как е възможно това??

  • 1 274
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
Оралните контрацептиви - говоря за най-пречистените (Диане и Логест), не влияят толкова много на теглото. Аз пия от 7-8 г. с почивки и до преди 2 години бях 58-60 кг при ръст 173 см. Това, което провали представите ми за себе си, беше плюскането - ама яко  Blush.
Сега вече се овладях и бавно, но сигурно си свалям по 1 кг на седмица горе-долу. Надявам се до края на годината да успея да вляза в кожата и в дрехите си.

# 16
  • Мнения: 2 811
 Здравейте пак
. Да - пия контрацептиви , от които съм почти сигурна, че ми се появи целулит.Пия марвелон, водят се за много леки . Лощото е, че не смея да ги спирам, защото съм алергична към прзервативите.
 също така изобщо ама изобщо не се движа(с изключение на лека гимнастика по няколко пъти на ден, която е по лекарско предписание), защото имам здравословни проблеми, но това скоро ще се промени, надявам се. честно казано, очаквах да е по лесно, защото трудно качвам килограми и колкото и да плюскам си задържам теглото. Но явно освен че трудно качвам трудно и свалям и на тялото ми му е удобно така. ще отида на специалист да ми измери сланинките, но тези неща си личат с просто око . 
 но много искам да се видя с манекенски пропорции. просто си ми е прищявка и желание. стига, разбира се, да не си навредя на здравето.  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт