Кока кола?

  • 8 960
  • 196
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
Не пият  Naughty и не мисля че нещо за пропуснали  Laughing
Голямата е пробвала, но не и хареса вкуса на газираното и не проявява желание въобще.
Малката все още не е пробвала.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 867
Габриела е на 5 г. и много рядко пие газирано. Предпочита вода или айран.
Виктория напоследък все по-рядко пие кока кола и всякакви газирани напитки.
У дома винаги има нещо такова, никога не сме налагали забрани и ограничения, но винаги сме изказвали предпочитанията си.
Според мен умереността е важен фактор за избягване на маниите и пристрастяването.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 856
по темата:

не пие изобщо кола детето
аз пия, но не проявява никакъв интерес
просто знае, че това е моята чаша
опита я веднъж и то аз без да искам му я наврях, просто му дадох лекарство и след това да не му горчи вместо вода  Crazy
реакцията му беше просто смешна понеже не пие никакво газирано  Laughing

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В една бутилка Кока-кола от 200мл има кофеин колкото в 1/3 чаша кафе. Т.е. 3 бутилки кола са си едно кафе.

# 49
  • Мнения: X
Малкият на три години опита газирано за пръв път.Мислех си, че  няма да го хареса (като кака си).Но... Изненада!Взе, че му хареса. Година по-късно опита кока-кола и  я залюби от раз.Сега е на пет почти и винаги ако му разрешим си пийва с удоволствие.
Каката до ден днешен (вече е на седем) не обича газирано.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 688
Сина ми е опитвал,но не и е фен.Харесва повече сок или айрян и си ги пие с удоволствие въпреки че вкъщи редовно има кола.

# 51
  • Мнения: 967
Не бих забранявала да пие кола, но и не ми се искаше да пие нищо газирано (не е много полезно).
Така че като беше на 9 месеца и дадох да опита много студена и газирана! Естествено не и хареса, после редовно съм предлагала да й дам и винаги съм напомняла, че е от онова дето щипе езика  Mr. Green. Вече е на 10, но твърдо отказва и да се приближи към чаша с газирано!

# 52
  • Мнения: 2 818
Не пие изобщо газирани неща, вкъщи също не се пият. Понякога за гости сме взимали кола и тя я мисли за бира  Mr. Green (сама си го измисли) Доколкото зависи от мен изобщо няма скоро да пропие тази напитка, както и всякакви газирани работи... Просто не виждам никаква полза от тях.

# 53
  • София
  • Мнения: 938
Аз не пия нищо газирано, но съм й давала да опита - не й харесва (затова и й дадох). Освен това първо близване не се е докосвала до кола или каквито и да е било газирани напитки.

# 54
  • Мнения: 705
като знам аз как умирам за кола, сигурна съм 4е като станат на около 5-6 ще запо4на да им давам по малко. сега им отказвам с довода, 4е са още малки, но това ще върви до време. симона не проявява никакъв интерес, но пък павел все път си проси като ме види да пия.

# 55
  • Мнения: 1 446
Кофеиносъдържащите не мисля да ги давам, като пропие кафе, ще си взима и кола Peace
Peace
Аз лично пропих кола на 22г. с кафе. Сега пия много рядко.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 856
...сме взимали кола и тя я мисли за бира  Mr. Green (сама си го измисли)
интересно, че и моя син каквото и да види в бутилка, независимо от цвета ме пита бира ли е
откъде му хрумва е знам
ще рече човек, че постоянно мъкна бири и пия вместо вода  ooooh! нея  Laughing

# 57
  • Мнения: 2 700
Откровено казано, аз въобще не съм й давала да пие (не обичам и не купуваме) Naughty. Когато тръгна на училище от любопитство започна да си купува, но за моя най-голяма радост желанието й почти секна. Ако има алтернатива с натурален сок, категорично го предпочита.

# 58
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами около 2 годишни,но ние тогава купувахме много кола.И все ме издебваха да си пийнат.След като ние с баща им спряхме да пием и купуваме кола,вече няма къде да "намажат".

# 59
  • Мнения: 47 981
много рядко купуваме, като за тях има винаги друга напитка, кола може да си лизнат, дъщеря ми рядко пийва до половин чашка, казала съмй  че колата има кафе и не се пие от деца
не купуваме много, за да не ги изкушаваме, а и за нас не е полезна
повече проблеми имаме с бирата- нея я купуваме редовно, и все искат да опитат пяната, а все пак е алкохол и не им давам, а те ме дебнат когато не ги гледам и   beer

Общи условия

Активация на акаунт