Анкета за списанията

  • 2 119
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
С първата бременност -изкупих доста списания ,предимно (9 месеца ),но с втората бях открила вече форум -Бг-Мамма  Hug

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Досега не съм намирала някаква информация в списанията, която вече да не съм чела във форума.

# 17
  • Мнения: 4 406
напоследък не купувам списания- преди четях Моето бебе и аз, после разбрах, че си има и електронен вариант. всъщност форумът ми е достатъчен  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 205
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Чета криминале  Peace

Аз си купувам рядко бебешки списания, последно - "Моето дете" - августовския брой, много ми хареса книжката за храненето.

# 19
  • Мнения: 5 362
Не си купувам такива списания.
Чета в Интернет и в разни книжки,които имам Grinning

# 20
  • Мнения: 689
"Бебе" и "Моето бебе и аз"

# 21
  • Мнения: 54
не купувям на работа ги получавам и там ги чета в свободното ми време

# 22
  • Мнения: 2 274
През първата бременност, а и като се роди баткото купувах само 9 месеца! То май нямаше друго   newsm78
Сега купувам, само ако нещо  от първа страница ми привлече погледа  Peace!

# 23
  • Мнения: 1 043
Не си купувам такива списания.
Чета в Интернет и в разни книжки,които имам Grinning
и аз така  Peace

# 24
  • Мнения: 229
"Моето бебе и аз"  Peace

# 25
  • Мнения: 1 701
Не чета списания, Интернет ми е достатъчен.  Peace Веднъж отидох сама с детето на кафе и реших да си купя списание за развлечение и вместо нещо за децата, си купих "9 месеца"...  Crazy Калина го прочете обаче... още 2 страници й остават неизядени...  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 978
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Прости мнителността ми, но каква всъщност е целта на анкетата ти?
Защото "по-леко и разсейващо" четиво далече не се изчерпва с посочените от теб специализирани списания.

# 27
  • Мнения: 4 555
Разглеждала съм някои от списанията и съм се чудела какъв е смисъла да си давам парите, за да гледам реклами  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 613
По време на бременността си купувах почти всичко. Сега взимам само "Моето дете".

# 29
  • Мнения: X
Купувах само "9 месеца".Тогава  беше добре оформено и ми беше полезно и  интересно.Говоря за 2000 и 2002 година.
Сега не знам как е.

Общи условия

Активация на акаунт