Първо ритниче в корема на мама - от Януарски мъж или Януарска дама!

  • 15 630
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
Да се запиша и аз в новата твма,че по често само чета и все не стигам до писането.Аз се мажа с Мустела но дали има ефект не мога да кажа.В понеделник сме на док. дано всичко е о.к че се стягаме за морето.
Относно пазаруването едвам се одържам.Заглеждам се по нещата на Чиполино но нямам информация в действителност заслужават ли си.Ако някой има инфо за Чиполино да пише.
Хъбав ден

# 46
  • Мнения: 5 391
Моето крайно вече мнение е, че Кенгуру и Чиполино са боклуци.Ама това от опит.

Този път не бих купила нищо от тези марки Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 851
Привет милички  Hug

Много ни е хубава темичката - dega, страхотно заглавийце мила, много е актуално  Laughing А нашата Алекс е спец по оформлението Simple Smile

Аз съм много развълнувана - сутринта бяхме на преглед и Алекс можеш да ми добавиш едни СИНИ ГАЩИЧКИ до името. Много сме щастливи. Бебешора е пораснал и си отговаря точно на седмицата  Grinning Премерихме му бедрото и лекарката се засмя и каза: "Кой е с толкова дълги крака от фамилията?"  Joy синчето ще има дългите крачета на баща си хихихи  Joy
Прати ме утре да ми вземат кръв за БХС и си записах час за ФМ чак на 05.09. при доц. Томова от Медицинска академия, но преглежда на бул. Цар Борис III

dama: страхотна новина - първото ритниче  Hug супер сладурско. Сигурно и ние скоро ще почнем да го усещаме  Grinning

Морги мила, ще видиш, че всичко е наред и няма да се налага да оставаш в болница  Hug
И бебето на приятелката ти също ще се оправи  Peace

Целувки на всички и хубав ден

# 48
  • Мнения: 5 391
А, забравих да ви се похваля, от снощи си усещам бебенцето Grinning

Доста плахо потупва, но скоро като понатрупа още грамчета ще предстоят сериозните ритници и издутини по корема Laughing

Предният път си запомних датата, когато усетих Преското, но естествено не родих 5 месеца по-късно.Бабини деветини!
Този път излиза, че точно на термин ще родя, пак не вярвам.

Деси, честито момченце!  bouquet
Май мъжете водят в класацията за сега Thinking

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Запис и от мен  Laughing
Здравейте момичета,новото заглавие на темичката е супер,връзва се идеално  Peace
Вече сме на вълна мераци за покупки,а?Наистина с напредването на бременността и аз изпитва едно такова влечение.Дрешки имам страшно много,май само ще купя нов комплект за изписване.
Даже една приятелка от Германия ми донесе и супер дрешки за момиченце обаче,ако отново е мъж ще ги подаря на някоя мама.Да се надяваме ние да си ги ползваме,скоро ще разбера надявам се.За количка и аз смятам да купя втора употреба Чико,Пег Перего или Кенгаро Ексес,последната е изкопирана от модел на Куини.Има време,нея ще я купим след раждането живот  и здраве.И ново легълце ще купя,защото малкият си разби от скачане неговото,пък него ще го местя на голямо детско легло.
Относно мазането,и аз ги сменям,мажа се с каквото ми попадне.Сега съм с Бетина Баркли Ванилия,не е определено за стрии,но надявам се и този път да нямам. PeaceС предишните две нямам,въпреки огромния корем който носех в последните месеци.Кожата ми е крокодилска,но и аз много се клепам.Важното е да не остава суха,а да е добре хидратирана.
Днес си смених прическата и много се кефя.
Лек ден пожелавам на всички и много прегръдки и усмивки! Hug Grinning Hug Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 232
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ, ДЕСИ!  Laughing

Филипа, ние май ще трябва да устискаме до поне 01 януари, и въобще всички на които ще им е второ. Незнам някой слуша ли снощи новини, но министър Масларова спомена, че е в проект увеличение на еднократната помощ за раждане - за първо от 200 на 250 лева, а за второ от 200 на 600. Тъй че си поставям за цел да стискам краката  Joy

# 51
  • Мнения: 5 391
 Shockedаз на тая Масларова вяра й нямам, много неприятна жена Sick
Ако го направи искрено ще ме втрещи.Особено за второто дете, сумата е доста по-голяма Thinking
Алекс, ти имаш по-голям шанс да устискаш до тогава, ама аз някак се виждам да родя декември, не знам защо.Дано греша Grinning

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
за първо от 200 на 250 лева, а за второ от 200 на 600. Тъй че си поставям за цел да стискам краката  Joy
Ха-ха да ,а за трето не каза  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте и от мен  Hug!

