Да счупим огледалото ( Пу-пу, да не ни е уроки )

  • 4 465
  • 139
  •   1
Отговори

Анкета

Като каква се определяте на база собствено мнение ?

Опции:

  • Мнения: 4 665
 Темата изобщо не е за скромни натури, а за реалистични такива. Въпросът ми е директен и държа отговора му да е изцяло на база личното ви мнение. Имам навика ад поставям десетобална система за всичко, най-вече за себе си. Много е важно поне според мен, човек да знае във всяко едно отношение къде точно по стълбицата се намира.
 Въпросът ми е: " Като каква се определяте на база външността си( става въпрос само за лицето, пояснявам заради Бомбата  Laughing)? "
Ще добавя и анкета за по-голяма точност.

 За себе си мога твърдо да заявя, че съм чаровна жена. Това е.
Ако има предложения за допълнителни отговори в анкетата ще допълвам  Wink

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 12:12 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 10 758
Чакам анкетата.
Ъ, не ми харесват отговорите.

# 2
  • Мнения: 4 665
Е, сериозна е темата. Ти кво искаш? Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 10 758
Ми и аз сериозно бе.
Преди да забременея се харесвах в тяло, доста.50 кг на 172.Добре е, нали.Сега сантиметрите са си същите, но килцата са 75 SickТялото ми е отвратително.
В лице - мисля, че хващам око.Може би ми трябва по-голямо самочуствие.

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Божествено чаровна хубавица! newsm03

# 5
  • Мнения: 4 665
За лице е темата. Телата се моделират, но лицето тц Wink( отхвърлям пластиката естествено )

# 6
  • Мнения: 10 758
За лице е темата. Телата се моделират, но лицето тц Wink
Абе и в лице не съм кой знае какво.Е, не плаша хората, но има какво да се поизглади.
Пък и все си мисля, че другите трябва да кажат.Някои ми казват - имаш хубави очи.А на мен не ми харесват особено.
Примерно.
Не си харесвам носа.Голям е.

Абе най-личната убавица съм, то се знае Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 828
Чаровна жена с комплексно обаяние.


 Crossing Arms откъде да знам? аз тия неща не ги разбирам хич...

# 8
  • Мнения: 389
Чаровница.  Mr. Green

Тъмни бляскави очи, гладка кожа ... днес поне, меки средно дебели устни, хармонични черти ... изключаем един малко гърбав нос  Crazy

За някой може да не съм нищо особено, за друг да съм самото съвършенство. Клишенца, знаете - красотата е в очите на гледащия  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 665
красотата е в очите на гледащия 
Именно, заради това натъртих че темата е за самооценка. Аз нямам как да кажа че щръкналите ми уши са прекрасно красиви и го виждам. Реална самопреценка всеки може да си направи Wink

# 10
  • Мнения: 4 665
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

# 11
  • Мнения: 10 758
красотата е в очите на гледащия 
Именно, заради това натъртих че темата е за самооценка. Аз нямам как да кажа че щръкналите ми уши са прекрасно красиви и го виждам. Реална самопреценка всеки може да си направи Wink
Мдааааа, имам страхотен нос.Голям.Надушва мъжката мръвка от далече Mr. Green Joy

# 12
  • Мнения: 35 892
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

аз съм, разбира се! ти за коя друга си помисли, за да я оскубя  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 10 758
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing
Е, Герги, тя си призна.

# 14
  • Мнения: 35 892
я, станахме повече!
красавиците да си признават веднага в прав текст, за да ги мразя поименно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт