Секси бременни(бивши и настоящи), ще правим ли конкурс или да?

  • 15 198
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз си загорих ориза, пък  Crossing Arms

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
С колкото искаш. Ама ти така с тези килограми...Ще ни биеш всичките. Че и си малко бременна все още  Mr. Green

Аз снимки мога да пусна от 6-9 месец. Точно да се виждат промените  Wink

Колкото снимки искате, толкова пуснете. Важното е да има корем! И колкото по-голям, толкова по-добре!

Да бе, как ще ви бия, то даже гласуващите могат да ме пренебрегнат задето не съм много бременна, но колкото толкова- и аз искам в кюпа да съм, че след време я има я няма подобен конкурс Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 550
аз предлагам, който има желание да участва
да праща снимка на мейл, после тези снимки ще се качат някъде
и по снимките ще се гласува

# 18
  • Мнения: 27 524
Нямам снимки като бременна  Cry Crossing Arms

ще гласувам  Peace

# 19
  • Мнения: 5 622
Къде по мейл бе? В предната тема се получи добре. Просто при гласуването за любимка на публиката(щото журито ще си вземе отделно решение) ще се пусне нова тема, с всички кандидатки на първа страница, както направих аз с предният конкурс. Получи се добре, мисля аз  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 550
а, не наех
аз не следях предния конкурс
по-точно набирането на кандидатките Simple Smile

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Щом конкурса ще е на принципа на предния значи още в тази тема може да се показват снимките и да коментираме... Бубо, ти обеща да ни се покажеш като направиш темата... айде пусни първа някоя снимка да те обсъдим;-)

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Две страници с празни приказки. Къде са снимките? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 555
Искам да съм жури. Никого не познавам, че съм напълно безпристрастна и много обективна   Sunglasses

# 24
  • Мнения: 5 577
 Sick  Бременна и секси? Не вярвам - като върл противник на тезата, че бременната може да е секси (изключение прави Ирен Онтева, но тя едва ли ще участва тук) - чакам снимки.

# 25
  • Мнения: 4 111
Искам да съм жури. Никого не познавам, че съм напълно безпристрастна и много обективна   Sunglasses

Ти трябва да участваш! Не се спотайвай така - виждаме ти лентичката!

# 26
  • Мнения: 3 835
Ще следя темата!

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 newsm18  Ли-ли-та newsm18  Ли-ли-та newsm18 Ли-ли-та
искам снимкиииииииииииииииииии

# 28
  • Мнения: 5 622
Аз предложих снимките по-натам, за да съберем участнички( да има конКУРс), пък и всички снимки да са на едно място, така че който ще ги качва после на първа страница на следващата тема, да не рови като кокошка в цялата тема, а да стане лесно и бързо. Капиш?

Аз оная голата снимка няма да я пусна в цял размер, да знаете. Все пак е гола. прощавайте. ще я посмаля малко. от Кумова срама....  Joy

# 29
  • Мнения: 3 447
Съобщение от Сопрано, цитирам:
Цитат
кажи на буба да обедини двете теми-за секси бременна и трябва ли да се показват дебелите
Whistling

Общи условия

Активация на акаунт