Алекс, *dega* - темичката е страхотна отново   bouquet!
Морги, само спокойно, стискам палци да е фалшива тревога  Praynig!
Честито на всички разбрали вече пол и/или усетили почукване от бебчовците  Heart Eyes!

За мазането - аз не съм много сериозна, само от време на време като се сетя се мажа с едно мляко на Ив Роше (мммм мирише на прасковки). Мисля обаче да си купя скоро Мустела и да почвам сериозно, че както съм предразположена към появата на стрии - ще стане страшно.
За покупки за бебока - още само оглеждам. Със сигурност знаем, обаче, каква кошарка ще вземем - преносима и без това доста пътуваме. За количка - все още нямам идея. С две думи може би ще започнем с покупките към 7-8 месец (живот и здраве). А и от сестра ми сигурно ще получва нещо в наследство  Crazy , нали си има три момчета  Heart Eyes. Иначе, събота и неделя, по стечение на обстоятелствата, си направихме проучване на цените на памперсите  Crazy, абе луда работа  Grinning.
За книгите - освен в интернет, на друго място не чета. Не съм си и купувала нито книги, нито списания.
Мисля другата седмица да си запазя вече час за ФМ във Фемина, пък при който се падна. Чух добри отзиви и за д-р Димитрова, някой ходил ли е при нея?
Та за сега това е от мен.
Целувки на коремчетата и лек ден  Hug!
P.S. Това, което е казала Масларова е част от политиките на БСП - вижте какво намерих, в тази връзка:
http://www.bsp.bg/fce/001/0090/files/40_7.pdf

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 13:24 от Impatient

# 54
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

Моля за извинение,че отново се натрапвам в темата ви. Дано вие и децата ви сте здрави и много щастливи заедно!

# 55
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Какви са цените за ФМ във Фемина и в клиниката на Мазнейкова?
Аз мисля, че го усетих вече няколко пъти бебчо, обаче не съм сигурна, нали ми е за първи път Sunglasses. Едва другата седмица в четвъртък съм на преглед, а тогава ще правя и БХС. Вече нямам търпение пак га го видя - живея от преглед до преглед.

# 56
  • Мнения: 367
nivear  относно количките има ги на колхозния пазар,точно до златата направиха един детски магазин и само перего има Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 115
Какви са цените за ФМ във Фемина и в клиниката на Мазнейкова?
До колкото знам/четох (не давам 100% гаранция за достоверност) във Фемина ФМ е 50 лв., а при Мазнейкова - 80 лв.
 Hug

# 58
  • Мнения: 51
Като им знам цялата работа, относно изказването на Масларова, и аз го гледах, но все си мисля, че няма да стане, или ще има някаква врътка, както със всичко останало.
А за мазането, някой спомена Бетина Баркли Ванила, аз с това мажа останалата част , която не е корем Joy
Защото имам от преди малко стрии по бедрата и си мисля, че и тях трябва да си ги грижа.
Този лосион много ми харесва, наистина овлажнява и мирише много вкусно.  chef

# 59
  • Мнения: 332
Здравейте, и аз да се запиша в новата ни темичка Simple Smile

Аз чета една много приятна книжка - Аз чакам дете" от Лоранс Перну и една стара на Спок, засега вършат работа.
Мазилата - имам 2 на Дева и  Avon и ги въртя + обикновен зехтин, при сестра ми вършеше чудна работа.
Относно дрешките - имам две чудесни племеннички  (каката на на 1.5г. и мъничката на 3 седмици) и каквото им е омаляло от тях в подход цвят за младежа ще го взема. А иначе магазините мисля да ги извършея към 7 месец и в отпуската, но вече съм си набелязала 1000 неща, направо едвам се сдържам  Crazy
И аз вече усещам бебо, изядях вече 2 ритника, а вечер като като си полегна и се почва едно въртене, едно гласене, спортистче Simple Smile

За ФМ и БХС на мен спортистче го раздава ми препоръча първо на ФМ и там ми дадоха всички необходими размери на бебо и на другия ден на БХС(че на тях им трябва актуална информация) и така си спестих парички за видеозон - всичко ми излезе 75лв (25лв за БХС и 50лв за ФМ).

Поздрави и целувки  Hug

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:33 от lusesita

Общи условия

Активация на акаунт