy  така бях в болницата след раждането,така ми течеше по краката и по пода на стаята.Ама за тогава е обяснимо,а сега?Дали организма реагира на хапчетата,дали съм много притеснена,че и детето е болно?Ако продължи,ще звънна на доктора,вие какво мислите?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз този месец започнах да пия Ясмин, самопредписах си го. Исках гинеколога да ми предпише нещо подходящо за почти постоянното ми кървене, но той си знаеше само прогестеронови препарати, а резултат от тях няма. Реших да ги спра и да пробвам с Ясмин, макар че като прочетох листовката и на мен ми се изправи косата- не се приема при кървене извън цикъла Shocked ooooh! Но за сега съм много доволна- кървенето постепенно намаля и спря Grinning А ти по-добре говори с гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 490
МараСара,за твое успокоение те съветвам да звъннеш на гинеколога.
Рени, какво имаш предвид прогестеронови препарати? За моето постоянно кървене, лекарят ми реши, че е от ниския прогестерон / 0.59, 19 дни след цикъла/и ми предписа противозачатъчни Линдинет. След 2 дни трябва да ги започна newsm78, дали ще има смисъл?

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
eli_gu, аз 2 пъти пусках теми за моето кървене... На мен заради ниския прогестерон ми изписаха Дуфастон- пих го, но хич не ми влияеше добре и нямаше ефект. Поисках да го сменят с противозачатъчни, но ми изписаха друг, по-ниско дозиран хормонален препарат- Плимунор, от който отново нямаше ефект. А аз искам да пия нещо непрекъснато, а не тогава, когато така или иначе ми спира кървенето- след овулацията. И реших да рискувам и на своя глава започнах да пия Ясмин... Ами положението значително се подобри и се надявам да има траен ефект Simple Smile

# 4
  • Мнения: 490
Благодаря, Рени! Точно ползата от препарати с Прогестерон коментирахме с лекаря ми- каза ако искам да пробваме, но според него нямало да има ефект, тъй като точно ще го започна и кървенето пак ще се появи...Ще си взема Линдинет.
Успех и на теб и на Мара!

Общи условия

Активация на акаунт