Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 19

  • 12 318
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 119
Момичета, снощи пуснах поръчка, но стои в статус
EN COURS D'ENREGISTREMENT
Там като цъкна и ми дава пояснения:
Mon suivi de commande 
 
Quelques explications sur la situation de mon colis
 
Que veut dire : 
Mes articles en cours d'enregistrement
Votre commande est prise en compte.
Elle est en cours de traitement et nous vous l'enverrons dans les meilleurs délais.
 
 

Може ли някой да ми помогне  с превода?
sisko, казва ти мила, поръчката ти е приета, нещата ти са в процес на подготовка и ще ти ги изпратят възможно най-бързо. Нямаш ли мейл за приетата поръчка?  Grinning

# 361
  • Мнения: 1 225
tina_m45 , имам мейл, ама не бяха дръпнали парите и реших че има нещо нередно.
Много ти благодаря.
Ако може да питам и още нещо  Embarassed
На старата ми поръчка пък има следното:
EN COURS DE PREPARATION  :
Coloris Taille Quantité Commandé le : Etat article Ma livraison
BLOUSON CAPUCHE BEIGE 81 1  27/07/2007   A domicile
LOT DE 2T-SHIRTS GARCON ECRU/BEIGE + BLEU 67 1  27/07/2007   A domicile

# 362
  • In transit
  • Мнения: 11 807
Преди малко си взех колета от 26-ти. Известие така и не е дошло до момента, а колета е бил обработен още в събота. Както и да е. Беше разкъсан и залепен с тиксо на митницата, но нямаше липси, проверих на място. Дрехите си бяха перфектни, улучила съм всичко този път. Качеството и материите са супер. И на мъжо размера съм нацелила от раз.

На някой да му е изчезвала цялата поръка от кошницата? Явно Господ е решил, че не трябва да поръчвам пак  Grinning пъки май вече съм облечена за зимата напълно и аз и родата.

# 363
  • Мнения: 870
Аз ходих сега до пощата и пак нямам нищо, а поръчката е от 24-ти, чудя се дали не е на митницата... не съм получила известие още... но не ми се вярва едно долнище и 4 тениски да са над 2 кг... Как мога да проверя дали е на митницата без да ходя до там?

# 364
  • Мнения: 119
sisko, това е описанието на поръчката ти:
в подготовка, след това цвят/размер/ количество, дата на поръчката 27/27/2007, начин на доставка - на домашния адрес или у дома, както те го пишат  Flutter

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Aquawoman  не можаш да провериш без да отидеш и още повече без да платиш такса справка Peace

# 366
  • Мнения: 6 243

На някой да му е изчезвала цялата поръка от кошницата? Явно Господ е решил, че не трябва да поръчвам пак  Grinning пъки май вече съм облечена за зимата напълно и аз и родата.
Да, случва се, чат-пат. Неприятно е и няма връщане - сядаш и почваш наново да пълниш. Но наистина е добре да го приемеш за знак - излиза много по-евтино така  Wink

# 367
  • Мнения: 119
Аз ходих сега до пощата и пак нямам нищо, а поръчката е от 24-ти, чудя се дали не е на митницата... не съм получила известие още... но не ми се вярва едно долнище и 4 тениски да са над 2 кг... Как мога да проверя дали е на митницата без да ходя до там?
Няма как да я провериш по друг начин, защото справки по телефона не дават.

# 368
  • Мнения: 1 225
tina_m45 , много мерси, пак   bouquet
щото това е част от поръчката ми и се чудех що е отделена Simple Smile

# 369
  • Мнения: 870
chocha,  tina_m45 мерси за инфото, продължавам да си чакам известие тогава...

# 370
  • Мнения: 119
chocha,  tina_m45 мерси за инфото, продължавам да си чакам известие тогава...
Успех, дано да няма проблем и скоро да получиш радостната вест  Peace

sisko, може би не са могли да ги опаковат заедно, дано и при теб всичко да е наред  Praynig, защото моята поръчка вече е тотално загубена и чакам някога да решат да ми върнат парите  Cry

# 371
  • Мнения: 276
Мола ви кажете как да използвам 10евро от анкетата.

# 372
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212135.0

Общи условия

Активация на акаунт