Първо ритниче в корема на мама - от Януарски мъж или Януарска дама!

  • 15 631
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Честит рожден ден, Слънчогледке ! Много щастие и през януари да гушкаш най-хубавия подарък!

# 226
  • Мнения: 802
Обадих се в кабинета и акушерката ми каза , че резултата от БХС е пристигнал току що и е  1 : 10 000 , но лекарката е няма да го коментира .
Това е добре, нали ?!  newsm78

# 227
  • Мнения: 54
Обадих се в кабинета и акушерката ми каза , че резултата от БХС е пристигнал току що и е  1 : 10 000 , но лекарката е няма да го коментира .
Това е добре, нали ?!  newsm78

Това е най-хубавия резултат, който може да получиш Честито!! Това означава никакъв риск!

# 228
  • Мнения: 802
Мами , помагай те .
Казаха ми, че трябвало да ми се окосми коремчето  #Crazy
за сега нямам такъв проблем , нали не е задължително да ми се случи това ?!  newsm78
Споделете, Вие как сте ?!

# 229
  • Мнения: 802
KristinaTopova , Благодаря ти за бързия отговор ! Hug
Толкова ме беше страх от амнио, че не можех да разбера хубаво ли е числото на резултата или не е хубаво ?!

Дано всички имаме само хубави резултати ! Hug Party

# 230
  • Мнения: 76
Хайде пък сега и космати коремчета. Истината е, че ако си по-окосмена ще стане така. Аз нямах подобни проблеми, но и никога не съм била от най-косматите.
По-късно по време на бременността ще ти се появи една кафява линия. Но и тя ще отшуми след като хормоните се нормализират.

# 231
  • Мнения: 135
ЧРД, Слънчоглед!   party023

Усмивка, резултатът ти е повече от добър. Честито! Аз ще взема моя в петък, но ми е много свито. Дано да е добър. Кой ти каза това с окосмяването? При мен няма нищо подобно. Не вярвам да е задължително  Laughing

# 232
  • София, Младост
  • Мнения: 37
4ЕСТИТ РОЙДЕН ДЕН НА SLAN4OGLED!   bouquet Много усмивки, сбъднати ме4ти и едно красиво бебе на финала nbirthday

Да се похваля и аз, резултатите от БХС са добри, а на ФМ в4ера ясно видяхме и мъжкия атрибут  Grinning, така 4е ние определено ще сме със сини гащи Simple Smile Много съм щастлива, място не мога да си намеря от щастие! А таткото още пове4е Simple Smile

Май наистина се заформя доста син отбор Weary Laughing

# 233
  • Мнения: 802
Zimna prikazka
Една гадна позната нямаше какво друго да ми каже и попита за това - и аз понеже много мразя косми като всички жени и направо се втрещих  #Crazy
дано няма такива работи при нас .


Пожелавам Ви и на Вас най - хубавите резултати - и на мен ми беше свито сърцето до сега .

# 234
  • Мнения: 660
Ето ме и аз да се отчета. Simple Smile

Усмивка, резултата е супер. Браво!

При мен двата хормона са в норма, а риска е 1:8285, което е добре също. Не се налага амнио! Доволна съм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега остава другата седмица да мине и ФМ и екстра!  Party

Отивам след болницата при мъжа ми да обядваме и му казвам за резултатите. И че се радвам, защото иначе трябваше да се прави амниоцентеза. И за да видя ефекта, му обясних за какво става дума! Той погледна ей така  Shocked Shocked  #Crazy #Crazy  Sick Sick Хахахахах!!! Много смешно ми стана! Не го успокои дори и обяснението ми, че не боли.

Пожелавам на всички, които чакат резултати да са добри и да няма излишни притеснения!  Hug Hug  bouquet

Клаудия, Честито ти момченце!   bouquet

Аз все още нямам тъмна линия, а миналия път се появи дори по-рано. Но и аз забелязвам малко повече косъмчета по корема от пъпа надолу.  Embarassed Embarassed А по принцип хич не съм космата.  newsm78 Ама каквото -такова!

# 235
  • Мнения: 30
Аз тъкмо се канех да се оплаквам, че са ми се появили повечко косъмчета по корема, което доста ме разстрои  Cry . Но явно е от хормоните, така поне си го обяснявам аз.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Здравейте и от мен  Sunglasses
Поздравления за добрите резултати от изследванията   bouquet
Честити розови и сини гащи!
Аз като една от последните януарски мами ми е още рано да знам пола на бебчо, а нямам търпение вече. Мислите ли вече за имена? Мен в главата ми само женски имена, и имам усещането, че бебо ще ме изненада със сините си гащи  Heart Eyes Но каквото - такова. Живи и здрави да са всички бебчовци, това е най-важно!

За венците ползвам препоръчаната ми от зъболекарката паста Paradontax. Има малко странен вкус, защото съдържа някакви минерални соли, но се свиква  Rolling Eyes

Хубави емоции на всички   bouquet

# 237
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мами, извинявайте, ако някъде сте го споменали - сега влизам и нямам време да из4ета вси4ко:
понеже утре съм на БХС, искам да питам: трябва ли да съм гладна+жадна за БХС?10х

# 238
  • Мнения: 54
Мами, извинявайте, ако някъде сте го споменали - сега влизам и нямам време да из4ета вси4ко:
понеже утре съм на БХС, искам да питам: трябва ли да съм гладна+жадна за БХС?10х

Не нямаш никакви проблеми да хапнеш преди това:)

# 239
  • Мнения: 660
Мислите ли вече за имена? Мен в главата ми само женски имена, и имам усещането, че бебо ще ме изненада със сините си гащи  Heart Eyes Но каквото - такова. Живи и здрави да са всички бебчовци, това е най-важно!

Аз си мисля от време на време. С мъжа ми сме се разбрали - аз мисля женското, а той - мъжкото. И после ще съгласуваме. Хубавото е в случая, че никой и от двете страни няма претенции за името.  Mr. Green

И да ви питам нещо, знам, че не е хубаво бебето да се кръсти на починал човек. Вие какво мислите?

Дега, няма проблеми да си яла преди БХС!  Peace Успех!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт